28.12.2011

Друк E-mail
gerbДо відома всіх мешканців селищної ради !

Куйбишевською селищною радою затверджено нові Правила благоустрою населених пунктів територіальної громади

 

Правила регулюють права та обов'язки учасників правовідносин у сфері благоустрою населених пунктів, визначають комплекс заходів необхідних для забезпечення чистоти та порядку та

прийняті з метою забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення  утримання в належному стані будівель, споруд, інженерних споруд, території населених пунктів та її санітарного очищення.

Правила встановлюють порядок благоустрою та утримання об'єктів благоустрою населених пунктів, визначають правові, економічні, екологічні, соціальні та організаційні засади благоустрою населених пунктів територіальної громади, спрямовані на створення умов, сприятливих для життєдіяльності людини.

Зокрема, правила благоустрою регулюють санітарне утримання будівель, споруд інженерного захисту, прибудинкових територій, зелених насаджень, рекреаційних зон, доріг та споруд на них. Правила контролюють дотримання тиші у громадських місцях, проведення масових заходів, розміщення малих архітектурних форм та тимчасових споруд ,  зовнішньої реклами,утримання домашніх та сільськогосподарських тварин а також порядок паркування та інших.

З Правилами благоустрою кожен може ознайомитися на цьому сайті в розділі «Діяльність селищної ради», підрозділ  «Рішення селищної ради».

 

Виконавчий комітет звертається до всіх громадян, мешканців  територіальної громади, суб'єктів господарювання  з проханням  дотримуватися встановлених  правил благоустрою, бути непримиримими до їх порушників.

 
free pokerfree poker
© Більмацька селищна рада, Запорізька область, Україна