Проекти рішень селищної ради

Проекти рішеннь, які виносяться на розгляд 23 сесії 7 скликання

word.jpgПроект
Про  внесеннязмін і доповнень до рішенняселищної ради від 20.12.2016 №31 «Про селищний бюджет на 2017 рік» 

 

word.jpgПроект
Про проведення енергетичного аудиту дошкільних навчальних закладів.

 

word.jpgПроект
Про внесення змін до назв проектів на будівництво , реконструкцію та капітальний ремонт об'єктів комунальної власності.

 

word.jpgПроект
Про внесення змін до проектної документації та проведення перерахунку кошторисної документації на об'єкти будівництва.

 

word.jpgПроект
Про проведення перерахунку кошторисних документацій.

 

word.jpgПроект
Про передачу в оренду нерухомого майна – частини нежитлового приміщення Трудівської сільської бібліотеки.

 

word.jpgПроект
Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води Куйбишевським ЕЦВВ КП «Облводоканал» ЗОР.

 

word.jpgПроект
Про внесення змін до Програми розроблення планувальної документації територіальної громади смт. Більмак на 2016-2017 роки.

 

word.jpgПроект
Про внесення змін до Програми Про внесення змін та доповнень до Програми будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць та доріг територіальної громади смт. Більмак на 2016-2017 роки

 

word.jpgПроект
Про Програму розроблення планувальної документації територіальної громади смт. Більмак на 2018-2020 роки.

 

word.jpgПроект
Про Програму першочергових природоохоронних заходів територіальної громади смт. Більмак на 2018-2019 роки.

 

word.jpgПроект
Про Програму підтримки та розвитку фізичної культури і спорту на території Більмацької селищної ради на 2018-2020 роки.

 

word.jpgПроект
Про Програму соціального захисту окремих категорій населення територіальної громади смт. Більмак на 2018-2020 роки.

 

word.jpgПроект
Про Програму утримання об'єктів спільного користування територіальної громади смт. Більмак на 2018-2020 роки.

 

word.jpgПроект
Про Програму забезпечення участі Більмацької селищної ради у Всеукраїнській асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» на 2018 рік.

 

word.jpgПроект
Про Програму висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування територіальної громади смт. Більмак на 2018-2020 роки.

 

word.jpgПроект
Про Програму поводження з твердими побутовими відходами на території Більмацької селищної ради на 2018-2019 роки.

 

word.jpgПроект
Про Програму організації та проведення громадських робіт на території Більмацької селищної ради на 2018-2020 роки.

 

word.jpgПроект
Про Програму будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць та доріг територіальної громади смт. Більмак на 2018-2020 роки.

 

word.jpgПроект
Про Програму проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу в населених пунктах територіальної громади смт. Більмак на 2018-2020 роки.

 

word.jpgПроект
Про Програму розвитку житлово-комунального господарства територіальної громади смт. Більмак на 2018-2020 роки.

 

word.jpgПроект
Про Програму утримання об'єктів та майна комунальної власності територіальної громади смт. Більмак на 2018-2020 роки

 

word.jpgПроект
Про Програму організації харчування дітей в навчальних закладах на території Куйбишевської селищної ради на 2018 рік

 

word.jpgПроект
Про Програму «Шкільний автобус» на 2018 рік.

 

word.jpgПроект
Про Програму благоустрою населених пунктів територіальної громади смт. Більмак на 2018-2020 роки

 

word.jpgПроект
Про затвердження структури, загальної чисельності апарату селищної ради та її виконавчого комітету

 

word.jpgПроект
Про умови оплати праці працівників апарату Більмацької селищної ради та її виконавчого комітету в 2018 році

 

word.jpgПроект
Про умови оплати праці селищного голови на 2018 рік.

 

word.jpgПроект
Про внесення змін в Положення про преміювання, виплату надбавок та надання матеріальної допомоги працівникам Більмацької селищної ради та її виконавчого комітету

 

word.jpgПроект
Про селищний бюджет на 2018 рік.

 

word.jpgПроект
Про перелік об'єктів та види суспільно-корисних робіт, на яких порушники відбуватимуть громадські роботи.

 

word.jpgПроект
Про затвердження акту прийому – передачі в господарське відання з балансу Більмацької селищної ради на баланс комунального підприємства «Куйбишевський водоканал» об'єкту «Реконструкція мереж зовнішнього (вуличного) освітлення в смт. Більмак – ІІІ етап».

 

word.jpgПроект
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Корсун Л.П.

word.jpgПроект
Про внесення змін та доповнень до Програми реконструкції та капітального ремонту об'єктів соціально-культурного призначення територіальної громади смт. Більмак на 2015-2017 роки

 

Проекти рішеннь, які виносяться на розгляд 22 сесії 7 скликання

word.jpgПроект
Про звіт про виконання селищного бюджету та місцевих бюджетних програм за 9 місяців 2017 року.

 

word.jpgПроект
Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку охорони здоров'я на території Більмацької селищної ради на 2017 рік .

