Оголошення Друк E-mail

Більмацька селищна рада оголошує  конкурс на заміщення  вакантної посади

  • спеціаліста ІІ категорії з юридичних та економічних питань  апарату  селищної ради та її виконавчого комітету;

Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна або базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра, без вимог до стажу роботи, досконале володіння державною мовою, основами діловодства, вміння працювати на комп’ютері. Післядипломна освіта у сфері управління: спеціаліст, магістр державного управління за відповідною спеціалізацією.

Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:

  • заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації; про присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою та у спосіб, що встановлені Законом України «Про запобігання корупції»;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

Паспорт та трудова книжка пред'являються на засіданні конкурсної комісії..
Від громадян, які досягли граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування (65 років), заяви для участі у конкурсі не приймаються.
Документи подавати або надсилати за адресою: 71001, Запорізька область, Більмацький район, смт. Більмак , вул. Центральна , 56, кімната 4.

Термін  подання документів – 30 календарних днів з дня опублікування оголошення в газеті «Рідний край».

 Інформацію щодо умов  подання документів, функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за адресою: вул. Центральна ,56 , смт. Більмак, 71001, телефон : 2-09-01.

Конкурсна комісія

 
Повідомлення Друк E-mail

word.jpgПро скликання чотирнадцятої сесії Більмацької селищної ради сьомого скликання

 
Поважай свого сусіда! Друк E-mail

Навесні, як тільки сходить сніг і оголюється грунт, над нашим селищем – завіса диму. Щороку виконком селищної ради закликає господарів схаменутись. Але багато мешканців ігнорують заклики влади та своїх сусідів і продовжують спалювати суху городину та непотріб, зав­даючи великої шкоди грунту та своєму здоров'ю. Суха трава є складовою частиною екосистеми. Ко­ли її спалюють, порушують­ся ланцюги живлення та при­родні цикли. Міль­йони бактерій, що утворюють гумус (родючий шар грун­ту) при спалювані трави — гинуть.

Вза­галі після спалювання земля залишається без живих орга­нізмів, і перше, що на ній почи­нає проростати — бур'ян.

Горить не лише трава, але й разом із нею сміття, плас­тик, залишки добрив. А це — токсичні, хімічні сполуки. Їх горіння впливає на якість атмосферного повітря, забруднює його важкими металами. Особливо небезпечне таке повітря для осіб, які хворіють на захворювання органів дихання, бо може викликати загострення. А ще при спалюванні виділяється небезпечна речовина – бензопрен, що може викликати онкологічні захворювання.

Водночас вогонь — це неконтрольована стихія. Щоро­ку в Україні гине до сотні людей, які самі підпалили суху траву. При цьому дуже часто вогонь перекидається на чужі хати, городи, поля.

Так на території селищної ради за попередній рік було п'ять загорань сухої трави, яку тушили декілька пожежних автомобілів, а також була задіяна техніка місцевих фермерів.

22 серпня 2016 року в селі Титове від загорання трави згоріло три житлові будинки, легковий автомобіль та постраждали два жителя цього села.

За самовільне спалювання рослинності та її залишків передбачено покарання яке тягне за собою адміністративну відповідальність. Ця норма закону встановлена статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Слід зазначити, що порушення цієї норми закону тягне за собою накладання штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 – 1360 грн.) і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700 грн.).

Тільки спільними зусиллями ми зможемо зробити наше селище кращим!

 
Вітання! Друк E-mail

Шановні працівники житлово-комунального господарства!

 

Виконком Більмацької селищної ради щиро вітає вас з професійним святом –Днем працівників житлово-комунального господарства.

Немає іншої галузі яка була б так тісно пов’язана із забезпеченням комфортного проживання людей, життєдіяльності підприємств і установ, лікарень, шкіл і дитячих садків. Благополуччя кожного будинку, кожної родини багато в чому залежить від надійності надання послуг, від професіоналізму і відповідальності людей, що працюють у цій сфері.

Комунальні блага стали настільки звичними, що ми інколи не замислюємось, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства. Сьогодні важко уявити життя селища без роботи комунального підприємства. Працівники комунального підприємства невтомно піклуються,щоб тішили око прибрані вулиці, двори і парки.

На ваших плечах лежить величезна відповідальність за забезпечення нормальної життєдіяльності селища.

Дорогі друзі! Багато, хто з вас зустрічає цей святковий день на своєму робочому місці – така специфіка вашої роботи.

Щиро бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя і успіхів в нелегкій, але такій потрібній людям справі! І нехай слова вдячності від людей щоденно зігрівають вашу душу.

 
Повідомлення Друк E-mail

ПРО ЗАБОРОНУ СТИХІЙНОЇ ТОРГІВЛІ

Станом на 01.01.2017 року в державі зареєстровано 148 випадків захворювання на африканську чуму свиней , в тому числі 57 випадків в 2017 році. Останній випадок виявлено спеціалістами Держпродспоживслужби України 21.02.2017 року в Космічному макрорайоні м. Запоріжжя.

Тому відповідно до рішення надзвичайної протиепізоотичної комісії при Більмацькій районній державній адміністрації від 21 лютого 2017 року №4 «Щодо посилення заходів з недопущення занесення збудника африканської чуми свиней на території Більмацького району» забороняється реалізація живих тварин та сировини з них на стихійних ринках та інших невстановлених місцях та забій тварин в невстановлених для цього місцях.

Купівля товарів у місцях стихійної торгівлі, в умовах, які не відповідають вимогам, у будь-який час може обернутись лихом для Вас, ваших рідних і друзів.

Серед загроз, що постали сьогодні перед мешканцями районного центру, є  такі, які можуть мати негативні наслідки для навколишнього середовища, власних господарств жителів громади та м’ясних продуктів харчування.

Зокрема, не можна купувати м’ясо та м’ясопродукти на стихійних ринках, годувати свиней потрібно тільки тією їжею, яка пройшла термічну обробку, необхідно унеможливити контакт свиней з дикими тваринами, тримати під постійним ветеринарним контролем тварин, які викликають підозру на захворювання.

Тому усім мешканцям нашого селищатреба налаштуватись на боротьбу з цим злом.

Єдиний правильний спосіб боротьби  -  не купувати продукти харчування та інші товари в місцях стихійної торгівлі.Стихійна торгівля – це торгівля фізичними особами без відповідних дозвільних документів на здійснення торгівельної діяльності та в нестановлених для цього місцях.

Зверніть увагу, що купуєте Ви продукти у невідомих осіб, які не мають документів, що підтверджують якість і безпеку продукції. При відсутності документів неможливо встановити виробника продукції, умови зберігання і транспортування продукції, термін її придатності до споживання. Така продукція представляє високий ризик для здоров`я і життя людей.

Довести факт отруєння буде неможливо, бо складно визначити особу (продавця), якій можна пред’явити звинувачення (відсутні докази у формі розрахункового документу щодо купівлі-продажу продукції).

Користуйтеся лише послугами стаціонарної мережі продуктових магазинів або продавців на узаконених ринках. Бережіть своє здоров'я та життя, рідних і близьких Вам людей.

     Зважаючи на те, що основним джерелом поширення інфекції є хворі тварини, які виділяють у навколишнє середовище вірус, у разі підозри на Африканскучумудомашніх свиней чи диких кабанів необхідно терміново сповістити фахівця ветеринарної медицини.

      Пам’ятаймо: легше застерегти, аніж побороти! Якщо дотримуватися заходів безпеки, можна уникнути поширення хвороби на території нашої громади.

 


Сторінка 10 з 36
free pokerfree poker
© Більмацька селищна рада, Запорізька область, Україна