Вітання

Друк E-mail

906825111Шановні земляки!

   Новий рік та Різдво Христове у нас святкують всі: маленькі і старенькі, олігархи і безхатченки, люди різного віросповідання і атеїсти, жителі мегаполісів і маленьких сіл, хтось буде  святкувати  в  фешенебельних  ресторанах,  а  хтось  у  фронтових  окопах – так сталося! Підтримаймо в новорічні свята тих, що в окопах – ресторани обійдуться без нас!  З Новим роком всі пов'язують свої надії і сподівання на краще майбутнє, на вирішення своїх проблем та здійснення найзаповітніших мрій.

    Наша громада, як і вся країна, переживає не найкращі часи, але віримо, що болючі зміни, які відбуваються у всіх сферах нашого життя, в недалекому майбутньому принесуть нам позитивні результати. В круговерті подій є ознаки того, що ми виходимо на правильний шлях, з'являються ще слабенькі,  але впевнені паростки нового, прогресивного, цивілізованого життя. 2015 рік ввійде в історію роком втрат і здобутків. Ще йде війна за незалежність, гинуть захисники Вітчизни, болючою раною зіяють Донбас і Крим, немає вагомих здобутків в економіці, суспільство ще роз'їдає корупція, проте міцніє армія, росте національна свідомість, гуртується громадянське суспільство, яке не дозволить  повернутися в часи безнадії. Держава ще хвора, слабка, але не безпомічна.

    Ми вчимося говорити правду, називати речі своїми іменами – це і є шлях до одужання!  Як казав великий український поет Павло Тичина:

                        Нехай ще в ранах я – я не стидаюсь,   

              Гляджу їх, мов пшеницю ярову.

              Я стверджуюсь, я утверждаюсь,

                                                                   Бо я живу!

                                 Із ран нове життя заколоситься,

                                        Що з нього світ весь буде подивлять,

                               Яка земля! Яке зерно! Росиця!

                  Ну, як же не сіять!  

           Реформи йдуть болісно і повільно, але йдуть, країна змінюється! З'явилася нова поліція, прокуратура, на часі нові суди, об'єднані громади з розширеними повноваженнями,  якісно нова система державного управління. Ми залікуємо всі рани, ми створимо державу, про яку мріяли десятки поколінь українців, іншого вибору в нас немає!

        Почали реалізуватися проекти, які декілька років припадали пилом. Завершена заміна вікон та утеплення покрівлі ДНЗ «Тополька», перша черга капітального ремонту пішохідного містка в смт Куйбишеве та освітлення селища і с. Червоне Озеро, продовжуються заходи по зміцненні технічної оснащеності комунального підприємства.    Якщо не будуть змінені положення бюджетної та податкової системи, є всі надії сподіватися, що 2016 рік  стане  роком значного розвитку нашої громади. Реальних планів багато!

           Ми стали на шлях перемоги, ми переможемо на всіх напрямках,  бо з нами правда, з нами Бог!

         Впевнений, що Новий рік, осяяний Віфлеємською зіркою, приведе нас до миру і злагоди, а Віра, Надія, і Любов наповнить наші серця впевненістю в свої сили.

          Хай новорічні свята принесуть вам міцне здоров'я, матеріальне благополуччя, душевну рівновагу, нові успіхи у всіх ваших справах. Бажаю здійснення всіх ваших мрій та бажань.

                З Новим роком! З новим щастям! З новими перемогами!

                               З повагою, Куйбишевський селищний голова Павло Будник.

 
free pokerfree poker
© Більмацька селищна рада, Запорізька область, Україна