05.01.2012 Друк E-mail
zbor2

05 січня 2012 року відбулося перше у цьому році засідання виконавчого комітету Куйбишевської селищної ради, на якому було розглянуто 19 питань. Серед основних питань -  це проект селищного бюджету на 2012 рік,  проекти обсягів фінансування заходів, які передбачені  місцевими бюджетними Програмами.


 
05.01.2012 Друк E-mail
gerb

Відбулись засідання постійних комісій селищної ради

04.01.2012  в залі засідань  селищної ради  відбулися засідання постійних комісій селищної ради, на яких було розглянуто проекти рішень про  селищний бюджет на 2012 рік та обсяги фінансування місцевих бюджетних програм, що виносяться на розгляд пленарного засідання двадцятої сесії.

Члени комісії заслухали доповіді спеціаліста  з економічних питань Жданова Андрія та головного бухгалтера Вітер Ірини    щодо зазначених вище  проектів рішень селищної ради.

За підсумками роботи комісій погоджено відповідні проекти рішень.


 
03.01.2012 Друк E-mail
gerb

Запрошуємо всіх на громадські слухання

До відома суб'єктів господарювання!

10 січня 2012 року о 14.00 годині в залі засідань Куйбишевської селищної ради  відбудуться громадські слухання по обговоренню проекту рішення селищної ради «Про ставки єдиного податку для суб'єктів підприємницької діяльності, які працюють по спрощеній системі оподаткування на 2012 рік».

Основною метою  проведення слухань є реалізація прав громадян  на участь в обговоренні важливих проблем територіальної громади та прагнення  селищної ради дізнатися думку громадян.

Предметом слухань є дотримання  вимог чинного законодавства  та принципів державної регуляторної політики, необхідність врегулювання правових відносин між органами місцевого самоврядування  та суб'єктами господарювання.

У слуханнях можуть взяти  участь всі бажаючі.

 
02.01.2012 Друк E-mail
DSC07018s

Указом Президента України № 851/2011 від 23.08.2011 року присвоєне почесне звання «Мати-героїня» багатодітним матерям, які проживають на території Куйбишевської селищної ради, а саме:

Лут Марія Іванівна (народила та виховала семеро дітей);
  • Кіоссе Любов Олександрівна (народили та виховала п'ятеро дітей);
  • Момот Любов Германівна (народили та виховала семеро дітей).

30 грудня 2011 року голова районної державної адміністрації Зайковський Володимир Омелянович та селищний голова Будник Павло Іванович  від імені Президента України вручили багатодітним жінкам високі державні нагороди та подарунки від територіальної громади.


 
З Наступаючим Новим Роком Друк E-mail
golova

Шановні односельчани та гості нашої громади!

Від імені депутатів селищної ради її виконкому та від себе особисто шлю вам найтепліші слова поздоровлення з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!

Ще один рік минув у нашому житті, рік великих надій, великої праці, рік великих досягнень і розчарувань. Нелегким видався старий 2011 рік, але він був таким багатим на події. Не раз здавалося, що успіх відвернувся від нас, але завдяки нашим спільним зусиллям, ми подолали всі перешкоди!

Вдячний вам за терпіння, розуміння, підтримку, за вчасну допомогу та активну взаємодію.
На порозі Новий 2012 рік - рік вагомих справ, надій на щастя взаєморозуміння, благополуччя для України та кожного з нас.

Нехай ці світлі свята принесуть у ваші серця духовну рівновагу і спокій, а промениста різдвяна зірка осяє ваші оселі сміхом, радістю, миром і добром.

Міцного здоров'я, щасливої долі,  щирих друзів, родинного благополуччя та матеріальних статків.

Хай всі негаразди залишаться у минулому!

Хай здійсняться всі ваші мрії.

 

Куйбишевський селищний голова                                                                                                               П.І. Будник

 
28.12.2011 Друк E-mail
gerb05 січня 2012 відбудеться бюджетна сесія Куйбишевської селищної ради

Селищний голова підписав розпорядження про проведення засідання двадцятої сесії  Куйбишевської селищної  ради. Засідання призначено на 05 січня 2012 року.

 

Депутати розглядатимуть селищний бюджет на 2012 рік, обсяги фінансування місцевих бюджетних програм та ряд земельних і інших питань.

 


Сторінка 35 з 37
free pokerfree poker
© Більмацька селищна рада, Запорізька область, Україна