Вітання! Друк E-mail

Шановні жителі селищної громади!

 

День місцевого самоврядування, що відзначається  в нашій країні 7 грудня,  на моє переконання є всенародне свято, адже всі тією  чи іншою мірою причетні, чи принаймні не можемо бути байдужими до всього, що нас оточує, а саме це і є предметом турботи місцевого самоврядування – від підметеного тротуару, до якості надання адміністративних та освітніх послуг.

   Саме  базовий рівень місцевого самоврядування (сільська, селищна, міська рада)   став найважливішою ланкою державного управління, тому що воно надає найширший спектр  послуг, є найближчою до людей і результати її роботи виборці оцінюють щодня.

Зараз місцеве самоврядування переживає  найбільш глобальний етап реформування ,наслідком якого стануть,  і вже стають, якісні зміни в житті об’єднаних територіальних громад. Саме такі громади отримують повноваження міст обласного підпорядкування  (що завжди було блакитною мрією поселень у декілька тисяч жителів), прямі стосунки з державним бюджетом та широкі, практично всеохоплюючі,  повноваження. Це стратегічна реформа, так живе увесь цивілізований світ, так невдовзі будемо жити і ми.

Ця сфера діяльності  вимагає від кожного, хто тут працює, найширшого кола знань і досвіду – тут на протязі дня треба бути строгим чиновником, співчутливим психологом, грамотним інженером, вимогливим педагогом,  творчим зодчим,  далекоглядним стратегом до того ж бути чесним, порядним та відповідальним.  Це  до снаги далеко не кожному,  тому  тут  залишаються найкращі, а ті хто пройшов випробування цим горнилом, здатні подолати найвищі вершини.

Вітаючи нас усіх з професійним святом,  зичу вам міцного здоров’я, творчих здобутків, душевної рівноваги, сімейного щастя, матеріального благополуччя, любові від близьких та рідних, поваги від знайомих, а всім нам Божого благословення миру і злагоди.

Впевнений, і вам бажаю впевненості , що невдовзі ми переможемо всіх зовнішніх та внутрішніх ворогів, піднімемо економіку  та добробут населення, наша  Україна стане заможною і процвітаючою.

Ми того варті!

 

Більмацький селищний голова        П.І.Будник

 
Вітання! Друк E-mail

Шановні односельчани!

 

6 грудня минає 25 років з дня, коли в незалежній Україні  встановлено державне свято - День Збройних Сил. Але справжнє усвідомлення важливості  армії, як основного гаранта незалежності і територіальної цілісності держави, прийшло до нас тільки тоді, коли настала реальна загроза її втрати.  В грізні і небезпечні, для всіх нас, дні початку підступної агресії з боку нашого «стратегічного партнера і старшого брата» всі ми схаменулися,   ладні були віддати, віддавали і дотепер  віддаємо  все необхідне  для зміцнення, майже зруйнованої нашої армії. На відновлення обороноздатності піднявся весь народ – і  сталося диво, за лічені місяці  наші збройні сили зупинили  навалу другої в світі, за потугою , російської військової  армади,  проявляючи при цьому мужність і героїзм, освятивши своєю кров’ю  наше мирне життя.

Війна не закінчилася, але з’явилася непохитна впевненість в тому, що ми переможемо, адже з нами правда, з нами Бог! Гарантом цієї впевненості стали  наші воїни, які сьогодні мають найбільшу підтримку  населення серед всіх інститутів держави.

Сьогодні найщиріші вітання, подяка і пошана  адресуються  нашим земляками, які приймали і приймають участь у збройному протистоянні на  сході нашої держави, хто буквально  своїми грудьми  захистив  нашу землю від агресора.

 Вічна слава тим, хто не пошкодував своїх сил, здоров’я, власної крові, вічна пам’ять тим, хто віддав своє життя за нашу незалежність!

Шлю найкращі побажання з нагоди Дня Збройних Сил всім  теперішнім,  колишнім та майбутнім  воїнам, всім жителям громади – армія без народу нічого не варта, як і народ без армії!

Хай нас надихають  на подвиги  ратні приклади  наших предків -  від київських князів, запорізьких козаків,  до воїнів другої світової  та сучасних лицарів нашої незалежності.

Міцного здоров’я,   впевненості  в своїх силах, небесного покровительства,  матеріального достатку, миру і злагоди.

            

Більмацький селищний голова                                           П.І.Будник

 
Повідомлення Друк E-mail

word.jpgПро скликання одинадцятої  сесії Більмацької селищної ради сьомого скликання

 
Банер інтерактивної карти Друк E-mail

Банер Інтерактивної карти регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

 
Повідомлення Друк E-mail

word.jpgПро скликання десятої  сесії Більмацької селищної ради сьомого скликання

 


Сторінка 7 з 30
free pokerfree poker
© Куйбишевська селищна рада, Запорізька область, Україна