Оголошення Друк E-mail

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 15.08.2017 № 425 «Про тимчасове обмеження проведення полювання на пернату дичину» повідомляємо, що у зв'язку зі встановленням 5-го рівня стану пожежної небезпеки та з метою запобігання виникненню та поширенню пожеж у мисливських угіддях області проведення полювання на пернату дичину на території Запорізької області обмежено з 16 серпня по 27 серпня включно.

 
Оголошення Друк E-mail

Оголошення

про  проведення повторного конкурсу на заміщення вакантної посади

 

Більмацька селищна рада оголошує повторний конкурс на заміщення  вакантної посади

-                     спеціаліста ІІ категорії з юридичних та економічних питань  апарату  селищної ради та її виконавчого комітету;

Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна або базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра, без вимог до стажу роботи, досконале володіння державною мовою, основами діловодства, вміння працювати на комп’ютері. Післядипломна освіта у сфері управління: спеціаліст, магістр державного управління за відповідною спеціалізацією.

Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:
- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації; про присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою та у спосіб, що встановлені Законом України «Про запобігання корупції»;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

Паспорт та трудова книжка пред'являються на засіданні конкурсної комісії..
Від громадян, які досягли граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування (65 років), заяви для участі у конкурсі не приймаються.
Документи подавати або надсилати за адресою: 71001, Запорізька область, Більмацький район, смт. Більмак , вул. Центральна , 56, кімната 4.

Термін  подання документів – 30 календарних днів з дня опублікування оголошення в газеті «Рідний край».

 Інформацію щодо умов  подання документів, функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за адресою: вул. Центральна ,56 , смт. Більмак, 71001, телефон : 2-17-97.

Конкурсна комісія

 
Повідомлення Друк E-mail

word.jpgПро встановлення місцевих податків на 2018 рік

 
Оголошення Друк E-mail

word.jpgПро внесення змін та доповнень до розпорядження селищного голови від 03.07.2017 № 37 «Про скликання сімнадцятої сесії Більмацької селищної ради сьомого скликання»

 


Сторінка 7 з 36
free pokerfree poker
© Більмацька селищна рада, Запорізька область, Україна