23.11.2012 Друк E-mail

IMG_022964023 листопада, мешканці селища Куйбишеве, як і вся Україна, відзначила 80-ті роковини Голодомору 1932 - 1933 років в Україні.

В селищі відбулися скорботна хода та мітинг-реквієм біля пам'ятного знаку за жертвами  Голодомору 1932 - 1933 років, в яких взяли участь та виступили з промовами селищний голова П.І.Будник, голова районної ради Ю.В. Савчук, голова районної державної адміністрації В.Е. Зайковський, настоятель храму Святого Духа М.Я. Підгірний.IMG_0232640

Згадувати - це переосмислювати. Ще недалеко відійшли в минуле трагічні 1932-1933 роки найжорстокішого злочину супроти України, здійсненого тоталітарним комуністичним режимом. Тоді український народ прийняв на себе удар абсолютного зла. І переміг, вижив, зберігся дорогою ціною.

Народна пам'ять з болем повертає кожного українця, кожну небайдужу людину в ті жорстокі часи. Сьогодні вже багато відомо про причини і наслідки Голодомору-геноциду 1932-1933 років. Відновлення історичної пам'яті про мільйони відомих та безіменних жертв злочину - це незаперечний доказ незнищенності українського національного духу. Ми не допустили забуття, ми зберегли себе і свою країну, і ми впевнено творитимемо Майбутнє.

Учасники заходу вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання та участю у акції "Засвіти свічку!".
 
26.10.2012 Друк E-mail
IMG_0086

26 жовтня 2012 року на Алеї Слави в смт. Куйбишеве відбувся мітинг та урочисте покладання квітів з нагоди 68-ї річниці визволення України від фашистських загарбників. З промовами виступили селищний голова П.І.Будник, голова райдержадміністрації В.О.Зайковський, заступник голови районної ради І.В.Терновий та військовий комісар Козлов.

«Будь-яка пам'ятна дата, пов'язана з героїчним подвигом радянського народу під час Великої Вітчизняної війни, є святою. Будь то звільнення смт. Куйбишева, День Перемоги чи визволення України. Святий обов'язок будь-якої влади незалежно від політичних переконань робити все для покращення життя ветеранів, яких, на жаль, не так багато залишилося», - сказав селищний голова Павло Іванович Будник.

Учасники церемонії вшанували пам'ять воїнів-визволителів і всіх полеглих у Великій Вітчизняній війні хвилиною мовчання.
 
19.10.2012 Друк E-mail

"Європейський тиждень місцевої демократії" в смт. Куйбишеве

 

IMG_0069Відповідно до  розпорядження селищного голови  з 15 по 19 жовтня 2012 року в смт. Куйбишеве проходить "Європейський тиждень місцевої демократії". Захід започаткований за рекомендацією Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи з 2007 року в усіх державах-членах Ради Європи, в тому числі й в Україні, з метою просування принципів місцевої демократії.

 

Заходи, що проходять у рамках "Європейського IMG_0067тижня місцевої демократії" спрямовані на ознайомлення населення з діяльністю  Куйбишевської селищної ради та її виконавчого комітету, механізмами та інструментами забезпечення прийняття рішень на місцевому  рівні та надання послуг населенню.

В рамках Європейського тижня місцевої демократії 16 жовтня  в приміщенні селищної ради  було проведено  ознайомлення  учнівської молоді , а саме учнів старших класів Куйбишевської загальноосвітньої школи «Інтелект» з діяльністю селищної ради та її виконавчого комітету, з посадовими  обов'язками  працівників апарату.

На запитання учнів відповідали керівники та посадові особи селищної ради  та   виконавчого комітету .

Селищний голова  Будник П.І. розповів присутнім про перспективи розвитку територіальної  громади та основні пріоритетні напрямки діяльності селищної ради.
 
26.09.2012 Друк E-mail
camera

Відповідно до програми профілактики і попередження злочинності та правопорушень на території Куйбишевської селищної ради у вересні 2012 року в смт. Куйбишеве встановили камери відеоспостереження. Зображення з них виводиться на монітори в черговій частині Куйбишевського райвідділу міліції. Там черговий за допомогою спеціального пульта може керувати відеокамерами й спрямовувати їх в місця, що викликають інтерес, а також наближати та віддаляти зображення.

Дані з відеокамер фіксуватимуться на жорстких дисках. На думку депутатів селищної ради та правоохоронців, це дозволить попередити правопорушення, зокрема, й псування селищного майна.


 
24.09.2012 Друк E-mail
DSC12521 вересня 2012 року в центрі селища Куйбишеве встановлений знак «Нульовий кілометр». Особливий стовп з флюгером символізує початкову точку відліку відстаней від селища до 35 міст України та світу.
 
17.09.2012 Друк E-mail
SWScan0021322

69-ій річниці визволення селища від фашистських загарбників присвячується...

14 вересня 2012 року на Алеї Слави проведений мітинг - реквієм, присвячений 69-ій річниці визволення селища від фашистської навали і вшануванню пам'яті українських борців, які в час воєнного лихоліття визволяли рідну землю від загарбників.

IMG_15382Багато куйбишевців прийшли вшанувати мужність і героїзм визволителів, всіх ветеранів тієї страшної війни.

В почесній варті біля Вічного вогню і пам'ятників Героям Радянського Союзу -  учні Куйбишевської спеціалізованої школи «Інтелект».

Мітинг - реквієм відкрив селищний голова Будник П.І. На мітингу виступили:  заступник голови Запорізької обласної ради Ярмощук М.А.,  голова районної ради Савчук Ю.В., перший заступник голови Куйбишевської РДА Батечко О.О., військовий комісар об'єднаного військового комісаріату Куйбишевського та Розівського районів В.А. Козлов, кавалер двох орденів Великої Вітчизняної війни та ордена "За мужність", інвалід війни            І групи та ветеран праці Марочко М.М., учень 11-го класу Куйбишевської ЗОШ І - ІІІ ступенів А.Сівер.

Хвилиною мовчання учасники мітингу вшанували загиблих земляків.

Присутні увічнили пам'ять загиблих покладанням гірлянди до Меморіалу Слави  і квітів до пам'ятників Героям Радянського Союзу, Скорботної Матері і Вічного вогню.

По закінченню урочистої частини жителі і гості селища стали глядачами святкового концерту на площі біля кінотеатру «Жовтень». Малеча мала змогу весело провести час на атракціонах: батутах, велосипедах і міні - автомобілях.

Увечері молодь прийняла участь у розважальній програмі, а жителі селища побачили яскравий святковий феєрверк.

 


Сторінка 28 з 36
free pokerfree poker
© Більмацька селищна рада, Запорізька область, Україна