27.11.2012 Друк E-mail
Цап-відбувайло

kozelНещодавно в сквері біля фонтану з'явився  пам'ятний знак «Цап - відбувайло»...

Це було біля 30 років тому. Тодішній перший секретар райкому, щоб стимулювати керівників колгоспів підвищувати надої молока придумав перехідний приз для аутсайдерів соціалістичного змагання. Він вручався, щоквартально на районній нараді, в присутності всіх керівників причетних до тваринництва, голові колгоспу, парторгу та головному зоотехніку господарства, надої в якому були найнижчі. Стимул був дійсно вагомий. Силует козла був виготовлений із сталі товщиною 2 см.   такою ж масивною була й підставка і загалом важив біля 100 кілограмів. Щоб отримати заохочення, треба було добре попотіти, стягуючи цю споруду під добродушний регіт всього залу, з височенької сцени  та ще й опустити по сходах  на перший поверх і дотягти до автомобіля... Охочих було не дуже багато. Автор цих рядків на той час був секретарем парторганізації одного з господарств, які були реальними претендентами на цей приз. Маючи на той час менше 60 кілограмів власної ваги, я з тревогою прислухався до кожного слова «першого»...  Та доля була прихильною, мені не довелося тягти ту відзнаку за роги.

Ці події зринули в моїй пам'яті, коли хтось  сказав, що на одному з пунктів металобрухту, є унікальний екземпляр. Так, це був саме той «приз»!  Приймальник довго не хотів з ним розлучатись, і здався тільки тоді коли я пообіцяв, що цап стане одним з пам'ятних знаків, а з часом можливо родзинкою нашого селища.

Так прийшло рішення про пам'ятний  знак цапу-відбувайлу.

 

Детальніше...
 
23.11.2012 Друк E-mail

IMG_022964023 листопада, мешканці селища Куйбишеве, як і вся Україна, відзначила 80-ті роковини Голодомору 1932 - 1933 років в Україні.

В селищі відбулися скорботна хода та мітинг-реквієм біля пам'ятного знаку за жертвами  Голодомору 1932 - 1933 років, в яких взяли участь та виступили з промовами селищний голова П.І.Будник, голова районної ради Ю.В. Савчук, голова районної державної адміністрації В.Е. Зайковський, настоятель храму Святого Духа М.Я. Підгірний.IMG_0232640

Згадувати - це переосмислювати. Ще недалеко відійшли в минуле трагічні 1932-1933 роки найжорстокішого злочину супроти України, здійсненого тоталітарним комуністичним режимом. Тоді український народ прийняв на себе удар абсолютного зла. І переміг, вижив, зберігся дорогою ціною.

Народна пам'ять з болем повертає кожного українця, кожну небайдужу людину в ті жорстокі часи. Сьогодні вже багато відомо про причини і наслідки Голодомору-геноциду 1932-1933 років. Відновлення історичної пам'яті про мільйони відомих та безіменних жертв злочину - це незаперечний доказ незнищенності українського національного духу. Ми не допустили забуття, ми зберегли себе і свою країну, і ми впевнено творитимемо Майбутнє.

Учасники заходу вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання та участю у акції "Засвіти свічку!".
 
26.10.2012 Друк E-mail
IMG_0086

26 жовтня 2012 року на Алеї Слави в смт. Куйбишеве відбувся мітинг та урочисте покладання квітів з нагоди 68-ї річниці визволення України від фашистських загарбників. З промовами виступили селищний голова П.І.Будник, голова райдержадміністрації В.О.Зайковський, заступник голови районної ради І.В.Терновий та військовий комісар Козлов.

«Будь-яка пам'ятна дата, пов'язана з героїчним подвигом радянського народу під час Великої Вітчизняної війни, є святою. Будь то звільнення смт. Куйбишева, День Перемоги чи визволення України. Святий обов'язок будь-якої влади незалежно від політичних переконань робити все для покращення життя ветеранів, яких, на жаль, не так багато залишилося», - сказав селищний голова Павло Іванович Будник.

Учасники церемонії вшанували пам'ять воїнів-визволителів і всіх полеглих у Великій Вітчизняній війні хвилиною мовчання.
 
19.10.2012 Друк E-mail

"Європейський тиждень місцевої демократії" в смт. Куйбишеве

 

IMG_0069Відповідно до  розпорядження селищного голови  з 15 по 19 жовтня 2012 року в смт. Куйбишеве проходить "Європейський тиждень місцевої демократії". Захід започаткований за рекомендацією Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи з 2007 року в усіх державах-членах Ради Європи, в тому числі й в Україні, з метою просування принципів місцевої демократії.

 

Заходи, що проходять у рамках "Європейського IMG_0067тижня місцевої демократії" спрямовані на ознайомлення населення з діяльністю  Куйбишевської селищної ради та її виконавчого комітету, механізмами та інструментами забезпечення прийняття рішень на місцевому  рівні та надання послуг населенню.

В рамках Європейського тижня місцевої демократії 16 жовтня  в приміщенні селищної ради  було проведено  ознайомлення  учнівської молоді , а саме учнів старших класів Куйбишевської загальноосвітньої школи «Інтелект» з діяльністю селищної ради та її виконавчого комітету, з посадовими  обов'язками  працівників апарату.

На запитання учнів відповідали керівники та посадові особи селищної ради  та   виконавчого комітету .

Селищний голова  Будник П.І. розповів присутнім про перспективи розвитку територіальної  громади та основні пріоритетні напрямки діяльності селищної ради.
 
26.09.2012 Друк E-mail
camera

Відповідно до програми профілактики і попередження злочинності та правопорушень на території Куйбишевської селищної ради у вересні 2012 року в смт. Куйбишеве встановили камери відеоспостереження. Зображення з них виводиться на монітори в черговій частині Куйбишевського райвідділу міліції. Там черговий за допомогою спеціального пульта може керувати відеокамерами й спрямовувати їх в місця, що викликають інтерес, а також наближати та віддаляти зображення.

Дані з відеокамер фіксуватимуться на жорстких дисках. На думку депутатів селищної ради та правоохоронців, це дозволить попередити правопорушення, зокрема, й псування селищного майна.


 
24.09.2012 Друк E-mail
DSC12521 вересня 2012 року в центрі селища Куйбишеве встановлений знак «Нульовий кілометр». Особливий стовп з флюгером символізує початкову точку відліку відстаней від селища до 35 міст України та світу.
 


Сторінка 27 з 35
free pokerfree poker
© Більмацька селищна рада, Запорізька область, Україна