Проекти рішень селищної ради

Проекти рішеннь, які виносяться на розгляд 31 (позачергової) сесії 7 скликання


word.jpgПроект 

Про добровільне об`єднання територіальних громад

 

 

Проекти рішеннь, які виносяться на розгляд 30 сесії 7 скликання

word.jpg

Проект
Про схвалення проекту рішення Більмацької селищної ради "Про добровільне об`єднання територіальних громад" 

 

word.jpg

Проект
Про погодження відкриття залізничного Роз’їзду 327 км

 

word.jpg

 

Проект
Про внесення змін до рішення селищної ради від 21.12.2017 року № 29 «Про  умови оплати праці селищного голови  на 2018 рік»

 

 

word.jpg

Проект
Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 21.12.2017 № 31 «Про селищний бюджет на 2018 рік»

 

word.jpg

Проект
Про звіт про виконання селищного бюджету та місцевих бюджетних програм за І-е півріччя 2018 року

 

word.jpg

Проект
Про внесення змін до рішення Більмацької селищної ради від 07.05.2018 року № 16 «Про проведення реконструкції пішохідних доріжок на території парку по вул. Центральній в смт. Більмак Більмацького району Запорізької області»

 

word.jpg

Проект
Про придбання обладнання для дитячого майданчика

 

word.jpg

Проект
Про внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів територіальної громади смт. Більмак на 2018-2020 роки

 

word.jpgПроект
Про внесення змін до Програми утримання об'єктів та майна комунальної власності територіальної громади смт. Більмак на 2018-2020 роки

 

word.jpgПроект
Про внесення змін до Програми будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць та доріг територіальної громади смт. Більмак на 2018-2020 роки

 

word.jpgПроект
Про внесення змін та доповнень до Програми соціального захисту окремих категорій населення територіальної громади смт. Більмак на 2018-2020 роки

 

word.jpgПроект
Про внесення змін та доповнень до Програми поводження з твердими побутовими відходами на території Більмацької селищної ради на 2018-2019 роки

 

word.jpgПроект
Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку житлово-комунального господарства територіальної громади смт. Більмак на 2018-2020 роки

 

word.jpgПроект
Про внесення змін та доповнень до Програми висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування територіальної громади смт. Більмак на 2018-2020 роки

 

word.jpgПроект
Про продовження дії договору оренди нерухомого майна, що перебуває в комунальній власності територіальної громади смт. Більмак від 01.04.2015 року №8.

 

word.jpgПроект
Про продовження дії договорів оренди нерухомого майна, що перебувають в комунальній власності територіальної громади смт. Більмак від 04.09.2015 року

 

word.jpgПроект
Про звіт директора комунального підприємства «Благоустрій» про виконання показників використання та збереження комунального майна за І-е півріччя 2018 року

word.jpg

Проект

Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати на 2018 рік

 

word.jpg

Проект
Про затвердження Положення про помічників- консультантів депутата Більмацької селищної ради та опису посвідчення помічника-консультанта депутата

 

word.jpgПроект
Про надання матеріальної допомоги

 

 

word.jpg

Проект
Про надання дозволу на поділ земельної ділянки з метою упорядкування та виправлення раніше допущеної помилки при видачі державного акту на право приватної власності на землю гр. Конько Л.Р.

 

 

word.jpgПроект
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) для передачі у власність гр. Лісевич В.В.

 

word.jpgПроект
Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлових приміщень (громадських вбиралень)

 

word.jpg

Проект
Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення для обслуговування нежитлових приміщень в смт. Більмак по пров. Соборному, 3

word.jpg

Проект
Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення для обслуговування нежитлових приміщень в смт. Більмак по вул. Центральній, 3 «б»

word.jpgПроект
Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення під об'єктом нерухомого майна для придбання у власність гр. Оганесяну Ю.Х.

word.jpgПроект
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Борисенко Т.І.

word.jpgПроект
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу земельної ділянки у власність гр. Недобугі Л.М.

word.jpgПроект
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу земельної ділянки у власність гр. Червяку А.І.

word.jpgПроектПроект
Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства та передачу земельних ділянок у власність гр. Головкіній Н.О.


word.jpg

Проект
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу земельної ділянки у власність гр. Шастуну І.І.

word.jpgПроект
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Горбаню В.Б.

word.jpgПроект
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Грипась Т.А.

word.jpgПроект
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу та передачу земельної ділянки в оренду гр. Клименко В.М.

 

word.jpg

Проект
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу та передачу земельної ділянки в оренду гр. Родіну Л.М.

 

word.jpgПроект
Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Дашевському Б.Ю.

word.jpgПроект
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) для передачі у власність гр. Плошенку А.О.

word.jpgПроект
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) для передачі у власність гр. Федько С.В.

word.jpgПроект
Про дострокове розірвання договору оренди землі укладеного між Більмацькою (Куйбишевською) селищною радою та гр. Поповим О.О.

