Повідомлення. Друк E-mail

«До відома споживачів КП «Облводоканал» Запорізької обласної ради

            З 02.08.2016 р. на підприємстві діють тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення, затвердженні Постановою НКРЕКП від 07.07.2016 № 1238, на рівні за 1 м3 з ПДВ:

на централізоване водопостачання:

- для споживачів, які є суб'єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення - 5,58 грн.;

- для споживачів, які не є суб'єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення - 9,588 грн.;

на централізоване водовідведення - 12,756 грн.

            За час дії тарифів зросли найбільшвагомі складові собівартості, а саме: мінімальна заробітна плата (3200 грн.) та вартість електроенергії.

            Діючі тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення  покривають витрати на виробництво цих послуг лише на 71 % (в т.ч. вода - 83%; стоки - 43 %). Це призводить до значних балансових збитків і ставить під загрозу діяльність підприємства. Збитки підприємства від реалізації послуг за діючими тарифами складають понад 2,0 млн. грн. в місяць.

            КП «Облводоканал» ЗОР, як ліцензіат (суб'єкт господарювання), що здійснює господарську діяльність у сферах централізованого водопостачання та водовідведення, діяльність якого регулює Національная комісія,  надав розрахунки відкоригованих тарифів на перевірку та затвердження  до НКРЕКП.

            За попередніми розрахунками планується зростання з об’єктивних причин статтей собівартості, а саме:

- заробітна плата з нарахуваннями (44% собівартості). Зростання склало 20,6 % (мінімальна заробітна плата в діючих тарифах - 1378,00 грн., середньозважений прожитковий мінімум на 2017 рік  - 1662,50 грн.).

            Коригування статті «Електроенергія» (31,0 % собівартості) пов'язане зі зростанням загальновиробничих норм питомих витрат електричної енергії підприємства на 2017 рік.  Зростання склало 0,0455 кВтгод/м3 або 5,6% на послуги з водопостачання та 0,2925 кВтгод/м3 (або 12,5%) на послуги з водовідведення.

            Розрахунковий рівень тарифів на 2017 рік за 1м3 з ПДВ складає:

на централізоване водопостачання:

- для споживачів, які є суб'єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення- 6,00 грн. (зростання склало 0,42 грн. або 7,5%);                                             - для споживачів, які не є суб'єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення - 15,07 грн. (зростання склало 5,48 грн. або 57,0%);

на централізоване водовідведення -  23,04 грн. (зростання склало 10,28 грн. або 80,6%).

            Зауваження та пропозиції приймаються протягом 15 календарних днів з моменту публікації цього оголошення за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 129-а, тел. 233-00-13».

 
День охорони праці в Більмацькому районі. Друк E-mail

У період 24-28 квітня 2017 року на території нашого  району проводиться День охорони праці в рамках Всесвітнього дня охорони праці під девізом: «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

Відповідно до Указу Президента від 18.08.2006 року № 685/2006, Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, визначено Днем охорони праці в України.

За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз цьогорічного Всесвітнього дня охорони праці – «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці.»

Травматизм на виробництві є важливою, але недостатньо усвідомленою проблемою нашого суспільства, для розв`язання якої потрібні систематичні та всебічні зусилля. У статистиці виробничого травматизму не враховано осіб, які працювали за цивільно – правовими угодами, оскільки ці показники потрапляють у категорію випадків, не пов`язаних з виробництвом.

Необхідність об`єктивної оцінки умов праці, за факторами небезпеки зумовлена в Україні законодавчою нормою, яка зобов’язує роботодавця інформувати працівників про умови праці на робочому місці, в яких вони здійснюватимуть чи здійснюють трудову діяльність, про всі небезпечні та шкідливі виробничі фактори, що реально чи потенційно можуть впливати на них і спричиняти відповідні негативні наслідки, загрожувати їхньому життю та здоров’ю.

Водночас для України важливим завданням є налагодження системи широкого доступу до даних про стан охорони праці, виробничий травматизм і професійні захворювання на рівні регіонів, фондів соціального страхування та держави. Селищна рада пропонує керівниамв організацій,підприємств та організацій територіальної громади прийняти активну участь в цьому заході.

 
Оголошення Друк E-mail

Графік проведення спільних консультувань для осіб, які звертаються за безоплатною первинною правовою допомогою до  відділу Більмацького бюро правової допомоги Бердянського місцевого центру безоплатної вторинної правової допомоги  спільно з працівниками  структурних  підрозділів Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області.

Начальник Більмацького районного відділу державної виконавчої служби  Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Гладнєв Геннадій Анатолійович

Дні прийому:

03.05.2017

15.05.2017

29.05.2017

05.06.2017

Начальник Більмацького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Супруненко Галина Богданівна

24.04.2017

10.05.2017

24.05.2017

07.06.2017

21.06.2017

 

 
Вітання з Великоднем! Друк E-mail

PashaШановні жителі селищної ради !


     З відчуттям глибокої радості і від щирого серця поздоровляємо Вас з Воскресінням Христовим, з Пасхою
Христовою.

     Нехай царюють у Ваших серцях радість і душевний спокій! Нехай до Вашої оселі прийде здоров’я, любов, щастя, добробут, душа нехай світлішою стає, серце пламеніє любов’ю, а помисли стануть щирими та добрими.

     Всіх Вам земних благ!

Виконавчий комітет селищної ради

 


Сторінка 9 з 36
free pokerfree poker
© Більмацька селищна рада, Запорізька область, Україна