Повідомленя Друк E-mail

word.jpgПро скликання сьомої сесії Куйбишевської селищної ради сьомого скликання

 
Оголошення Друк E-mail

Куйбишевська селищна рада оголошує  конкурс на заміщення  вакантних посад:

-                     спеціаліста І категорії  (інженера – землевпорядника) апарату  селищної ради та її виконавчого комітету;

-                     спеціаліста І категорії з питань реєстрації апарату селищної ради та її виконавчого коімтету.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна або базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра, без вимог до стажу роботи, досконале володіння державною мовою, основами діловодства, вміння працювати на комп’ютері. Післядипломна освіта у сфері управління: спеціаліст, магістр державного управління за відповідною спеціалізацією.

Необхідні документи :

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та  проходження служби в  органах місцевого самоврядування;

- заповнену особову картку форми П-2ДС з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4х6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації,  присвоєння вченого звання , присудження наукового ступеня;

- декларацію про майно, доходи , витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою , передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції» щодо себе та членів своєї сім`ї за  минулий рік;

-копію документа, який посвідчує особу;

- копію першої, другої та одинадцятої сторінок паспорта громадянина України;

- копію військового квитка (для військовослужбовців  або військовозобов’язаних) подавати або надсилати за адресою: 71001, Запорізька область, Куйбишевський район, смт. Куйбишеве , вул. Центральна , 56, кімната 4.

Термін  подання документів – 30 календарних днів з дня опублікування оголошення в газеті «Рідний край».

 Інформацію щодо умов  подання документів, функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за адресою: вул. Центральна ,56 , смт. Куйбишеве, 71001, телефон : 2-09-01.

 
Оголошення Друк E-mail

htmlimage 1 htmlimage 2

Цікава пропозиція для юристів

Координаційний центр з надання правової допомоги Міністерства юстиції України оголошує конкурс з відбору кандидатів на посади начальників та/або заступників начальників бюро правової допомоги, що розпочнуть діяльність з 1 вересня 2016 року в усіх регіонах України.

Якщо Ви маєте вищу юридичну освіту не нижче першого (бакалаврського) рівня, вільно володієте українською мовою та маєте бажання приєднатися до команди системи безоплатної правової допомоги в Україні – спробуйте свої сили!

Вимоги до претендентів:

- вища юридична освіта не нижче першого (бакалаврського) рівня вищої освіти;

- вільне володіння українською мовою;

- доброчесність, толерантність;

- спроможність до усної та письмової ефективної комунікації;

- аналітичне мислення, спроможність швидко орієнтуватися і шукати необхідну інформацію;

- рівень досвідченого користувача персонального комп’ютера;

- стресостійкість.

Підтверджений досвід волонтерської діяльності/участі у діяльності громадських організаціях/ініціативних групах, які надають допомогу вразливим суспільним групам, є перевагою.

Із завданнями бюро правової допомоги можна ознайомитися тут: http://www.legalaid.gov.ua/images/docs/CCLAP_Orders/CCLAP_Order_26_2016.pdf(Типове положення про бюро правової допомоги).

Для участі у конкурсі претендентам необхідно:

1)​ до 18 години 00 хвилин 31 травня 2016 року заповнити заявку на веб-сайті www.legalaid-jobs.in.ua

Надіслані в інший спосіб та/або з порушенням встановленого строку заявки не розглядаються;

  1. до 00 годин 00 хвилин 17 червня 2016 року пройти курс дистанційного навчання «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги» (далі – дистанційний курс). Зареєструватися на дистанційному курсі зможуть ті претенденти, які отримають запрошення Координаційного центру з надання правової допомоги, надіслане на адресу електронної пошти, вказану в заявці. Проходження претендентами дистанційного курсу завершується о 00 годин 00 хвилин 17 червня 2016 року.

Претенденти, які відповідають встановленим вимогам та пройшли дистанційний курс, будуть запрошені на інтерв’ю шляхом надсилання регіональними центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги повідомлення на адреси електронної пошти, вказані претендентами в заявках. Інтерв’ювання розпочнеться з 30 червня 2016 року відповідно до затверджених графіків. Для проходження інтерв’ю необхідно буде прибути до приміщення Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Запорізькій області (м. Запоріжжя, проспект Соборний, буд. 77, 8 поверх) та пред’явити паспорт громадянина України.

Пропозиції:

-​ заробітна плата керівника – від 3 500 грн. до 4 000 грн. ; заступника – від 3 000 грн. до 3 500 грн.

-​ набуття досвіду роботи в юридичній сфері;

-​ регулярне підвищення кваліфікації;

-​ можливість професійного та кар’єрного зростання;

-​ робота у Всеукраїнському соціальному проекті.

УВАГА! У Запорізькій області бюро правової допомоги будуть утворені у:

м. Василівка, смт Веселе, смт Велика Білозерка, м. Вільнянськ, м. Гуляйполе, м. Кам’янка Дніпровська, смт Куйбишеве, смт Михайлівка, смт Новомиколаївка, м. Оріхів, м. Пологи, смт Приазовське, м. Приморськ, м. Токмаку, смт Чернігівка, смт Якимівка та м. Енергодар

Заповнити заявку на участь у конкурсі можна тут: http://legalaid-<wbr< a="">>jobs.in.ua/?page_id=2

Заявки претендентів приймаються до 31 травня 2016 року.

Відповіді на питання стосовно проходження заявок та інших питань можна отримати, звернувшись до рубрики «Технічна підтримка» http://legalaid-<wbr< a="">>jobs.in.ua/?page_id=23

Додаткова інформація за телефоном: (06153) 4-89-42; (06153) 4-89-43.

Запрошуємо Вас до участі у конкурсі!

 
Повідомлення Друк E-mail

word.jpgПро скликання шостої сесії Куйбишевської селищної ради сьомого скликання

 


Сторінка 11 з 33
free pokerfree poker
© Більмацька селищна рада, Запорізька область, Україна