оголошення Друк E-mail

Дорогі друзі!

Щиро запрошуємо всіх вас 24 червня (понеділок) на святкування

Дня Куйбишевого «Хай слава лунає про тебе, мій краю!» та ІІІ міжрегіонального фестивалю народного мистецтва «З прабатьківських криниць»

Початок об 11 год. в парку біля районного будинку культури

У програмі: парад у вишиванках, урочистості, виступи колективів художньої самодіяльності, виставка із фондів районного краєзнавчого музею, виставки: квітів, ляльок, зброї народних умільців, конкурсів, народні гуляння, святково-розважальна програма, святкова торгівля, дитячі атракціони, польова кухня.

Приходьте шановні земляки!Не пошкодуєте!

Оргкомітет.

 
20.06.13 Друк E-mail
golova

 

Шановні односельчани та гості нашого села!

Напередодні великого християнського свята Трійці та дня селища шлю найкращі побажання жителям  та гостям нашої Куйбишевської селищної ради.

Наше селище не має тисячолітньої історії: нам трохи більше двохсот років, але ми вправі гордитись як своєю історією так і сьогоденням .

Незважаючи на відомі події, які супроводжують наше суспільство останні десятиліття, ми не занепадаємо, утримаємо рівень тих досягнень, які були напрацьовані у попередні періоди. Селище стало дійсно перлиною, вершиною степу  нашого Запорізького краю. Тут тісно переплелися подих сивої давнини від Дикого поля і сучасні будні та свята сьогодення. Благодатна земля, благодатний край.

День селища це перш за все свято його жителів, всіх разом і кожного зокрема. Так і просяться поетичні рядки:

i Живи і здрастуй вершино степу
Джерело наших надій і мрій
Під рідним небом  медовим смаком
Напоєний травою подих твій

Ми хлібороби - хліб у нас мов сонце,images
Сумління наше і в ночі не спить
Ми ковалі, ми зодчі, ми поети
Тут живемо і завжди будем жить

Нема  на світі такого сонця
Нема такої роси-трави
В балках - дібровах  чебрець та м'ята
В зелених скверах хрести - церкви

А люди, люди куди там хлібу
Красиві щирі немов брати
Родина дружна у нашім домі
Тут легко жити рости і цвісти.

Нам випало велике щастя і велика відповідальність жити в цьому чудовому краї. Ми маємо велику честь продовжувати його мудрі традиції, зберігати і примножувати здобутки наших прадідів які своїм трудом звеличували наше селище.

Бажаю здоров'я і процвітання, щастя й добробуту, подальших звершень задля блага Куйбишевого, задля блага кожної родини.

Хай свята трійця оберігає нашу громаду та кожного з нас від всіляких негараздів!

Зі святом вас, дорогі односельчани!

Куйбишевський   селищний голова                                                                                                                                     П.І. Будник

 
06.06.13 Друк E-mail


Повідомлення

про оприлюднення проектів регуляторних  актів -

проектів рішень  Куйбишевської селищної ради та аналізів їх впливу

Відповідно до вимог Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", Податкового кодексу України (із змінами) з метою зміцнення матеріальної і фінансової бази місцевого самоврядування, виконавчим комітетом Куйбишевської селищної ради розроблено проект рішення  "Про ставки єдиного податку для суб'єктів підприємницької діяльності, які працюють по спрощеній системі оподаткування на 2014 рік ".

Також на  публічне обговорення (оприлюднення) виноситься проект рішення селищної ради «Про положення  про самоврядний контроль за використанням  та охороною земель комунальної власності територіальної громади смт. Куйбишеве».

Проекти регуляторних актів забезпечують дотримання вимог чинного законодавства та принципів державної регуляторної політики, необхідність врегулювання правових відносин між органами місцевого самоврядування та суб'єктами господарювання.

Зазначені вище проекти рішень  Куйбишевської селищної ради  та аналізи їх впливу розміщено на цьому  сайті  в  підрозділах «Проекти» та «Аналізи»  розділу «Підприємництво та регуляторна політика».