 

word.jpgПроект
Про визнання рішення виконавчого комітету селищної ради № 53 від 26 квітня 1999 року "Про надання земельних ділянок" в частині надання земельної ділянки гр. Братішку О.А. для ведення городництва таким, що втратило чинність

word.jpgПроект
Про визнання рішення виконавчого комітету селищної ради № 71 від 13 травня 1999 року "Про надання земельних ділянок" в частині надання земельної ділянки гр. Дворській Г.С. для ведення городництва таким, що втратило чинність

word.jpgПроект
Про визнання рішення виконавчого комітету селищної ради № 196 від 16 грудня 1999 року "Про надання земельних ділянок" в частині надання земельної ділянки гр. Смілянцю С.С. для ведення особистого селянського господарства таким, що втратило чинність

word.jpgПроект
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Краснухіну В.В.

word.jpgПроект
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Болбату І.С.

word.jpgПроект
Про затвердження технічної документації із землустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натрі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Борисенко Т.І.

 

 

Проекти рішеннь, які виносяться на розгляд 29 (позачергової) сесії 7 скликання

word.jpgПроект
Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад

 

Проекти рішеннь, які виносяться на розгляд 28 сесії 7 скликання

word.jpgПроект
Про місцеві податки

 

word.jpgПроект
Про фінансовий план комунального підприємства «Благоустрій»

 

word.jpgПроект
Про внесення змін до Програми організації та проведення громадських робіт на території Більмацької селищної ради на 2018-2020 роки

 

word.jpgПроект
Про затвердження Положення про помічників-консультантів депутата Більмацької селищної ради та опису посвідчення помічника-консультанта депутата 

 

word.jpgПроект
Про наглядову раду у сфері розподілу соціального житла

 

word.jpgПроект
Про конкурсну комісію із закупівлі житла для дітей-сиріт, осіб з їх числа

 

word.jpg

Проект
Про надання дозволу на поділ земельної ділянки з метою упорядкування та виправлення раніше допущеної помилки при видачі державного акту на право приватної власності на землю гр. Корсун Л.І.

 

word.jpgПроект
Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення під об'єктом нерухомого майна для придбання у власність в смт. Більмак по пров. Поштовому, 25 «б»

word.jpgПроект
Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення під об'єктом нерухомого майна для придбання у власність в смт. Більмак по пров. Поштовому, 25 «в»

word.jpg


Проект
Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення під об'єктом нерухомого майна для придбання у власність в смт. Більмак по пров. Поштовому, 25 «г»

word.jpg

Проект
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Золотовій В.П.

 

word.jpg

Проект
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Золотовій В.П.

word.jpg

Проект
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу земельної ділянки у власність гр. Діканову А.В.

word.jpg

Проект
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) для передачі в оренду гр. гр. Кузнєцовій Т.В., Кузнєцову В.В.

word.jpg

Проект
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Єрмак О.В.

 

word.jpg

Проект
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Тур Л.І.

 

word.jpg

Проект
Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури

 

word.jpg

Проект
Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу, яка виставлятиметься на земельні торги окремим лотом

 

word.jpg

Проект
Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, право оренди на яку виставлятиметься на земельні торги окремим лотом

 

word.jpg

Проект
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Єрмаку М.М.

 

word.jpgПроект
Про попередній перелік земельних ділянок комунальної власності для продажу на земельних торгах

 

word.jpgПроект
Про попередній перелік земельних ділянок комунальної власності для продажу права оренди на них на земельних торгах

 

word.jpgПроект
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі гр. Чорному С.Г.

word.jpgПроект
Про передачу земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі ТОВ «Колос-2007»

 

word.jpgПроект
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) для передачі у власність гр. Головкіну С.В.

word.jpgПроект
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) для передачі у власність гр. Ровному С.І.
word.jpgПроект
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об'єднанню земельних ділянок і дострокове розірвання договору оренди землі укладеного між Більмацькою (Куйбишевською) селищною радою та ТОВ «Колос-2007»

word.jpgПроект
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Корсуну І.М.

word.jpgПроект
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Корсуну І.М.

word.jpgПроект

 

Проекти рішеннь, які виносяться на розгляд 27 сесії 7 скликання

word.jpgПроект
Про влаштування системи відеоспостереження в парку по вул. Центральній в смт. Більмак

 

word.jpgПроект
Про проведення капітального ремонту будівлі Трудівського сільського клубу.

 

word.jpgПроект
Про придбання обладнання для дитячого майданчика.

 

word.jpgПроект
Про придбання малих архітектурних форм.

 

word.jpgПроект
Про створення органу приватизації житлового фонду, що перебуває у комунальній власності смт. Більмак.

