День охорони праці в Більмацькому районі. Друк E-mail

У період 24-28 квітня 2017 року на території нашого  району проводиться День охорони праці в рамках Всесвітнього дня охорони праці під девізом: «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

Відповідно до Указу Президента від 18.08.2006 року № 685/2006, Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, визначено Днем охорони праці в України.

За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз цьогорічного Всесвітнього дня охорони праці – «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці.»

Травматизм на виробництві є важливою, але недостатньо усвідомленою проблемою нашого суспільства, для розв`язання якої потрібні систематичні та всебічні зусилля. У статистиці виробничого травматизму не враховано осіб, які працювали за цивільно – правовими угодами, оскільки ці показники потрапляють у категорію випадків, не пов`язаних з виробництвом.

Необхідність об`єктивної оцінки умов праці, за факторами небезпеки зумовлена в Україні законодавчою нормою, яка зобов’язує роботодавця інформувати працівників про умови праці на робочому місці, в яких вони здійснюватимуть чи здійснюють трудову діяльність, про всі небезпечні та шкідливі виробничі фактори, що реально чи потенційно можуть впливати на них і спричиняти відповідні негативні наслідки, загрожувати їхньому життю та здоров’ю.

Водночас для України важливим завданням є налагодження системи широкого доступу до даних про стан охорони праці, виробничий травматизм і професійні захворювання на рівні регіонів, фондів соціального страхування та держави. Селищна рада пропонує керівниамв організацій,підприємств та організацій територіальної громади прийняти активну участь в цьому заході.

 
Оголошення Друк E-mail

Графік проведення спільних консультувань для осіб, які звертаються за безоплатною первинною правовою допомогою до  відділу Більмацького бюро правової допомоги Бердянського місцевого центру безоплатної вторинної правової допомоги  спільно з працівниками  структурних  підрозділів Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області.

Начальник Більмацького районного відділу державної виконавчої служби  Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Гладнєв Геннадій Анатолійович

Дні прийому:

03.05.2017

15.05.2017

29.05.2017

05.06.2017

Начальник Більмацького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Супруненко Галина Богданівна

24.04.2017

10.05.2017

24.05.2017

07.06.2017

21.06.2017

 

 
Вітання з Великоднем! Друк E-mail

PashaШановні жителі селищної ради !


     З відчуттям глибокої радості і від щирого серця поздоровляємо Вас з Воскресінням Христовим, з Пасхою
Христовою.

     Нехай царюють у Ваших серцях радість і душевний спокій! Нехай до Вашої оселі прийде здоров’я, любов, щастя, добробут, душа нехай світлішою стає, серце пламеніє любов’ю, а помисли стануть щирими та добрими.

     Всіх Вам земних благ!

Виконавчий комітет селищної ради

 
Оголошення Друк E-mail

Більмацька селищна рада оголошує  конкурс на заміщення  вакантної посади

  • спеціаліста ІІ категорії з юридичних та економічних питань  апарату  селищної ради та її виконавчого комітету;

Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна або базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра, без вимог до стажу роботи, досконале володіння державною мовою, основами діловодства, вміння працювати на комп’ютері. Післядипломна освіта у сфері управління: спеціаліст, магістр державного управління за відповідною спеціалізацією.

Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:

  • заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації; про присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою та у спосіб, що встановлені Законом України «Про запобігання корупції»;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

Паспорт та трудова книжка пред'являються на засіданні конкурсної комісії..
Від громадян, які досягли граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування (65 років), заяви для участі у конкурсі не приймаються.
Документи подавати або надсилати за адресою: 71001, Запорізька область, Більмацький район, смт. Більмак , вул. Центральна , 56, кімната 4.

Термін  подання документів – 30 календарних днів з дня опублікування оголошення в газеті «Рідний край».

 Інформацію щодо умов  подання документів, функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за адресою: вул. Центральна ,56 , смт. Більмак, 71001, телефон : 2-09-01.

Конкурсна комісія

 
Повідомлення Друк E-mail

word.jpgПро внесення змін та доповнень до розпорядження селищного голови від 23.03.2017 № 10 «Про скликання чотирнадцятої сесії Більмацької селищної ради сьомого скликання»

 
Повідомлення Друк E-mail

word.jpgПро скликання чотирнадцятої сесії Більмацької селищної ради сьомого скликання

 


Сторінка 4 з 30
free pokerfree poker
© Куйбишевська селищна рада, Запорізька область, Україна