Оголошення Друк E-mail

word.jpgПро скликання сімнадцятої  сесії Більмацької селищної ради сьомого скликання

 
Оголошення Друк E-mail

word.jpgПро внесення змін та доповнень до розпорядження селищного голови від 06.06.2017 № 27 «Про скликання шістнадцятої  сесії Більмацької селищної ради сьомого скликання»

 

 
Оголошення Друк E-mail

Розміщено 09.06.2017

 

До відома суб’єктів господарювання

Відповідно до Податкового кодексу України, рішення про встановлення місцевих податків та зборів, у межах своїх повноважень, приймають сільські, селищні, міські ради та ради об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад.

Рішення про встановлення місцевих податків та зборів офіційно оприлюднюється органом місцевого самоврядування до 15 липня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосовування встановлюваних місцевих податків та зборів або змін (плановий період). В іншому разі норми відповідних рішень застосовуються не раніше початку бюджетного періоду, що настає за плановим періодом.

Відповідно до роз’яснень Державної регуляторної служби дозвіл не застосовувати вимоги  закону України « Про засади здійснення держаної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» поширюється виключно на рішення органів місцевого самоврядування про встановлення місцевих податків і зборів на 2017 рік.

Тому рішення про встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік мають бути прийняті  до 15 липня  2017 року і  вони мають ознаки  регуляторних актів та потребують реалізації процедур, передбачених Законом України «Про засади державної регуляторної політики»

Більмацькою селищною радою розроблений проект рішення  встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік та проведено аналіз  його впливу ( розміщені нижче).

Проектом    рішення  буде передбачено встановлення таких податків :

-податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;

-земельного податку; 

-розміру орендної плати за земельні ділянки;

-єдиного податку для платників першої та другої групи.

-транспортного податку.

Виконавчий комітет  селищної ради прохає  взяти участь в обговоренні проекту рішення та аналізу регуляторного впливу.

         Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються в письмовому вигляді протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу за адресою: 71001, вул. Центральна, 56 , смт Більмак, т. 2-17-97, 2-09-01, 2-20-92, e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript ”.

 

word.jpgПроект рішення селищної ради "Про встановлення місцевих податків на 2018 рік" 

 

 

 

word.jpgАналіз регуляторного впливу проекту рішення Більмацької селищної ради «Про встановлення місцевих податків на 2018 рік»

 

 
Оголошення Друк E-mail

word.jpgПро скликання шістнадцятої сесії Більмацької селищної ради сьомого скликання

 


Сторінка 10 з 38
free pokerfree poker
© Більмацька селищна рада, Запорізька область, Україна