Оголошення

Друк E-mail

Куйбишевська селищна рада повідомляє про оголошення конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності на право проведення незалежної оцінки майна комунальної власності
територіальної громади смт. Куйбишеве

1. Найменування об'єкта оцінки: частина нежитлового приміщення (кімнати 34,45)
Місцезнаходження об'єкта оцінки: 71001, смт. Куйбишеве, Запорізька область, вул. Центральна, 25а, II та III поверх
Мета проведення незалежної оцінки: продовження договору оренди нерухомого майна
Площа об'єкта оцінки: 29,2 кв.м.
Цільове призначення приміщення надання побутових послуг населенню.
2. Найменування об'єкта оцінки частина нежитлового приміщення (кімнати 31,32)
Місцезнаходження об'єкта оцінки 71001, смт. Куйбишеве, Запорізька область, вул. Центральна, 25а, II поверх
Мета проведення незалежної оцінки: продовження договору оренди нерухомого майна
Площа об'єкта оцінки: 36,1 кв.м.
Цільове призначення приміщення: надання побутових послуг населенню.
3. Найменування об'єкта оцінки частина нежитлового приміщення (кімнати 30,30б)
Місцезнаходження об'єкта оцінки 71001, смт. Куйбишеве, Запорізька область, вул. Центральна, 25а, II поверх
Мета проведення незалежної оцінки: продовження договору оренди нерухомого майна
Площа об'єкта оцінки 202,5 кв.м.
Цільове призначення приміщення: використання для розміщення торгівельного об'єкту з продажу непродовольчих товарів.
До участі в конкурсі можуть бути допущені:
- суб'єкти оціночної діяльності, які діють на підставі сертифікатів суб'єктів оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», яким передбачено здійснення діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах цих напрямів, що відповідають об'єкту оцінки;
- суб'єкти оціночної діяльності, які мають ліцензію на виконання отриману відповідно до Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності».
Однією з вимог до претендентів для участі в конкурсі з відбору суб'єктів оціночної діяльності є наявність відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно оцінки подібних об'єктів оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, виданими відповідно до Порядку реєстрації фізичних осіб (оцінювачів) у Державному реєстрі оцінювачів, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 19.12.2001 N 2355, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.12.2001 за N 1092/6283 (із змінами).
Претендентам потрібно подати до конкурсної комісії конкурсну документацію, у письмовій формі, українською мовою. Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, прошита, пронумерована, із нотаріально посвідченими копіями долучених документів (а в подальшому - протягом року - без нотаріального посвідчення, завірені печаткою та підписом учасника, з відміткою в заяві про дату проведення конкурсу, до якого долучались нотаріально посвідчені копії документів) з описом підтвердних документів, що містяться в конверті. На конверті необхідно зробити відмітку: «На конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності».
Конкурсна пропозиція учасника подається на кожний об'єкт окремо в складі конкурсної документації і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов'язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт (у календарних днях).
До підтвердних документів, які учасник має надати для участі в конкурсі з відбору суб'єктів оціночної діяльності належать:
- заява про участь у конкурсі з відбору суб'єктів оціночної за встановленою формою.
- витяг з державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
- копія установчого документа учасника;
- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі і яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;
- письмова згода оцінювачів, яких буде додатково залучено учасником до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їх особистими підписами;
- копія сертифіката суб'єкта оціночної діяльності, виданого Фондом державного майна України;
- інформація про учасника щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна.
Під час оцінки пропозицій учасників, комісією буде враховуватися:
- досвід учасника конкурсу;
- запропонована учасником ціна виконання робіт;
- наявність (відсутність) прострочених з вини учасника договорів з оцінки іншого майна, укладених Куйбишевською селищною радою;
- строк (термін) виконання робіт.
Конкурсна документація подається до конкурсної комісії за адресою: 71001, Запорізька область, Куйбишевський район смт. Куйбишеве вул. Центральна, 56, 2-й поверх, кабінет № 8 (у всі дні, крім вихідних та свят) у строк з дня опублікування цього повідомлення до 04.02.2016 року включно.
Конкурс відбудеться о 10 00 год. 11.02.2016 року у приміщенні залу засідань Куйбишевської селищної ради за адресою: 71001, Запорізька область, Куйбишевський район смт. Куйбишеве, вул. Центральна, 56, 2-й поверх.
Телефон для отримання інформації: 2-20-92.

 
free pokerfree poker
© Більмацька селищна рада, Запорізька область, Україна