02.07.2012 Друк E-mail
gg09018

26.06.2012 року відбулася  чергова  двадцять сьома сесія Куйбишевської селищної ради.

На сесії було розглянуто 44 питання  та прийняті відповідні рішення. Основні з них це про розподіл вільного залишку загального фонду селищного бюджету; про розподіл залишку спеціального фонду селищного бюджету; про внесення змін до рішення селищної ради від 05.01.2012 № 2 «Про селищний бюджет на 2012 рік» із змінами та доповненнями; про внесення змін до обсягів фінансування  Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства територіальної громади смт. Куйбишеве  на 2010-2014 роки в 2012 році; про внесення змін до обсягів фінансування  Програми благоустрою населених пунктів територіальної громади смт. Куйбишеве  на 2011-2013 роки в 2012 році; про  обсяги фінансування заходів, передбачених Програмою профілактики і попередження злочинності та правопорушень на території Куйбишевської селищної ради  в  2012 році; про внесення змін до заходів та до обсягів фінансування заходів, передбачених Програмою соціального захисту окремих категорій населення територіальної громади смт. Куйбишеве на 2011-2013 роки в 2012 році; про спів фінансування;п ро надання матеріальної допомоги, про проведення поточного ремонту центрального стадіону в смт. Куйбишеве; про проведення робіт по  установці  в місцях найбільшого перебування громадян камер відео спостереження; про проведення поточного ремонту приміщення селищної ради; про проведення ремонту пішохідного містка з вул. Вороніна на вул. Шевченка в смт. Куйбишеве; про розробку Комплексної  схеми розміщення тимчасових споруд    для провадження підприємницької діяльності;про затвердження розпоряджень селищного голови, про внесення змін до рішення селищної ради  від 19.04.2012 № 2 «Про реконструкцію ( розширення) системи водовідведення в смт. Куйбишеве по вул. Леніна», про проведення конкурсу на створення слів та музики проекту гімну смт. Куйбишеве; про проведення конкурсу проектів «Пам'ятний знак першій борозні », земельні питання та інші.

 
22.06.2012 Друк E-mail
DSC090082

День скорботи у селищі.

22 червня 2012 року на знак скорботи за загиблими у роки Великої Вітчизняної війни біля селищної ради був приспущений Державний Прапор України.

На Алеї Слави проведений траурний мітинг, присвячений вшануванню пам'яті українських борців, які в час воєнного лихоліття визволяли рідну землю від фашистських загарбників.

 

DSC090132На мітингу виступили: селищний голова Будник П.І., заступник голови Куйбишевської РДА Паук Л.М., заступник голови районної ради Терновий І.В.

Хвилиною мовчання учасники мітингу вшанували загиблих земляків.

 

 
05.06.2012 Друк E-mail
IMG_1174

Куйбишеве святкувало

День нашого селища, який святкується на день Святої Троїці і у цьому році припав на 3 червня, показав, що куйбишевці вміють шанувати рідний край. Відзначали це свято з розмахом. До того ж стало доброю традицією у цей день проводити і міжрайонний регіональний фестиваль «З прабатьківських криниць».

З радіогазети куйбишевці чули розповідь про наших працьовитих людей, заслужених працівників галузей економіки, почесних громадян селища. На танцмайданчику у парку біля районного будинку культури, де відбувалось головне дійство, декорації старої фортеці  увінчали герб селища та емблема фестивалю. На почесному місці - видатні громадяни Куйбишевого.

Детальніше...
 
29.05.2012 Друк E-mail
golova

Вітання з Днем селища та  Святою Трійцею !

Шановні жителі смт. Куйбишеве та гості селища!

Вітаю  всіх Вас  з Днем селища Куйбишеве!

Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди . Дякую всім мешканцям Куйбишева, які небайдужі до долі рідного селища, а особливо представникам старшого покоління, мудрим наставникам, тим, хто пройшов і війну, і голод, і розруху, але не зломився, не втратив віри, а продемонстрував приклад безкорисного служіння малій батьківщині, змінюючи своєю працею кожен день життя на краще. Вітаю також молоде покоління, яке буде визначати долю нашого селища в майбутньому. Дуже хочеться бачити нашу молодь цілеспрямованою, здоровою, перспективною, освіченою, з активною життєвою позицією.

