27.12.2012 Друк E-mail

Шановні односельчани та гості нашої громади!

_12На порозі стоїть 2013 рік. Що принесе він нам, нові здобутки, впевненість і щастя чи нові втрати розчарування і розпач?

Рік, що минає, попри все був для нашої громади більше роком здобутків, ніж витрат, хоч і втрачених можливостей не бракувало.

Покращився санітарний стан  наших населених пунктів, освітлення вулиць, догляд за кладовищами, благоустрій центру селища, догляд за зеленими насадженнями, дещо відремонтовано на дорогах, облаштовано чотири шарові покрівлі багатоквартирних будинків, спільними зусиллями вдалось утримати стабільне водопостачання, ввести в дію реконструйовану каналізаційну насосну станцію.

Це з найбільш помітного. Щоденних турбот та непомітних справ також не бракувало. Загалом ситуацію вдалось утримати на досягнутому рівні та на деяких напрямках покращити.

Не вдалось більш масштабно покращити освітлення вулиць, відремонтувати дороги та тротуари, розширити мережу водопостачання та водовідведення, завершити реконструкцію покрівель багатоквартирних будинків, ліквідувати стихійні смітники, знищити бур'яни на обочинах та покинутих об'єктах. Все це і буде предметом особливої уваги, головним напрямком дій влади в наступному році.

Як він складеться в першу чергу залежить від нас самих. Ми можемо зробити дуже багато самостійно, навіть в умовах обмежених можливостей. Хоча звичайно здійснити великі проекти без належного фінансового забезпечення неможливо.

Попередня інформація про можливості селищного бюджету на 2013 рік поки-що не викликає захоплення, однак і розпач - це не наші емоції, ми віримо в те, що ситуація не вийде з під контролю і ми зможемо забезпечити досягнуті рівні соціальних стандартів та надання житлово-комунальних та адміністративних послуг.

Нехай Новий рік та Різдво Христове зміцнить ваше здоров'я, принесе душевну рівновагу та впевненість у своїх думках і вчинках. Бажаю зміцнення добробуту, злагоди, любові, сімейного щастя, поваги від рідних і знайомих, тепла і світла у вашій оселі!

Хочу щоб Новий рік та Різдвяна зоря принесли у ваш дім веселий настрій, гучну радісну щедрівку та колядку.

З Новим роком! З Різдвом Христовим!

Божого благословіння!

 

Селищний голова                                                                                                                 П.І. Будник

 

 

 

 

 
21.12.2012 Друк E-mail

В смт. Куйбишеве відкрито пам'ятний знак першій борозні


IMG_6081_21З метою увічнення пам'яті перших поселенців та засновників  селища Куйбишеве, виховання шанобливого ставлення до історії, Куйбишевською селищною радою в грудні 2011 року  було прийняте рішення про спорудження пам'ятного знаку першій борозні.
Виконавчим комітетом були розглянуті всі пропозиції та проведені роботи по встановленню  пам'ятного знаку.
Найпершу згадку про плуг маємо 2,5 тисячі років тому.
Батько сучасної історії Геродот повідав світу міф про походження скіфів. За його версією 35 віків тому на тоді ще без людній землі що включала і нашу місцевість, жив чоловік на ім'я Гаргітай, який був сином самого Зевса та дочки ріки Борисфен (сучасного Дніпра). У нього було троє синів: Ліпоксай, Арпоксай та найменший Колаксай. За їх життя впали з неба золоті предмети: плуг, ярмо, секира та чаша.

Детальніше...
 
Друк E-mail

Відбулися громадські слухання

18 грудня  2012 року в залі засідань Куйбишевської селищної ради відбулися  громадські слухання по обговоренню проектів регуляторних актів - рішень селищної ради : «Про внесення змін та доповнень до рішення селищної ради від  10.07.2012 № 2 «Про встановлення  мінімальної вартості місячної оренди 1(одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна  на території Куйбишевської селищної ради на 2013 рік» та «Про затвердження нормативної грошової оцінки земель населених пунктів територіальної громади смт. Куйбишеве».

На слуханнях були присутні розробники проектів рішень , суб'єкти господарювання та інші зацікавлені особи. Відповідно до  рекомендацій громадський слухань пропонується винести  зазначені проекти рішень для затвердження  на чергову сесію селищної ради.


 

СПРАВИ  ДЕПУТАТСЬКІ

IMG_0263114 грудня 2012 року відбулася тридцять третя сесія Куйбишевської селищної ради  шостого скликання.
В ході засідання сесії  було розглянуто і прийнято рішення з таких питань:  про внесення змін  та доповнень до рішення селищної ради від 05.01.2012 № 2 «Про селищний бюджет на 2012 рік» із змінами та доповненнями; про внесення змін до бюджетних призначень; про внесення змін до обсягів фінансування заходів, передбачених  місцевими бюджетними програмами; про подання Куйбишевського відділення Пологівської міжрайонної державної податкової  інспекції; про дозвіл на проведення буровибухових робіт; про внесення змін до складу комітету з конкурсних торгів; про передачу обладнання котельні та системи опалення в позичку; про звернення депутатів  Куйбишевської селищної ради до Кабінету Міністрів України ; про надання матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань;  про план діяльності Куйбишевської селищної ради  з підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік; про розірвання договору  оренди індивідуально визначеного майна, що належить до комунальної власності територіальної громади смт. Куйбишеве за взаємною згодою сторін; про внесення змін  та доповнень до переліку об'єктів комунальної власності територіальної громади, що  пропонуються  до  надання в оренду; про організацію та проведення оплачуваних громадських робіт в 2013 році; про внесення змін та доповнень  до  Статуту комунального підприємства «Куйбишевський водоканал» Куйбишевської селищної ради.
Також на сесії було прийнято рішення з ряду земельних питань.
В роботі сесії взяв участь  Куйбишевський міжрайонний прокурор Ливада В.В.

