16.02.2012 Друк E-mail
IMG_0211

В смт. Куйбишеве вшанували пам'ять воїнів,
загиблих в Афганістані.

15.02.2012 року на Алеї Слави в Куйбишевому відбувся мітинг - реквієм та покладання квітів до монументу на честь загиблих воїнів - «афганців» з нагоди дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

В заході взяли участь керівництво району, селищний голова, ветерани бойових дій.

Також з нагоди 23-ої річниці виводу радянських військ з Демократичної Республіки Афганістан 02.02.2012 року на засіданні виконавчого комітету Куйбишевської селищної ради прийнято рішення про надання матеріальної допомоги п'яти членам Куйбишевської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану.

 
16.02.2012 Друк E-mail

IMG_0162

Відбулась  двадцять друга сесія селищної ради

10.02.2012 відбулися двадцять друга сесія Куйбишевської селищної ради  шостого скликання.

В ході засідання селищної ради було розглянуто 46 питань та прийняті відповідні рішення.

Депутати  розглянули та затвердили  звіт про виконання селищного бюджету  на 2011 рік.

Також були розглянуті такі питання : про хід виконання місцевих бюджетних програм; про розподіл вільного залишку загального фонду селищного бюджету за 2012 рік; та ...

Детальніше...
 
25.01.2012 Друк E-mail
IMG_014925

На протязі минулих вихідних, внаслідок погіршення погодних умов під сніговими заметами опинилися всі вулиці населених пунктів територіальної громади смт. Куйбишеве.

Виконавчим комітетом Куйбишевської селищної ради була організована робота по очистці вулиць  від снігу.

Техніку для очищення вулиць виділили підприємства селища: філія «Куйбишевський райавтодор» (керівник Колодчак Р.Л.), ТОВ «Україна» (керівник Шайдовський С.О.), ПП «Таврія - 2004» (керівник Ясінський Г.В.), ТОВ «Альянс - Керамік» (керівник Грипась В.М.), КП «Куйбишевський водоканал»  (в.о. керівника Чуб В.В.).

За інформацією синоптиків погодні умови будуть залишатися складними. Тому водіям без нагальної потреби рекомендуємо не виїжджати зі своїх домівок.

 
17.01.2012 Друк E-mail
gerb

До відома суб'єктів господарювання !

Більшість суб'єктів підприємницької діяльності, які здійснюють або розпочинають свою діяльність віддають перевагу єдиному податку. Цей спосіб оподаткування є найбільш прийнятним, тому що значно спрощує облік доходів та витрат підприємців, скорочує кількість податкової звітності.

Податковим кодексом України єдиний податок включений до переліку місцевих податків та зборів.

 

Детальніше...
 
17.01.2012 Друк E-mail
gerb

Справи депутатські

16.01.2012 відбулася двадцять перша сесія Куйбишевської селищної ради. На сесії було розглянуто десять питань та прийнято відповідні рішення.

Це рішення про  ставки єдиного податку для суб'єктів підприємницької діяльності, які працюють по спрощеній системі оподаткування на 2012 рік, про вирішення земельних питань; про затвердження акту приймання передачі незавершеного будівництва об'єкту «Реконструкція вуличного освітлення смт. Куйбишеве Куйбишевського району Запорізької області»; про надання пільг по платі для  батьків за перебування дітей в комунальних дошкільних навчальних закладах.

 
13.01.2012 Друк E-mail
gerb

16 січня 2012 відбудеться двадцять перша сесія Куйбишевської селищної ради

16.01.2012 року  о 14.00  відбудеться засідання двадцять першої сесії  Куйбишевської селищної  ради.

Основним питанням на розгляд депутатів винесено проект рішення  селищної ради «Про ставки єдиного податку для суб'єктів  підприємницької діяльності, які працюють по спрощеній системі оподаткування на 2012 рік».

 


Сторінка 31 з 34
free pokerfree poker
© Більмацька селищна рада, Запорізька область, Україна