Вітання!

Друк E-mail

Шановні односельчани!

 

6 грудня минає 25 років з дня, коли в незалежній Україні  встановлено державне свято - День Збройних Сил. Але справжнє усвідомлення важливості  армії, як основного гаранта незалежності і територіальної цілісності держави, прийшло до нас тільки тоді, коли настала реальна загроза її втрати.  В грізні і небезпечні, для всіх нас, дні початку підступної агресії з боку нашого «стратегічного партнера і старшого брата» всі ми схаменулися,   ладні були віддати, віддавали і дотепер  віддаємо  все необхідне  для зміцнення, майже зруйнованої нашої армії. На відновлення обороноздатності піднявся весь народ – і  сталося диво, за лічені місяці  наші збройні сили зупинили  навалу другої в світі, за потугою , російської військової  армади,  проявляючи при цьому мужність і героїзм, освятивши своєю кров’ю  наше мирне життя.

Війна не закінчилася, але з’явилася непохитна впевненість в тому, що ми переможемо, адже з нами правда, з нами Бог! Гарантом цієї впевненості стали  наші воїни, які сьогодні мають найбільшу підтримку  населення серед всіх інститутів держави.

Сьогодні найщиріші вітання, подяка і пошана  адресуються  нашим земляками, які приймали і приймають участь у збройному протистоянні на  сході нашої держави, хто буквально  своїми грудьми  захистив  нашу землю від агресора.

 Вічна слава тим, хто не пошкодував своїх сил, здоров’я, власної крові, вічна пам’ять тим, хто віддав своє життя за нашу незалежність!

Шлю найкращі побажання з нагоди Дня Збройних Сил всім  теперішнім,  колишнім та майбутнім  воїнам, всім жителям громади – армія без народу нічого не варта, як і народ без армії!

Хай нас надихають  на подвиги  ратні приклади  наших предків -  від київських князів, запорізьких козаків,  до воїнів другої світової  та сучасних лицарів нашої незалежності.

Міцного здоров’я,   впевненості  в своїх силах, небесного покровительства,  матеріального достатку, миру і злагоди.

            

Більмацький селищний голова                                           П.І.Будник

 
free pokerfree poker
© Більмацька селищна рада, Запорізька область, Україна