Оголошення

Друк E-mail

 Шановні мешканці територіальної громади !

На сесії селищної ради  27.10.2016 року  було прийняте рішення  про розробку Стратегії розвитку територіальної громади смт. Більмак на 2017-2022, була затверджена  відповідна  програма  та був визначений розробник зазначеної вище Стратегії.

Виконавцем робіт  в грудні 2016 року  було  проведено опитування громадської думки щодо напрямків та перспектив  розвитку територіальної громади. 

До уваги мешканців громади пропонуються  результати  опитування громадян.

Також відповідно до рішення селищної ради від 22.07.2016 року № 7 розпочаті роботи по виготовленню проектно-кошторисної документації на реконструкцію парку по вул. Центральній  в смт. Більмак .

Пропонуємо  жителям селища ознайомитися  з  пропозиціями щодо  благоустрою цього парку.

         На виконання  законів  України  про внесення змін до Податкового  кодексу України, прийнятих Верховною  Радою в  грудня 2016 року  виконавчим  комітетом селищної  ради підготовлено проект рішення  «Про внесення змін та доповнень  до рішення селищної ради від 14.07.2015 року № 1 «Про місцеві податки»

        З метою отримання пропозицій  від громадян щодо  розробки  зазначених  вище документів , виконавчий комітет запрошує всіх бажаючих  взяти участь в презентації анкетного  опитування  та визначення напрямків перспективного розвитку  селищної громади, а також ескізного проекту  щодо  благоустрою парку, яка відбудеться 10 лютого 2017 року о 13.00 в  залі засідань селищної ради. 

Крім того   на цьому заході пропонується обговорити проект рішення про  зміну місцевих податків  та  зборів.

Пропозиції та зауваження також  можна  подавати в письмовій формі  за адресою : смт. Більмак, вул. Центральна, 56, виконавчий комітет селищної ради, або  на електронну адресу селищної ради : kubrada@ukr.net

 
free pokerfree poker
© Більмацька селищна рада, Запорізька область, Україна