Оголошення

Друк E-mail

Шановні громадяни!

        За ініціативи обласної координаційної ради учасників Антитерористичної операції та за підтримки голови облдержадміністрації К.І.Бриля у Запорізькій області стартує третій благодійний марафон до Дня Збройних Сил України.

        Кошти марафону спрямують на адресну допомогу колишнім солдатам, в першу чергу, інвалідам та пораненим, родинам загиблих героїв, ветеранам, які потребують поліпшення соціально-побутових умов або потрапили до складної життєвої ситуації. Також планується підтримати проекти із увічнення пам’яті наших захисників, військово-патріотичного виховання та допризовної підготовки молоді, вивчення національних військових традицій.

        Використання коштів марафону відбувається за територіальним принципом, у межах надходжень від міст, районів та громад, з урахуванням пропорційності.

        Збір коштів триватиме до Дня Збройних Сил України – 6 грудня 2017 року.

        Прохаємо Вас взяти участь в марафоні та зробити благодійний внесок у фонд акції, а також сприяти залученню підприємств, установ, організацій, населення до участі у благодійній справі.

         У цьому році одержувачем коштів є

громадська організація «Центр Побратим»,
р/р №  26006300373614  у ТБВВ 10007/0292 Запорізькому обласному управлінні АТ «Державний ощадний банк України», МФО 313957,
Код за ЄДРПОУ 40111109

Призначення платежу – участь у обласному благодійному марафоні до Дня Збройних Сил України від (назва підприємства, установи організації, дані фізичної особи) для (назва району, громади).

 
free pokerfree poker
© Більмацька селищна рада, Запорізька область, Україна