Строк приймання пропозицій та зауважень до проектів регуляторних актів становить один місяць з дня їх оприлюднення .

Пропозиції та зауваження до проекті регуляторних актів та аналізів регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі:

-         поштою за адресою: 71001, смт. Куйбишеве, Куйбишевський район , Запорізька область, вул. Леніна , 56

-         факсом (06147)21808,,

-         електронною поштою : Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Телефони для довідок:  (06147)21797,  (06147)20901

 

Також  з проектами  рішень  можна ознайомитися у  виконкомі селищної ради .

Громадські слухання по обговоренню проектів рішень  будуть проведені 04.07.2013 року в  залі засідань Куйбишевської селищної ради  о 16.00.

Запрошуються всі бажаючі та зацікавлені особи.

 
19.03.2013 Друк E-mail

Куйбишевська селищна рада оголошує конкурс на право оренди майна комунальної власності територіальної громади смт. Куйбишеве.

1. інформація про об'єкт оренди: частина нежитлового приміщення будинку побуту (кімнати 30, 30 б), ІІ поверх ( приміщення знаходиться в задовільному стані, інженерне обладнання відсутнє) загальною площею  202,5 кв.м., розташоване за адресою:  смт. Куйбишеве, вул. Леніна , 25,а.

2. Початковий (стартовий) розмір ставки орендної плати ( за 1 кв.м. без урахування ПДВ): 10,13 грн.

3. Конкурсні умови: найвищий запропонований розмір місячної орендної плати порівняно з початковим розміром; використання об'єкту виключно за призначенням; страхування орендованого майна на користь орендодавця; дотримання вимог експлуатації об'єкта оренди; майно не підлягає приватизації та переходу права власності; узгодження з орендодавцем будь-яких змін профілю (функціонального призначення) об'єкта оренди; вживання заходів для захисту навколишнього середовища з метою дотримання екологічних норм експлуатації об'єкта оренди; проведення протипожежних заходів за власний рахунок; відшкодування витрат орендодавцю на утримання об'єкта оренди і прибудинкової території (в тому числі щодо відшкодування плати за землю); термін дії договору оренди - 2 роки 364 дні; компенсація переможцем конкурсу витрат, пов'язаних з проведенням незалежної оцінки об'єкта оренди; внесення застави на розрахунковий рахунок орендодавця до початку проведення конкурсу.

Для участі в конкурсі учасник подає на розгляд комісії такі документи:

3.1. Заяву на участь у конкурсі за встановленою формою.

3.2. Відомості про учасника: належним чином оформлену довіреність (для уповноваженої особи-представника); копії установчих документів (для юридичних осіб); копію виписки, або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб - підприємців; копію довідки статуправління про включення до Єдиного державного реєстру підприємств, установ та організацій України (для юридичних осіб); копії паспорта (1, 2, 11 стор.) та довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру (для фізичної особи); копію довідки про взяття на облік платника податку; копію свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість (за наявності); копію ліцензії на здійснення юридичною особою окремого виду діяльності (за наявності такого).

3.3. Копію платіжного доручення або квитанції про сплату застави з відміткою банківської установи.

3.4. Запечатану у конверті конкурсну пропозицію, в якій повинно міститися зобов'язання (пропозиції) щодо розміру орендної плати, виконання умов конкурсу, додаткові зобов'язання щодо експлуатації об'єкта.

4. Сума застави складає: 2051,87 грн. Реквізити для оплати: розрахунковий рахунок: 33217850700153, місцевий бюджет Куйбишевської селищної ради, код 37892243 в ГУДКСУ у Запорізькій області. МФО 813015, призначення платежу: орендна плата згідно п.п. 4.1.3 Положення про передачу в оренду майна ком. власності, код платежу -  22080402.

5. Умови ознайомлення з об'єктом оренди: для ознайомлення з об'єктом  оренди звертатися за адресою: смт.Куйбишеве, вул.Леніна, 56, кабінет № 7.