 
14.12.2012 Друк E-mail

УВАГА ЦЕ ВАЖЛИВО!

 ПОВІДОМЛЕННЯ

 Виконавчий комітет Куйбишевської селищної ради Куйбишевського району Запорізької області повідомляє, що 18 грудня 2012 року о 14.00 в залі засідань Куйбишевської селищної ради за адресою: смт. Куйбишеве              вул. Леніна, 56 відбудуться громадські слухання по обговоренню проектів рішень Куйбишевської селищної ради: «Про внесення змін та доповнень до рішення селищної ради від 10.07.2012 № 2 «Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1 (одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна на території Куйбишевської селищної ради на 2013 рік» та «Про затвердження нормативної грошової оцінки земель  населених пунктів територіальної громади смт. Куйбишеве».

Запрошуються всі зацікавлені особи.

 
06.12.2012 Друк E-mail

День місцевого самоврядування

5 грудня 2012 року в залі засідань Куйбишевської селищної ради відбулася святкова зустріч працівників апаратів районної ради, селищної ради, селищних та сільських голів району з нагоди державного свята - Дня місцевого самоврядування. З приводу свята слова вдячності працівникам місцевого самоврядування за самовіддану працю на благо розвитку територіальних громад Куйбишевського району в своїх виступах говорили голова районної ради Ю.В. Савчук та голова районної державної адміністрації В.О. Зайковський. Майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском працівників у розбудову нашого регіону місцевого самоврядування.

За високий професіоналізм та з нагоди державного свята - Дня місцевого самоврядування Запорізька обласна рада нагородила секретаря Куйбишевської селищної ради Наталію Петрівну Суржик Почесною Грамотою. Роботу виконкому селищної ради відзначено грамотою районної ради.

Настрій всім присутнім піднесли учасники художньої самодіяльності районного Будинку культури. Вони подарували учасникам святкових зборів прекрасні пісні.

IMG_5873

 
04.12.2012 Друк E-mail

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад усіх рівнів, колеги, жителі громади!

samov7 грудня Україна відзначає професійне свято всіх, хто трудиться в органах місцевого самоврядування, депутатів, які взяли на себе відповідальність представляти інтереси громадян у відповідних місцевих радах, врешті це свято всенародне, адже саме такий спосіб управління державою ще з часів Київської Русі, козацького Запоріжжя, гетьманщини та й подальшого земства аж до наших днів притаманний духу і менталітету нашого народу, саме такий спосіб керівництва громадами набув широкого розвитку в країнах, які ми називаємо цивілізованими.
Американський політолог Клінтон Россистор наголошує: «Немає щастя без свободи, свободи без самоврядування, самоврядування без конституційності, конституційності без моралі і жодного з цих великих благ - без сталості й ладу».
Сьогодні на всіх рівнях визнали те, що місцеве самоврядування в Україні, як і у всьому світі являється єдино можлива і найбільш раціональна форма влади на місцях, як базис, що визначає всю суспільну надбудову.
Визнали всі, але за двадцять років незалежності самоврядування не тільки не зміцнилось, а на багатьох напрямках втратило свої повноваження та ресурси.
Слід зазначити, що до сьогодні не виконується майже половина вимог і принципів Європейської хартії про місцеве самоврядування, а в Конституції і Законах України безліч протиріч та неточностей що стосується системи організації та роботи місцевого самоврядування.
Незважаючи на фундаментальні недоліки, вся місцева влада, зокрема і наша Куйбишевська селищна рада у тісній взаємодії з районною радою та районною державною адміністрацією намагається виконувати своє призначення, і на багатьох напрямках нам це вдається. Життя громад стає впорядкованішим, покращується благоустрій населених пунктів, за рахунок коштів різних джерел та бюджетів різних рівнів реалізується ряд проектів, які дадуть змогу поліпшити показники соціально-економічного розвитку громади.
За цим стоїть повсякденна праця депутатів нашої селищної ради, працівників її виконавчого комітету, активістів громади та просто небайдужих людей.
Зичу всім хто працює на благо громади, відстоює їх потреби та інтереси міцного здоров'я, щастя, наполегливості та віри в те, що саме місцеве самоврядування зробить нащі громади щасливими і багатими, а цей святковий день об'єднає нас і додасть сили і наснаги на добрі справи, порозуміння і єдності у прагненні до викорінення недоліків та покращення життя нашої громади.

 

Куйбишевський                                                                                                                                                           П.І. Будник
селищний голова

 


Сторінка 26 з 35
free pokerfree poker
© Більмацька селищна рада, Запорізька область, Україна