Оголошення Друк E-mail

Розміщено 09.06.2017

 

До відома суб’єктів господарювання

Відповідно до Податкового кодексу України, рішення про встановлення місцевих податків та зборів, у межах своїх повноважень, приймають сільські, селищні, міські ради та ради об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад.

Рішення про встановлення місцевих податків та зборів офіційно оприлюднюється органом місцевого самоврядування до 15 липня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосовування встановлюваних місцевих податків та зборів або змін (плановий період). В іншому разі норми відповідних рішень застосовуються не раніше початку бюджетного періоду, що настає за плановим періодом.

Відповідно до роз’яснень Державної регуляторної служби дозвіл не застосовувати вимоги  закону України « Про засади здійснення держаної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» поширюється виключно на рішення органів місцевого самоврядування про встановлення місцевих податків і зборів на 2017 рік.

Тому рішення про встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік мають бути прийняті  до 15 липня  2017 року і  вони мають ознаки  регуляторних актів та потребують реалізації процедур, передбачених Законом України «Про засади державної регуляторної політики»

Більмацькою селищною радою розроблений проект рішення  встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік та проведено аналіз  його впливу ( розміщені нижче).

Проектом    рішення  буде передбачено встановлення таких податків :

-податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;

-земельного податку; 

-розміру орендної плати за земельні ділянки;

-єдиного податку для платників першої та другої групи.

-транспортного податку.

Виконавчий комітет  селищної ради прохає  взяти участь в обговоренні проекту рішення та аналізу регуляторного впливу.

         Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються в письмовому вигляді протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу за адресою: 71001, вул. Центральна, 56 , смт Більмак, т. 2-17-97, 2-09-01, 2-20-92, e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript ”.

 

word.jpgПроект рішення селищної ради "Про встановлення місцевих податків на 2018 рік" 

 

 

 

word.jpgАналіз регуляторного впливу проекту рішення Більмацької селищної ради «Про встановлення місцевих податків на 2018 рік»

 

 
Оголошення Друк E-mail

word.jpgПро скликання шістнадцятої сесії Більмацької селищної ради сьомого скликання

 
Оголошення Друк E-mail

Оголошення
про проведення повторного конкурсу на заміщення вакантної посади

Більмацька селищна рада оголошує потворний конкурс на заміщення вакантної посади
- спеціаліста ІІ категорії з юридичних та економічних питань апарату селищної ради та її виконавчого комітету;
Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна або базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра, без вимог до стажу роботи, досконале володіння державною мовою, основами діловодства, вміння працювати на комп'ютері. Післядипломна освіта у сфері управління: спеціаліст, магістр державного управління за відповідною спеціалізацією.
Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:
 заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
 заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
 дві фотокартки розміром 4 х 6;
 копії документів про освіту, підвищення кваліфікації; про присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
 декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою та у спосіб, що встановлені Законом України «Про запобігання корупції»;
 копію документа, який посвідчує особу;
 копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
Паспорт та трудова книжка пред'являються на засіданні конкурсної комісії..
Від громадян, які досягли граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування (65 років), заяви для участі у конкурсі не приймаються.
Документи подавати або надсилати за адресою: 71001, Запорізька область, Більмацький район, смт. Більмак , вул. Центральна , 56, кімната 4.
Термін подання документів – 30 календарних днів з дня опублікування оголошення в газеті «Рідний край».
Інформацію щодо умов подання документів, функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за адресою: вул. Центральна ,56 , смт. Більмак, 71001, телефон : 2-17-97.

Конкурсна комісія

 
Оголошення Друк E-mail

word.jpgПро внесення змін та доповнень до розпорядження селищного голови від 04.05.2017 № 21 «Про скликання п'ятнадцятої сесії Більмацької селищної ради сьомого скликання»

 


Сторінка 8 з 36
free pokerfree poker
© Більмацька селищна рада, Запорізька область, Україна