6. Кінцевий термін прийняття пропозицій учасників конкурсу: до 16:00 01.04.2013 року за адресою: смт.Куйбишеве, вул.Леніна, 56, кабінет № 8.

7. Дата, час і місце проведення конкурсу: 05.04.2013 року в 11 год. 00 хв. за адресою: смт.Куйбишеве, вул.Леніна, 56, зал засідань.

Телефон для отримання інформації: 2-09-01.


 

Куйбишевська селищна рада повідомляє про оголошення конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності на право проведення незалежної оцінки майна комунальної власності територіальної громади смт. Куйбишеве.

1. Назва об'єкта оцінки: частина нежитлового приміщення (кімнати 1,2,3,4,6).

Місцезнаходження об'єкта оцінки: 71006, с. Трудове, Куйбишевський район, Запорізька область, вул.. Молодіжна , 19.

Площа об'єкта оцінки: 68,5 кв.м.

Призначення об'єкта оцінки: розміщення офісних приміщень, торгівельних об'єктів з продажу непродовольчих товарів, об'єктів з надання побутових послуг та інше використання нерухомого майна.

Тимчасово вільне нерухоме майно.

2. Назва об'єкта оцінки: частина нежитлового приміщення (кімната 5).

Місцезнаходження об'єкта оцінки: 71006, с. Трудове, Куйбишевський район, Запорізька область, вул.. Молодіжна , 19.

Площа об'єкта оцінки: 18,0 кв.м.

Призначення об'єкта оцінки: розміщення офісних приміщень, торгівельних об'єктів з продажу непродовольчих товарів, об'єктів з надання побутових послуг та інше використання нерухомого майна.

Тимчасово вільне нерухоме майно.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об'єкта та ринкової вартості невід'ємних поліпшень орендованого майна (у разі прийняття рішення про його компенсацію) з метою надання в оренду або його продажу.

Конкурсний відбір буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності на право проведення незалежної оцінки майна комунальної власності територіальної громади смт. Куйбишеве затвердженого рішення Куйбишевської селищної ради від 10.07.2012 року № 5.

Претендентам потрібно подати до конкурсної комісії конкурсну документацію, у письмовій формі, українською мовою. Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, прошита, пронумерована, із нотаріально посвідченими копіями долучених документів (а в подальшому - протягом року - без нотаріального посвідчення, завірені печаткою та підписом учасника, з відміткою в заяві про дату проведення конкурсу, до якого долучались нотаріально посвідчені копії документів) з описом підтвердних документів, що містяться в конверті. На конверті необхідно зробити відмітку: «На конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності», а саме:

- заява про участь у конкурсі з відбору суб'єктів оціночної за встановленою формою Положення;

- витяг з державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

- копія установчого документа учасника;

- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі і яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна - письмової згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено учасником до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їх особистими підписами);

- копія сертифіката суб'єкта оціночної діяльності, виданого Фондом державного майна України;

- інформація про учасника щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна, виконавця робіт із землеустрою.

Відповідно до п. 3 ст. 13 Закону України "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні" рецензування звіту про оцінку майна, якщо зазначена оцінка погоджується, затверджується або приймається органом місцевого самоврядування, є обов'язковим.

Конкурсна пропозиція учасника подається на кожний об'єкт окремо в складі конкурсної документації і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов'язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт  Конверти з конкурсною документацією учасника на участь в конкурсі розпечатуються на засіданні комісії.

До участі в конкурсі можуть бути допущені:

- суб'єкти оціночної діяльності, які діють на підставі сертифікатів суб'єктів оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», яким передбачено здійснення діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах цих напрямів, що відповідають об'єкту оцінки;

- суб'єкти оціночної діяльності, які мають ліцензію на виконання отриману відповідно до Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності».

Під час оцінки пропозицій учасників, комісією буде враховуватися:

- досвід учасника конкурсу;

- запропонована учасником ціна виконання робіт;

- наявність (відсутність) прострочених з вини учасника договорів з оцінки іншого майна, укладених Куйбишевською селищною радою;

- строк (термін) виконання робіт, якщо він не визначений конкурсною комісією.

