Вітання Друк E-mail

906825111Шановні земляки!

   Новий рік та Різдво Христове у нас святкують всі: маленькі і старенькі, олігархи і безхатченки, люди різного віросповідання і атеїсти, жителі мегаполісів і маленьких сіл, хтось буде  святкувати  в  фешенебельних  ресторанах,  а  хтось  у  фронтових  окопах – так сталося! Підтримаймо в новорічні свята тих, що в окопах – ресторани обійдуться без нас!  З Новим роком всі пов'язують свої надії і сподівання на краще майбутнє, на вирішення своїх проблем та здійснення найзаповітніших мрій.

    Наша громада, як і вся країна, переживає не найкращі часи, але віримо, що болючі зміни, які відбуваються у всіх сферах нашого життя, в недалекому майбутньому принесуть нам позитивні результати. В круговерті подій є ознаки того, що ми виходимо на правильний шлях, з'являються ще слабенькі,  але впевнені паростки нового, прогресивного, цивілізованого життя. 2015 рік ввійде в історію роком втрат і здобутків. Ще йде війна за незалежність, гинуть захисники Вітчизни, болючою раною зіяють Донбас і Крим, немає вагомих здобутків в економіці, суспільство ще роз'їдає корупція, проте міцніє армія, росте національна свідомість, гуртується громадянське суспільство, яке не дозволить  повернутися в часи безнадії. Держава ще хвора, слабка, але не безпомічна.

    Ми вчимося говорити правду, називати речі своїми іменами – це і є шлях до одужання!  Як казав великий український поет Павло Тичина:

                        Нехай ще в ранах я – я не стидаюсь,   

              Гляджу їх, мов пшеницю ярову.

              Я стверджуюсь, я утверждаюсь,

                                                                   Бо я живу!

                                 Із ран нове життя заколоситься,

                                        Що з нього світ весь буде подивлять,

                               Яка земля! Яке зерно! Росиця!

                  Ну, як же не сіять!  

           Реформи йдуть болісно і повільно, але йдуть, країна змінюється! З'явилася нова поліція, прокуратура, на часі нові суди, об'єднані громади з розширеними повноваженнями,  якісно нова система державного управління. Ми залікуємо всі рани, ми створимо державу, про яку мріяли десятки поколінь українців, іншого вибору в нас немає!

        Почали реалізуватися проекти, які декілька років припадали пилом. Завершена заміна вікон та утеплення покрівлі ДНЗ «Тополька», перша черга капітального ремонту пішохідного містка в смт Куйбишеве та освітлення селища і с. Червоне Озеро, продовжуються заходи по зміцненні технічної оснащеності комунального підприємства.    Якщо не будуть змінені положення бюджетної та податкової системи, є всі надії сподіватися, що 2016 рік  стане  роком значного розвитку нашої громади. Реальних планів багато!

           Ми стали на шлях перемоги, ми переможемо на всіх напрямках,  бо з нами правда, з нами Бог!

         Впевнений, що Новий рік, осяяний Віфлеємською зіркою, приведе нас до миру і злагоди, а Віра, Надія, і Любов наповнить наші серця впевненістю в свої сили.

          Хай новорічні свята принесуть вам міцне здоров'я, матеріальне благополуччя, душевну рівновагу, нові успіхи у всіх ваших справах. Бажаю здійснення всіх ваших мрій та бажань.

                З Новим роком! З новим щастям! З новими перемогами!

                               З повагою, Куйбишевський селищний голова Павло Будник.

 
Солодкі подарунки до новорічних свят! Друк E-mail

Новий Рік — це диво, якого всі ми чекаємо з нетерпінням, особливо, якщо до свята залишаються лічені дні.

Одними з найбільш очікуваних дітьми подарунків під самі різні свята є, звичайно ж, солодкі подарунки. І ніяк не можна відмовлятися від традиції дарувати такі новорічні подарунки дітям.

За сприяння селищного голови П.І. Будника придбано солодощі для малечі, батьки яких мобілізовані і проходять військову службу. Солодкі подарунки отримали 33 діток з сімей військовослужбовців.

 IMG 1580

 

 
Поточний ремонт по вулиці Голуба Друк E-mail

Враховуючи численні звернення мешканців вулиці Голуба та за ініціативи депутата Куйбишевської селищної ради за кошти місцевого бюджету 18 грудня 2015 року комунальне підприємство "Куйбишевський водоканал" розпочав поточний ремонт по вулиці Голуба в смт. Куйбишеве. Роботи планюються завершити до 25 грудня 2015 року.

Безпосередню участь у проведенні ремонтних робіт в тому числі (контроль) приймають небайдужі жителі нашого селища.

вул. Голуба

 
Повідомлення Друк E-mail

Про проведення чергової сесії селищної ради

24 грудня 2015 року о 14.00 відбудеться чергова третя сесія Куйбишевської селищної ради. На розгляд  селищної ради виноситься 59 питань, в основному це  питання щодо затвердження  селищного бюджету на 2016 рік та обсягів фінансування заходів, передбачених  місцевими бюджетними програмами в 2016 році. 

 
Головна ялинка селища Друк E-mail

У смт. Куйбишеве, біля районного будинку культури, прикрасили головну новорічну ялинку селища гірляндами. Традиційно урочисте запалення святкових вогнів заплановано провести на день Святого Миколая.

 ялинка

 
Оголошення Друк E-mail

На офіційному веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадаструhttp://map.land.gov.ua/ (у розділі «Публічна кадастрова карта») працює електронний сервіс замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Сервіс дозволяє здійснити оплату послуги за допомогою електронного платіжного засобу та замовити одержання витягу у будь-якому зручному для вас центрі надання адміністративних послуг.

Посилання на відеоролик: https://www.youtube.com/watch?v=gJEfwP4us1k

В.о. начальника управління Держгеокадастру у Куйбишевському районі Запорізької області                                       М.Л. Гуральський

 


Сторінка 11 з 29
free pokerfree poker
© Куйбишевська селищна рада, Запорізька область, Україна