02.01.2012 Друк E-mail
DSC07018s

Указом Президента України № 851/2011 від 23.08.2011 року присвоєне почесне звання «Мати-героїня» багатодітним матерям, які проживають на території Куйбишевської селищної ради, а саме:

Лут Марія Іванівна (народила та виховала семеро дітей);
  • Кіоссе Любов Олександрівна (народили та виховала п'ятеро дітей);
  • Момот Любов Германівна (народили та виховала семеро дітей).

30 грудня 2011 року голова районної державної адміністрації Зайковський Володимир Омелянович та селищний голова Будник Павло Іванович  від імені Президента України вручили багатодітним жінкам високі державні нагороди та подарунки від територіальної громади.


 
З Наступаючим Новим Роком Друк E-mail
golova

Шановні односельчани та гості нашої громади!

Від імені депутатів селищної ради її виконкому та від себе особисто шлю вам найтепліші слова поздоровлення з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!

Ще один рік минув у нашому житті, рік великих надій, великої праці, рік великих досягнень і розчарувань. Нелегким видався старий 2011 рік, але він був таким багатим на події. Не раз здавалося, що успіх відвернувся від нас, але завдяки нашим спільним зусиллям, ми подолали всі перешкоди!

Вдячний вам за терпіння, розуміння, підтримку, за вчасну допомогу та активну взаємодію.
На порозі Новий 2012 рік - рік вагомих справ, надій на щастя взаєморозуміння, благополуччя для України та кожного з нас.

Нехай ці світлі свята принесуть у ваші серця духовну рівновагу і спокій, а промениста різдвяна зірка осяє ваші оселі сміхом, радістю, миром і добром.

Міцного здоров'я, щасливої долі,  щирих друзів, родинного благополуччя та матеріальних статків.

Хай всі негаразди залишаться у минулому!

Хай здійсняться всі ваші мрії.

 

Куйбишевський селищний голова                                                                                                               П.І. Будник

 
28.12.2011 Друк E-mail
gerb05 січня 2012 відбудеться бюджетна сесія Куйбишевської селищної ради

Селищний голова підписав розпорядження про проведення засідання двадцятої сесії  Куйбишевської селищної  ради. Засідання призначено на 05 січня 2012 року.

 

Депутати розглядатимуть селищний бюджет на 2012 рік, обсяги фінансування місцевих бюджетних програм та ряд земельних і інших питань.

 
28.12.2011 Друк E-mail
gerbДо відома всіх мешканців селищної ради !

Куйбишевською селищною радою затверджено нові Правила благоустрою населених пунктів територіальної громади

 

Правила регулюють права та обов'язки учасників правовідносин у сфері благоустрою населених пунктів, визначають комплекс заходів необхідних для забезпечення чистоти та порядку та
Детальніше...
 
27.12.2011 Друк E-mail

gerbВідбулася дев'ятнадцята сесія селищної ради

26.12.2011 відбулися дев'ятнадцята сесія Куйбишевської селищної ради  шостого скликання.

В ході засідання селищної ради  були прийняті рішення про затвердження правил благоустрою населених пунктів територіальної громади смт. Куйбишеве, Положення про порядок залучення коштів замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів  територіальної громади смт. Куйбишеве...

Детальніше...
 
20.12.2011 Друк E-mail

DSC069965 Згідно рішення Куйбишевської  селищної ради від 28       лютого 2011 року № 29 «Про встановлення зовнішнього освітлення  в населених пунктах територіальної громади , в грудні 2011 року в смт. Куйбишеве розпочата реконструкція вуличного освітлення по  14 вулицям селища. До кінця січня 2012 року буде встановлено 361 вуличний ліхтар.

 


Сторінка 32 з 33
free pokerfree poker
© Більмацька селищна рада, Запорізька область, Україна