Повідомлення Друк E-mail

До уваги суб'єктів господарювання!

Більмацька селищна рада повідомляє, що на черговому засіданні селищної ради на виконання Законів України від 20.12.2016 року № 1791-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» та від 21.12.2016 року № 1797-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» було прийнято рішення від 14.02.2017 року № 1 «Про внесення змін та доповнень до рішення селищної ради від 14.07.2015 року № 1 «Про місцеві податки».
В зв'язку з цим публікуємо повний текст рішення селищної ради «Про місцеві податки» від 14.07.2015 року № 1 із змінами та доповненнями.

 
Повідомлення Друк E-mail

word.jpgПро скликання тринадцятої сесії Більмацької селищної ради сьомого скликання

 
Оголошення Друк E-mail

 Шановні мешканці територіальної громади !

На сесії селищної ради  27.10.2016 року  було прийняте рішення  про розробку Стратегії розвитку територіальної громади смт. Більмак на 2017-2022, була затверджена  відповідна  програма  та був визначений розробник зазначеної вище Стратегії.

Виконавцем робіт  в грудні 2016 року  було  проведено опитування громадської думки щодо напрямків та перспектив  розвитку територіальної громади. 

До уваги мешканців громади пропонуються  результати  опитування громадян.

Також відповідно до рішення селищної ради від 22.07.2016 року № 7 розпочаті роботи по виготовленню проектно-кошторисної документації на реконструкцію парку по вул. Центральній  в смт. Більмак .

Пропонуємо  жителям селища ознайомитися  з  пропозиціями щодо  благоустрою цього парку.

         На виконання  законів  України  про внесення змін до Податкового  кодексу України, прийнятих Верховною  Радою в  грудня 2016 року  виконавчим  комітетом селищної  ради підготовлено проект рішення  «Про внесення змін та доповнень  до рішення селищної ради від 14.07.2015 року № 1 «Про місцеві податки»

        З метою отримання пропозицій  від громадян щодо  розробки  зазначених  вище документів , виконавчий комітет запрошує всіх бажаючих  взяти участь в презентації анкетного  опитування  та визначення напрямків перспективного розвитку  селищної громади, а також ескізного проекту  щодо  благоустрою парку, яка відбудеться 10 лютого 2017 року о 13.00 в  залі засідань селищної ради. 

Крім того   на цьому заході пропонується обговорити проект рішення про  зміну місцевих податків  та  зборів.

Пропозиції та зауваження також  можна  подавати в письмовій формі  за адресою : смт. Більмак, вул. Центральна, 56, виконавчий комітет селищної ради, або  на електронну адресу селищної ради : kubrada@ukr.net

 
Оголошення Друк E-mail

Переваги контрактної служби

Куйбишевським та Розівським об’єднаним районним військовим комісаріатом Запорізької області проводиться активна робота щодо пошуку, відбору та залучення на військову службу за контрактом кандидатів з числа громадян призовного віку та військовозобов’язаних.

Перевагами проходження військової служби за контрактом у Збройних Сил України є:

гарантоване грошове забезпечення, яке  складає від  7000 грн. до 8300 грн, для осіб рядового та сержантського складу; від  9000 грн. до 16000 грн. для офіцерського складу, особам що виконують бойові задачі на лінії зіткнення додаткова виплата від 2300 грн. до 6000 грн.;

 щорічно виплачується матеріальна допомога на соціально-побутові потреби, матеріальна допомога на оздоровлення в розмірі місячного грошового утримання;

речове забезпечення;

соціальні гарантії – безкоштовна медична допомога військовослужбовцю та членам його сім’ї, право на санаторно-курортне лікування;

щорічна відпустка від 30 до 45 календарних днів зі збереженням  грошового, матеріального забезпечення;

можливість отримання  безкоштовного житла за рахунок держави;

можливість отримання  первинного офіцерського звання;

вищий ніж у цивільному секторі розмір пенсійного забезпечення та можливість його отримання за вислугою років, достроковий вихід на пенсію учасникам АТО в 55 років;

можливість отримання вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» у ВВНЗ за рахунок держави без відриву від служби тощо.

На військову службу за контрактом приймаються громадяни України віком від 18 до 40 років, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають встановленим вимогам проходження військової служби.

 На сьогодні, під час дії особливого періоду граничний вік призову збільшується до 60 років.

За працівниками, прийнятими на військову службу за контрактом, зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, фермерському господарстві, сільськогосподарському виробничому кооперативі незалежно від підпорядкування та форми власності і у фізичних осіб - підприємців на строк до закінчення особливого періоду або дня фактичної демобілізації.

За додатковою інформацією звертатись до районного військового комісаріату або за телефонами:

(06147) 2-23-87, (06147) 2-23-86, (066) 99-38-312.

Приeднуйся до професiоналiв КонтрактПрестиж i гiдна оцiнка твоei працi  КонтрактВiйс кова служба за контрактом у Збойних силах УкраiниЗмiцни себе-стан  професiоналом Контракт

 
Допомога жителям Авдіївки. Друк E-mail

Шановні мешканці територіальної громади!

 

   Виконавчий комітет селищної ради звертається до вас з проханням надати допомогу жителям Авдіївки.

       На сьогодні в місті склалася непроста ситуація, яка

зумовлена наступом окупаційних збройних формувань в зоні АТО.

       Прохаємо всіх небайдужих взяти участь в гуманітарній акції.

Люди потребують теплого одягу, ковдр, засобів гігієни, ліків.

       Пункт прийому допомоги знаходиться в районній державній

адміністрації, каб. № 19, центр допомоги учасникам АТО.

       Сподіваємось на розуміння та допомогу.

 


Сторінка 11 з 36
free pokerfree poker
© Більмацька селищна рада, Запорізька область, Україна