 

word.jpgПроект
Про внесення змін та доповнень до Програми соціального захисту окремих категорій населення територіальної громади смт. Більмак на 2016-2017 роки.

 

word.jpgПроект
Про внесення змін та доповнень до Програми поводження з твердими побутовими відходами на території Більмацької селищної ради на 2016-2017 роки.

 

word.jpgПроект
Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства територіальної громади смт. Більмак на 2015-2017 роки.

 

word.jpgПроект
Про внесення змін та доповнень до Програми благоустрою населених пунктів територіальної громади смт. Більмак на 2016-2017 роки.

 

word.jpgПроект
Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 20.12.2016 № 31 «Про селищний бюджет на 2017 рік».

 

word.jpgПроект
Про звіт директора комунального підприємства «Куйбишевський водоканал» про виконання показників використання та збереження комунального майна за 9 місяців 2017 року.

word.jpgПроект
Про передачу спортивного обладнання та інших матеріальних цінностей до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Більмацького району.

 

word.jpgПроект
Про передачу дитячого ігрового комплексу та дитячого майданчика до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Більмацького району.

 

word.jpgПроект
Про затвердження актів приймання-передачі в господарське відання з балансу Більмацької селищної ради на баланс комунального підприємства «Куйбишевський водоканал» майна та обладнання.

word.jpgПроект
Про безоплатну передачу в господарське відання з балансу Більмацької селищної ради на баланс комунального підприємства «Куйбишевський водоканал» об'єкту «Реконструкція мереж зовнішнього (вуличного) освітлення в смт. Більмак-ІІІ етап».

word.jpgПроект
Про план діяльності Більмацької селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік

 

word.jpgПроект
Про порушення клопотання щодо передачі нерухомого майна державної власності до комунальної власності територіальної громади смт. Більмак Більмацького району Запорізької області 

word.jpgПроект
Про погодження ведення буровибухових робіт

 

word.jpgПроект
Про надання дозволу на спеціальне використання природних ресурсів місцевого значення

 

word.jpgПроект
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Філімоновій М.В.

word.jpgПроект
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Зимогляд Н.М.

word.jpgПроект
Про визнання рішення виконавчого комітету селищної ради № 74 від 16 травня 1996 року "Про надання земельних ділянок" в частині надання земельної ділянки гр. Снітку В.Г. для ведення городництва таким, що втратило чинність.

word.jpgПроект
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Биковському Г.В.

word.jpgПроект
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Солонському М.П.

word.jpgПроект
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу земельної ділянки у власність гр. Підгірній О.М.

word.jpgПроект
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу земельної ділянки у власність гр. Супруну В.В.

word.jpgПроект
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Задорожній С.П.

word.jpgПроект
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Кривошею С.В.

word.jpgПроект
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Мотренку В.Є.

word.jpgПроект
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. гр. Пятинцеву М.В., Білозір Н.В.

word.jpgПроект
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Підсадньому Ю.В.

word.jpgПроект
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Халявкі І.І.

word.jpgПроект
Про надання дозволу на поділ земельної ділянки з метою упорядкування та виправлення раніше допущеної помилки при видачі державного акту на право приватної власності на землю гр. Солонській Г.Ф.

word.jpgПроект
Про надання дозволу на поділ земельної ділянки з метою упорядкування та виправлення раніше допущеної помилки при видачі державного акту на право приватної власності на землю гр. Іванченку Г.І.

word.jpgПроект
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) для передачі у власність гр. Дідевич Є.О.

word.jpgПроект
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) для передачі у власність гр. Суряднову О.В.

word.jpgПроект
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Фоменку О.В.

 

word.jpgПроект
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Даниленку М.Л.

 

Проекти рішеннь, які виносяться на розгляд 21(позачергової) сесії 7 скликання

word.jpgПроект
Про проведення  капітального ремонту будівлі  дошкільного навчального закладу  «Сонечко» 

 

word.jpgПроект
Про внесення змін та доповнень до Програми реконструкції та капітального ремонту об'єктів соціально-культурного призначення територіальної громади смт. Більмак на 2015-2017 роки

 

Проекти рішеннь, які виносяться на розгляд 20 сесії 7 скликання

word.jpgПроект
Про внесення змін і доповнень до Програми будівництва та реконструкції мереж зовнішнього освітлення вулиць населених пунктів територіальної громади смт. Більмак на 2015-2017 роки

word.jpgПроект
Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства територіальної громади смт. Більмак на 2015-2017

 

word.jpgПроект
Про внесення змін до Програми розробки Стратегії розвитку території територіальної громади смт. Більмак на 2017-2022 роки

 

word.jpgПроект
Про внесення змін та доповнень до Програми реконструкції та капітального ремонту об'єктів соціально-культурного призначення територіальної громади смт. Більмак на 2015-2017 роки

word.jpgПроект
Про внесення змін до Програми проведення урочистих та святкових заходів на 2016-2017 роки

