Склад
виконавчого комітету Більмацької селищної ради

 

№ п/п

Прізвище, ім'я та по батькові

Посада

1.

Будник Павло Іванович

селищний голова

2.

Саїнський Микола Андрійович

заступник  селищного голови

3.

Суржик Наталя Петрівна

секретар селищної ради

4.

Мусенко Тетяна Володимирівна

Керуючий справами ( секретар) виконавчого комітету

5.

Вітер Ірина Петрівна

головний бухгалтер апарату селищної ради та її виконавчого комітету

6.

 Боркун Світлана Іванівна

 Директор Куйбишевського районного центру зайнятості населення

7.

 Грицан Антоніна Василівна

Тимчасово не працює

8.

 Довгаль Микола Іванович

 Директор Куйбишевської міжрайонної дирекції ЗОВ ФССТВП

9.

 Ляшенко Сергій Ігоревич

 Директор КП "Куйбишевська районна друкарня" Куйбишевської районної ради


355

Саїнський Микола Андрійович -заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради
 
 Саїнський Микола Андрійович народився 19 квітня 1956 року в селі Вершина І Куйбишевського району Запорізької області. З 1974 по 1976 рік служив в  армії.  Трудову діяльність розпочав  в 1977 році  в колгоспі імені Карла Маркса та пройшов шлях від  колгоспника до  заступника голови  колгоспу по виробництву.   В 1987 році закінчив Кримський ордена «Знак Пошани» сільськогосподарський інститут ім. М.І. Калініна.

Протягом 1986-1990 років працював на партійній роботі,  з 1990 року в державних органах: заступником голови Куйбишевського виробничого аграрного об'єднання, завідуючим соціально-економічним відділом виконкому Куйбишевської районної ради , спеціалістом  Куйбишевської районної державної адміністрації. В 1994 році був призначений  завідуючим Куйбишевським оптово-роздрібним складом, з 2002 року працював комерційним директором та директором ТОВ «Смак».

Одружений , має двох доньок.

В листопаді 2011 року затверджений заступником Куйбишевського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
 
 
 

SWScan001341

 

Мусенко Тетяна Володимирівна  - керуючий справами ( секретар) виконавчого комітету Куйбишевської селищної ради

Мусенко Т.В. народилася 28 лютого 1970 року у м. Маріуполі Донецької області. В 1989 році закінчила Запорізький кооперативний технікум та до 1991 року працювала товарознавцем   в Куйбишевському  РСТ, з 1991  року по 2001 рік працювала економістом комерційного відділу Куйбишевського відділення АК АПБ «Україна». В цей час з 1991 по 1996 рік навчалась в Одеському  державному економічному університеті.

З 2002 року по 2010 рік працювала  в Куйбишевській міжрайонній державній податковій інспекції на посадах старшого та головного державного податкового ревізора - інспектора. Заміжня. Має дочку.

З 01 січня 2011  року Мусенко Тетяна Володимирівна затверджена  керуючою справами ( секретарем ) виконавчого комітету Куйбишевської селищної ради.
 
free pokerfree poker
© Більмацька селищна рада, Запорізька область, Україна