 

word.jpgПроект
Про внесення змін до рішення Більмацької селищної ради від 07.05.2018 року № 15 «Про придбання скульптурної композиції «Земна куля».

 

word.jpgПроект
Про проведення капітального ремонту тротуару.

 

word.jpgПроект
Про програму цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникнення територіальної громади смт. Більмак на 2018-2020 роки.

word.jpgПроект
Про внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів територіальної громади смт. Більмак на 2018-2020 роки.

 

word.jpgПроект
Про внесення змін до Програми утримання об'єктів та майна комунальної власності територіальної громади смт. Більмак на 2018-2020 роки.

 

word.jpgПроект
Про програму проведення урочистих та святкових заходів на 2018-2020 роки.

 

word.jpgПроект
Про Програму профілактики і попередження злочинності та правопорушень на території Більмацької селищної ради на 2018-2020 роки.

 

word.jpgПроект
Про внесення змін до рішення селищної ради від 21.12.2017 року № 28 «Про умови оплати праці працівників апарату Більмацької селищної ради та її виконавчого комітету в 2018 році».

word.jpgПроект
Про внесення змін до рішення селищної ради від 21.12.2017 року № 29 «Про умови оплати праці селищного голови на 2018 рік».

 

word.jpgПроект
Про внесення змін та доповнень до рішення селищної ради від 21 грудня 2017 року № 31 «Про селищний бюджет на 2018 рік».

 

word.jpgПроект
Про звіт директора комунального підприємства «Благоустрій» про виконання показників використання та збереження комунального майна за І-й квартал 2018 року

word.jpgПроект
Про звіт щодо здійснення державної регуляторної політики органами місцевого самоврядування Більмацької селищної ради за 2017 рік.


word.jpgПроект
Про внесення змін до плану діяльності Більмацької селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік.

 

word.jpgПроект
Про утворення комісії з добору земельних ділянок та/або прав на них, які виставляються на земельні торги окремими лотами

 

word.jpgПроект
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) для передачі у власність гр. Самойленко І.Б.

word.jpgПроект
Про надання дозволу на поділ земельної ділянки з метою упорядкування та виправлення раніше допущеної помилки при видачі державного акту на право приватної власності на землю гр. Лихварь О.В.

word.jpgПроект
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу земельної ділянки у власність гр. Міщенку В.В.

 

word.jpgПроект
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність із зміною цільового призначення для будівництва індивідуального гаражу та передачу земельної ділянки у власність гр. Нєктовій О.В.

word.jpgПроект
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність із зміною цільового призначення для будівництва індивідуального гаражу та передачу земельної ділянки у власність гр. Харченко Г.М.

word.jpgПроект
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення гр. Галюк Г.І.

word.jpgПроект
Про дострокове розірвання договору оренди землі укладеного між Більмацькою (Куйбишевською) селищною радою та гр.гр. Донцем О.А., Ревенком А.А., Сердюком В.В.

word.jpgПроект
Про передачу земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі гр. Рудковському І.Ю.

 

word.jpgПроект
Про дострокове розірвання договору оренди землі укладеного між Більмацькою (Куйбишевською) селищною радою та Симоненком В.М.

 

word.jpgПроект
Про передачу земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі гр. Оганесяну Ю.Х.

 

word.jpgПроект
Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для обслуговування нежитлових приміщень

 

word.jpgПроект
Про утворення комісії з добору земельних ділянок та/або прав на них, які виставляються на земельні торги окремими лотами.

 

word.jpgПроект
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу земельної ділянки у власність гр. Сюселю О.М.

word.jpgПроект
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр.гр. Калініній Т.І., Буленковій Л.І., Яковлевій О.І.

word.jpgПроект
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Усику А.Ю.

word.jpg

Проект
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність для ведення особистого селянського  господарства гр.  Самойленку О.М.

word.jpg

Проект
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу земельної ділянки у власність гр. Усику Ю.А.

word.jpgПроект
Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Кайлю Є.А.

word.jpgПроект
Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Куян З.І.

word.jpgПроект
Про надання дозволу на поділ земельної ділянки з метою упорядкування та виправлення раніше допущеної помилки при видачі державного акту на право приватної власності на землю гр. Галюку М.Р.

word.jpgПроект
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) для передачі у власність гр. Жукову О.О.

word.jpgПроект
Про визнання рішення виконавчого комітету селищної ради № 76 від 17 червня 1993 року "Про дозвіл на будівництво індивідуальних житлових будинків" в частині надання земельної ділянки гр. Тонієвичу В.М. для будівництва індивідуального житлового будинку таким, що втратило чинність

word.jpgПроект
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Шпаку В.М.

 


Сторінка 1 з 10
free pokerfree poker
© Більмацька селищна рада, Запорізька область, Україна