Оголошення

Друк E-mail

Запрошення до участі у Конкурсі

Громадська організація «ОГ Трудівське» (с. Трудове, Більмацька селищна рада, Більмацький р-н) та Програма розвитку ООН (Проект ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують підрядників з доброю репутацією, які мають сертифікованих виконробів ТА/АБО, за наявності, ліцензії на виконання відповідних будівельних робіт (що тендерним комітетом буде вважатись, як перевага) надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту: «Інноваційні енергоефективні заходи в с. Трудове. Капітальний ремонт будівлі «ДНЗ ясла-садок «Барвінок» за адресою: вул. Молодіжна, будинок 14, с. Трудове Більмацького району Запорізької області. Утеплення фасаду, горища та заміна вікон та дверей на металопластикові»

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності та у подібних програмах.

2. Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: вул. Молодіжна, будинок 14, с. Трудове Більмацького району Запорізької області. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж до 14-00 години 26.09.2016, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

3. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, вказаною вище або за телефоном: (06147) 2-20-92, (06147) 2-18-04 

 
free pokerfree poker
© Більмацька селищна рада, Запорізька область, Україна