Нехай же зростає та процвітає наше улюблене селище! Нехай щастя, любов і достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, в кожній родині, об'єднуючи всіх нас у згуртовану і небайдужу громаду!

Також щиро вітаю вас із величним і радісним християнським святом - Святою Трійцею!

День Святої Трійці - одне з найшановніших свят українського народу, що є торжеством віри у Бога, духовності та моральності.

У цей день Святий дух зійшов до апостолів, благословив їх нести в світ силу Христової істини.

Це величне свято надає всім нам силу жити, боротися зі злом, бути впевненим, що правда та любов завжди перемагають, що віра творить чудеса.

Глибоко символічним є те, що ми святкуємо День нашого селища в один день з таким величним християнським  святом, що є ще одним проявом Божого заклику до єдності та порозуміння.

Щиро бажаю вам у цей світлий і радісний день Божої благодаті, непохитної віри, щастя і Господньої допомоги у добрих справах

Нехай ваші серця наповняться світлом духовності та святої чистоти, надією на розквіт нашого рідного  селища.

 

З найкращими побажаннями

Куйбишевський селищний голова                                                                       П.І.Будник

 
29.05.2012 Друк E-mail
gerb

Запрошення на день селища

СВЯТКУЙМО ВСІЄЮ ГРОМАДОЮ !

Шановні куйбишани та  гості селища!

Запрошуємо всіх Вас  3 червня 2012 року на святкування Дня селища Куйбишеве «Хай слава лунає про тебе мій краю» та ІІ міжрегіональний  фестиваль народного мистецтва «З прабатьківських криниць».

Початок о 10.00  в парку біля Куйбишевського районного будинку культури.

В цей день в селищі відбудуться такі святкові заходи:

- урочисте відкриття свята, вручення почесних нагород, відзнак, вшанування місцевих жителів, нагородження переможців конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримання громадського порядку»;

- виступи колективів художньої самодіяльності, гармоністів, гумористів, фольклору;

-         виставки майстрів декоративно-прикладного мистецтва;

 

-         показові виступи спортивних клубів військово-спортивного багатоборства «Славія» м. Пологи та бойового  багатоборства  м. Бердянська;

-         виставка квітів;

-         фінал  кубку району з футболу серед юнацьких та дорослих команд

(стадіон «Метеор» , початок о 9.00).

-         народні гуляння, конкурси, музично-розважальна програма;

-         святкова торгівля, національна кухня.

 

Оргкомітет свята

 
29.05.2012 Друк E-mail

Справи депутатські

24.05.2012 відбулися двадцять шоста сесія Куйбишевської селищної ради  шостого скликання.

В ході засідання селищної ради були розглянуті та прийняті рішення з таких питань:

- про  звіт про виконання селищного бюджету за І-й квартал 2012 року;

- про хід виконання місцевих бюджетних програм за І-й квартал 2012 року;

- про звіт директора КП «Куйбишевський водоканал» про виконання фінансового плану підприємства та  контракту та І-й квартал 2012 року;

- про перелік об'єктів комунальної власності територіальної громади смт. Куйбишеве;

- про перелік тимчасово вільного нерухомого майна комунальної власності територіальної громади смт. Куйбишеве, яке обліковується на балансах комунальних підприємств, установ, закладів та пропонується для передачі в оренду;

- про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади смт. Куйбишеве незавершеного будівництвом житлового будинку;

- про розподіл вільного залишку загального фонду селищного бюджету за 2012 рік;

- про розподіл залишку спеціального фонду селищного бюджету за 2012 рік;

- про внесення змін до рішення селищної ради від 05.01.2012 № 2 «Про селищний бюджет на 2012 рік та до місцевих бюджетних програм;

- земельні та інші питання.

Всього було розглянуто 44 питання.

 


Сторінка 28 з 34
free pokerfree poker
© Більмацька селищна рада, Запорізька область, Україна