Вітання!

Друк E-mail

Шановні жителі селищної громади!

 

День місцевого самоврядування, що відзначається  в нашій країні 7 грудня,  на моє переконання є всенародне свято, адже всі тією  чи іншою мірою причетні, чи принаймні не можемо бути байдужими до всього, що нас оточує, а саме це і є предметом турботи місцевого самоврядування – від підметеного тротуару, до якості надання адміністративних та освітніх послуг.

   Саме  базовий рівень місцевого самоврядування (сільська, селищна, міська рада)   став найважливішою ланкою державного управління, тому що воно надає найширший спектр  послуг, є найближчою до людей і результати її роботи виборці оцінюють щодня.

Зараз місцеве самоврядування переживає  найбільш глобальний етап реформування ,наслідком якого стануть,  і вже стають, якісні зміни в житті об’єднаних територіальних громад. Саме такі громади отримують повноваження міст обласного підпорядкування  (що завжди було блакитною мрією поселень у декілька тисяч жителів), прямі стосунки з державним бюджетом та широкі, практично всеохоплюючі,  повноваження. Це стратегічна реформа, так живе увесь цивілізований світ, так невдовзі будемо жити і ми.

Ця сфера діяльності  вимагає від кожного, хто тут працює, найширшого кола знань і досвіду – тут на протязі дня треба бути строгим чиновником, співчутливим психологом, грамотним інженером, вимогливим педагогом,  творчим зодчим,  далекоглядним стратегом до того ж бути чесним, порядним та відповідальним.  Це  до снаги далеко не кожному,  тому  тут  залишаються найкращі, а ті хто пройшов випробування цим горнилом, здатні подолати найвищі вершини.

Вітаючи нас усіх з професійним святом,  зичу вам міцного здоров’я, творчих здобутків, душевної рівноваги, сімейного щастя, матеріального благополуччя, любові від близьких та рідних, поваги від знайомих, а всім нам Божого благословення миру і злагоди.

Впевнений, і вам бажаю впевненості , що невдовзі ми переможемо всіх зовнішніх та внутрішніх ворогів, піднімемо економіку  та добробут населення, наша  Україна стане заможною і процвітаючою.

Ми того варті!

 

Більмацький селищний голова        П.І.Будник

 
free pokerfree poker
© Більмацька селищна рада, Запорізька область, Україна