День охорони праці в Більмацькому районі.

Друк E-mail

У період 24-28 квітня 2017 року на території нашого  району проводиться День охорони праці в рамках Всесвітнього дня охорони праці під девізом: «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

Відповідно до Указу Президента від 18.08.2006 року № 685/2006, Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, визначено Днем охорони праці в України.

За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз цьогорічного Всесвітнього дня охорони праці – «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці.»

Травматизм на виробництві є важливою, але недостатньо усвідомленою проблемою нашого суспільства, для розв`язання якої потрібні систематичні та всебічні зусилля. У статистиці виробничого травматизму не враховано осіб, які працювали за цивільно – правовими угодами, оскільки ці показники потрапляють у категорію випадків, не пов`язаних з виробництвом.

Необхідність об`єктивної оцінки умов праці, за факторами небезпеки зумовлена в Україні законодавчою нормою, яка зобов’язує роботодавця інформувати працівників про умови праці на робочому місці, в яких вони здійснюватимуть чи здійснюють трудову діяльність, про всі небезпечні та шкідливі виробничі фактори, що реально чи потенційно можуть впливати на них і спричиняти відповідні негативні наслідки, загрожувати їхньому життю та здоров’ю.

Водночас для України важливим завданням є налагодження системи широкого доступу до даних про стан охорони праці, виробничий травматизм і професійні захворювання на рівні регіонів, фондів соціального страхування та держави. Селищна рада пропонує керівниамв організацій,підприємств та організацій територіальної громади прийняти активну участь в цьому заході.

 
free pokerfree poker
© Більмацька селищна рада, Запорізька область, Україна