Вітання!

Друк E-mail

i 1Шановні земляки!

Минає ще один рік нашої історії – неоднозначний та складний. Цей рік був сповнений сподівань і тривог, здобутків і втрат.

Але попри всі труднощі ми змогли гідно прожити цей важкий час.

У 2016 році ми разом наполегливо працювали, намагались реалізувати те, що натхненно планували. Спільними зусиллями долали труднощі, які поставали на нашому шляху.

У переддень Нового 2017 року хочу побажати всім миру, злагоди та віри. Віри в себе, у людей, в процвітання нашого селища та всієї громади. Віри в те, що будь-яке добре починання, яке робиться від щирого серця, буде успішним. Я переконаний, що разом ми збережемо все краще, що маємо та спільними зусиллями досягнемо успіхів.

Нехай рік, що наступає, стане сприятливим для втілення всіх благих справ на користь громади, принесе стабільність і благополуччя, добробут і зміни на краще.

Бажаю усім міцного здоров’я, особистого щастя, родинного затишку, життєвих гараздів та статків, бадьорого настрою і творчої наснаги! Увійдімо у Новий рік із чистими помислами, наповнимо його добрими справами, вчинками, любов’ю до наших рідних і близьких.

otkrytki-s-novym-godom-2017-petuxa-petux-6

 З Новим 2017 роком! З Різдвом Христовим!

  З повагою, Більмацький селищний голова Павло Будник

 
free pokerfree poker
© Більмацька селищна рада, Запорізька область, Україна