Оголошення Друк E-mail

Конкурс

на кращу проектну пропозицію реконструкції площі для встановлення пам’ятника Т.Г.Шевченку

в смт. Більмак по вулиці Центральній

      Метою конкурсу є визначення кращої проектної пропозиції на реконструкцію території площі. Ескізи рішення має містити комплексний благоустрій площі у складі існуючого архітектурно-ландшафтного ансамблю парку біля селищної ради.

      Центром композиції визначити пам’ятник Т.Г.Шевченку, який буде встановлено на місці колишнього пам’ятника В.І.Леніну.

     Конкурс проводить – виконавчий комітет Більмацької селищної ради

на засадах конкуренції, відкритості та прозорості в один етап без попереднього кваліфікаційного відбору.    

     Запрошуються до участі в конкурсі юридичні та фізичні особи, студенти та школярі.

     Прийом конкурсних пропозицій до 10 жовтня 2016 року.

     Інформацію про результати конкурсу буде розміщено в районній газеті «Рідний край».

     Переможець конкурсу отримає диплом та грошову винагороду.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (06147) 2-18-04.

 
Повідомлення Друк E-mail

ПОВІДОМЛЕННЯ

 про початок процедури розгляду та врахування пропозицій   громадськості у проекті містобудівної документації  «Комплексна схема розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території смт. Більмак в районі житлових будинків № 17 – 23 по вул. Центральній»

 

1. Розроблення містобудівної документації  «Комплексна схема розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території смт. Більмак в районі житлових будинків № 17 – 23 по вул. Центральній»  здійснено на виконання рішення Більмацької селищної ради від  22.07.2016 року № 8 «Про внесення змін до  Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», з метою сталого розвитку території селищної ради з урахуванням державних, приватних та громадських інтересів таврегулювання хаотичного розміщення тимчасових споруд, що сприятиме вирішенню завдань по підвищенню можливостей суб’єктів підприємницької діяльності в забезпеченні потреб споживачів у послугах, поліпшенню зовнішнього естетичного вигляду селища.

Чинниками, що обумовили  розробку  комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території смт. Більмак в районі житлових будинків № 17 – 23 по вул. Центральній, є:

- необхідність регулювання розміщення тимчасових споруд в селищі;

- забезпечення рівних конкурентних можливостей;

- ліквідація та запобігання виникненню стихійної (несанкціонованої) торгівлі;

- забезпечення належних санітарно – гігієнічних умов для торгівлі продовольчими товарами.

Містобудівна документація «Комплексна схема розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території смт. Більмак в районі житлових будинків № 17 – 23 по вул. Центральній» складається з пояснювальної записки та містить графічні матеріали: ситуаційну схему розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території смт. Більмак в районі багатоквартирних житлових будинків №17-23 по вул. Центральній (топографічний план масштабу 1:500).

При розробці містобудівної документації було враховано Генеральний план смт. Куйбишеве Запорізької області, розроблений Українським державним проектним інститутом «Укрмістбудпроект» м. Харьків у 1992 році та попередня комплексна схема розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території смт. Куйбишеве, Куйбишевського району Запорізької області, яка була затверджена рішенням виконавчого комітету від 03.03.2015 року № 75.

2. Основні техніко-економічні показники Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльностіна території смт. Більмак в районі житлових будинків № 17 – 23 по вул. Центральній наведені в таблиці:

№ п/п

Найменування показників

Одиниця виміру

Значення показників

 

 

1.

Площа  території в межах благоустрою

га.

0,2063

2.

Майданчик для розміщення 10 торгових місць

м2

9,8

3.

Майданчик для розміщення торгових кіосків,павільйонів

м2

99,0

4.

Площа забудови

м2

108,8

5.

Площа твердого покриття

м2

1871,8

6.

Площа озеленення

м2

61,2

 

2. Замовник проекту - Більмацька селищна рада Більмацького району Запорізької області, 71001, Запорізька область, Більмацький район,  смт. Більмак, вул. Центральна, 56, тел. 2-18-10.

Розробник проекту – Приватне підприємство «Протон плюс», 71100, м. Бердянськ, вул. Гостинна (Свердлова), 40, директор Вівчар І.С., тел. 0994613934.

Підставою для розроблення містобудівної документації є рішення Більмацької селищної ради від 22.07.2016 року № 8 «Про внесення змін до  Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності»

4. З проектом містобудівної документації можна ознайомитися за адресою:  71001, Запорізька область, Більмацький район смт. Більмак, вул. Центральна, 56, 2-й поверх, кабінет № 8 (у всі дні, крім вихідних та свят) чи на офіційному сайті селищної ради: htpp:www.kbv.zp.ua.

  1. заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Саїнського Миколу Андрійовича, тел. 2-18-04.

6. Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються протягом            15 календарних днів з дня опублікування цього повідомлення та  розглядаються в місячний строк.

Дане повідомлення є підставою для подання пропозицій до проекту містобудівної документації. Пропозиції подаються громадянами відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»  у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

7. З метою ознайомлення громадян зі змістом містобудівної документації «Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території смт. Більмак в районі житлових будинків № 17 – 23 по вул. Центральній» заплановані наступні інформаційні заходи:

- оприлюднення містобудівної документації, та пояснювальної записки на офіційному сайті селищної ради: htpp:www.kbv.zp.ua.IMG 1680

IMG 1681

 

 
Оголошення Друк E-mail

Запрошення до участі у Конкурсі

Громадська організація «ОГ Трудівське» (с. Трудове, Більмацька селищна рада, Більмацький р-н) та Програма розвитку ООН (Проект ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують підрядників з доброю репутацією, які мають сертифікованих виконробів ТА/АБО, за наявності, ліцензії на виконання відповідних будівельних робіт (що тендерним комітетом буде вважатись, як перевага) надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту: «Інноваційні енергоефективні заходи в с. Трудове. Капітальний ремонт будівлі «ДНЗ ясла-садок «Барвінок» за адресою: вул. Молодіжна, будинок 14, с. Трудове Більмацького району Запорізької області. Утеплення фасаду, горища та заміна вікон та дверей на металопластикові»

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності та у подібних програмах.

2. Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: вул. Молодіжна, будинок 14, с. Трудове Більмацького району Запорізької області. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж до 14-00 години 26.09.2016, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

3. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, вказаною вище або за телефоном: (06147) 2-20-92, (06147) 2-18-04 

 
Повідомлення Друк E-mail

word.jpgПро скликання дев'ятої сесії Більмацької селищної ради сьомого скликання

 


Сторінка 9 з 32
free pokerfree poker
© Куйбишевська селищна рада, Запорізька область, Україна