Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності інформує

Друк E-mail

Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на сьогодні працює в умовах реорганізації, проте, цей процес аж ніяк не впливає на застрахованих осіб. Виплату матеріального забезпечення та надання соціальних послуг вони отримують вчасно та у повному обсязі.
Куйбишевська міжрайонна виконавча дирекція Фонду соціального страхування обслуговує три района : Куйбишевський, Пологівський та Розівський, а це - 1754 страхувальників та близько 14-ти тисяч застрахованих осіб. У 2015 році за рахунок коштів Фонду були надані слідуючі види матеріального забезпечення:
- оплачено 43 961 днів допомоги по тимчасовій непрацездатності на загальну суму 5 268 111 гривень;
- оплачено 21 896 днів або 170 випадків допомоги по вагітності та пологах на загальну суму 1 524 779 гривень;
- перераховано 48 400 гривень для виплати допомоги на поховання (22 випадка).

Особлива увага спеціалістами дирекції приділяється громадянам, які вимушено переселилися з тимчасово окупованих територій України. З кожним таким громадянином, якщо він звернувся до робочого органу Фонду, фахівці працюють в індивідуальному режимі, надається всебічна допомога та консультація. Так у 2015 році було виплачено за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності матеріальне забезпечення 9-м особам на загальну суму 67 511 гривень.
Одним із найголовніших і найприорітетніших завдань Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності є не тільки оплата листка непрацездатності (лікарняного), а й швидке повернення застрахованої особи до роботи після тривалої непрацездатності. Саме тому, працюючий, який гостро хворіє, може отримати послуги з відновлювального лікування за рахунок коштів Фонду. На послуги з відновлювального лікування за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності мають право усі застраховані особи (працюючі), у яких наявні показання і відсутні протипоказання для реабілітації. Для цього потрібно довідка страхувальника з місця роботи (оформлюється застрахованою особою).
Ця довідка складається з двох частин. Першу частину заповнює страхувальник (роботодавець), у ній зазначається інформація про місце роботи, посаду застрахованої особи та реквізити організації. Заповнена частина довідки закріплюється підписами (директор, бухгалтер і голова комісії із соціального страхування) та печаткою установи.
Другу частину довідки заповнює робочий орган Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (районна, міжрайонна чи міська виконавча дирекція відділення Фонду) у якого на обліку знаходиться організація, де працює застрахована особа. Фахівці Фонду підтверджують існування організації і співпраці із Фондом та закріплюють цю інформацію підписом директора і печаткою установи.
Ця довідка потрібна у лікувальному закладі охорони здоров'я для розгляду на засіданні комісії з медичного відбору і направлення на відновлювальне лікування.
Інші документи надаються лікувальним закладом.
У 2015 році відновлювальне лікування отримали 55 застрахованих осіб Куйбишевського та Пологівського районів.
Жодні процеси, які відбуваються у країні та системі загальнообов'язкового державного страхування зокрема, не повинні негативно відзначитися на застрахованих особах. Тому фахівці Фонду роблять все можливе, щоб соціальні виплати та соціальні послуги надавалися вчасно та у повному обсязі, а застраховані особи могли реалізувати своє право на них.


Куйбишевська міжрайонна виконавча дирекція Запорізького обласного відділення
Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

 
free pokerfree poker
© Більмацька селищна рада, Запорізька область, Україна