 

word.jpgПроект
Про внесення змін до Програми по управлінню комунальним майном територіальної громади смт. Більмак на 2016-2017 роки

 

word.jpgПроект
Про внесення змін та доповнень до Програми проведення щорічно конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримання громадського порядку» на 2015-2017 роки

word.jpgПроект
Про внесення змін та доповнень до Програми соціального захисту населення територіальної громади смт. Більмак на 2016-2017 роки


word.jpgПроект
Про внесення змін до Програми розвитку культури територіальної громади смт. Більмак на 2016-2017 роки


word.jpgПроект
Про внесення змін та доповнень до Програми благоустрою населених пунктів територіальної громади смт. Більмак на 2016-2017 роки


word.jpgПроект
Про внесення змін до напрямків використання коштів, передбачених на фінансування заходів Програми поводження з твердим побутовими відходами на території Більмацької селищної рад на 2016-2017 роки

 

word.jpgПроект
Про внесення змін та доповнень до Програми підтримки та розвитку фізичної культури і спорту на території Більмацької селищної ради на 2016-2017 роки

 

word.jpgПроект
Про  внесеннязмін і доповнень до рішенняселищної ради від 20.12.2016 №31  «Про селищний бюджет на 2017 рік»


word.jpgПроект
Про безоплатну передачу в господарське віддання з балансу Більмацької селищної ради на баланс комунального підприємства «Куйбишевський водоканал» майна та обладнання

word.jpgПроект
Про надання матеріальної допомоги

 

word.jpgПроект
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Ковальчуку П.П.

word.jpgПроект
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Олексенко Н.В.

word.jpgПроект
Про внесення змін до рішення селищної ради від 24.12.2015 № 1 «Про розробку містобудівної документації «Генеральний план смт. Куйбишеве Куйбишевського району Запорізької області, оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування смт. Куйбишеве Куйбишевського району Запорізької області (у складі Генерального плану)»

word.jpgПроект
Про визнання рішення виконавчого комітету селищної ради  № 158  від  08  жовтня 1998  року  “Про надання земельних ділянок” в частині надання земельної ділянки гр.  Брезицькій Л.С.  для  ведення   городництва  таким, що   втратило  чинність

 

word.jpgПроект
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. КовпакуВ.Д. 

 

word.jpgПроект
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Ковпаку В.Д. 

 

word.jpgПроект
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу земельної ділянки у власність гр. Отрішко С.П.


word.jpgПроект
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність гр. Симоненку В.Г.

word.jpgПроект
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. гр. Онищенко В.І., Онищенко О.В.

word.jpgПроект
Про погодження заяви про наміри розробки матеріалів оцінки впливів на навколишнє середовище (ОВНС) при будівництві ТОВ «Био-Агро»

 

word.jpgПроект
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) для передачі у власність гр. Варакуті П.М.

word.jpgПроект
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) для передачі у власність гр. Колеснику В.Д.

word.jpgПроект
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) для передачу у власність гр. Сюселю О.М.

word.jpgПроект
Про погодження ведення буровибухових робіт

 

word.jpgПроект
Про визнання рішення виконавчого комітету селищної ради № 14 від 20 квітня 2007 року «Про надання земельних ділянок» в частині надання земельної ділянки гр. Гавриленку В.М. для ведення городництва таким, що втратило чинність

word.jpgПроект
Про визнання рішення виконавчого комітету селищної ради № 64 від 13 травня 1993 року «Про надання земельних ділянок» в частині надання земельної ділянки гр. Кулик Т.Г. для ведення городництва таким, що втратило чинність

word.jpgПроект
Про визнання рішення виконавчого комітету селищної ради № 51 від 14 квітня 1994 року «Про надання земельних ділянок» в частині надання земельної ділянки гр. Курочкі Р.М. для ведення городництва таким, що втратило чинність

word.jpgПроект
Про визнання рішення виконавчого комітету селищної ради № 10 від 20 квітня 2004 року «Про надання земельних ділянок» в частині надання земельної ділянки гр. Півень С.І. для ведення городництва таким, що втратило чинність.

 

Проекти рішення, які виносяться на розгляд 19 позачергової  сесії 7 скликання

word.jpgПроект
Про визнання першочерговості робіт з благоустрою населених пунктів

 

word.jpgПроект
Про капітальний ремонт теплотраси ДНЗ «Сонечко» по вул. Центральна, 3 в смт. Більмак

 

word.jpgПроект
Про придбання дорожніх знаків, засобів регулювання руху та відновлення дорожньої розмітки

 

word.jpgПроект
Про капітальний ремонт громадського туалету в смт. Більмак по вул. Смирнова, 3

 

word.jpgПроект
Про влаштування спортивного майданчика з штучним покриттям на центральному стадіоні по провул. Стадіонному, 3 в смт. Більмак Більмацького району Запорізької області

 


Сторінка 1 з 8
free pokerfree poker
© Більмацька селищна рада, Запорізька область, Україна