Під час розкриття конкурсної документації, комісія перевіряє наявність чи відсутність усіх необхідних документів, передбачених Положенням та вирішує питання щодо можливості допуску до участі в конкурсі.

Конкурсна документація подається до конкурсної комісії за адресою:  71001, Запорізька область, Куйбишевський район смт. Куйбишеве вул. Леніна, 56, 2-й поверх, кабінет № 7 (у всі дні, крім вихідних та свят) у строк з дня  опублікування цього повідомлення до 25.03.2013 року включно.

Конкурс відбудеться о 10.00 01.04.2013 року у приміщенні залу засідань Куйбишевської селищної ради за адресою: 71001, Запорізька область, Куйбишевський район смт. Куйбишеве вул. Леніна, 56, 2-й поверх.

Телефон для отримання інформації: 2-09-01.


 

Куйбишевська селищна рада повідомляє про оголошення конкурсу з відбору страховиків орендованих об'єктів комунальної власності територіальної громади смт. Куйбишеве.

Замовник оголошення: Куйбишевська селищна рада Куйбишевського району Запорізької області.

Юридична адреса: 71001, Запорізька область, Куйбишевський район, смт. Куйбишеве вул. Леніна, 56.

Основні критерії для оцінки конкурсних пропозицій:

- початок фінансової діяльності по страхуванню в Куйбишевському районі;

- наявність ліцензії на страхування майна та приміщень;

- досвід роботи компанії в страхуванні орендованого майна та приміщень комунальної власності;

- рейтинг фінансової надійності страхової компанії;

- участь компанії в страхових асоціаціях, в міжгалузевих об'єднаннях, регіональних і галузевих союзах;

- страхові виплати та відшкодування, які здійснені в Куйбишевському районі;

- резервний капітал страхової компанії.

Для участі в конкурсі на розгляд комісії подаються такі матеріали:

- лист-заява  на участь у конкурсі, складена за довільною формою і підписана керівником юридичної особи, в якій зазначені зобов'язання щодо страхової виплати в разі настання страхового випадку;

- копія свідоцтва про державну реєстрацію;

- копія статуту фінансової установи, засвідчена в установленому порядку;

- копія ліцензії на страхову діяльність;

- копія довідки про включення до Єдиного державного реєстру;

- копія довідки про взяття на облік платника податків (форма - 4ОПП) (та стан оплати податків);

- баланс суб'єкта господарювання (форма-1);

- належним чином оформлена довіреність представнику інтересів страховика;

- договір страхування орендованого майна (1 прим.);

- страховий поліс страхування майна (1 прим.).

Копії долучених документів нотаріально посвідчуються.

Прийом заяв на участь в конкурсі здійснюється секретарем конкурсної комісії протягом двох тижнів від дня публікації оголошення про його проведення, кінцевий термін прийняття заяв - за 3 доби до дати проведення конкурсу за адресою:  71001, Запорізька область, Куйбишевський район смт. Куйбишеве вул. Леніна, 56, 2-й поверх, кабінет № 7 (у всі дні, крім вихідних та свят) у строк з дня опублікування цього повідомлення до 16:00 28.03.2013 року включно.

Конкурс відбудеться о 10.00 02.04.2013 року у залі засідань Куйбишевської селищної ради за адресою: 71001, Запорізька область, Куйбишевський район смт. Куйбишеве вул. Леніна, 56, 2-й поверх.

Телефон для отримання інформації: 2-09-01.

 

 
14.03.2013 Друк E-mail

До відома
депутатів Куйбишевської селищної ради , посадових осіб місцевого самоврядування та  комунальних підприємств, установ  і організацій!

УВАГА!!!  Куйбишевська селищна рада нагадує депутатам селищної ради,  посадовим особам місцевого самоврядування та комунальних підприємств , установ і організацій, що 31 березня 2013 року - останній термін для подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2012 рік.

В порядку інформування, відповідно до роз'яснень Міністерства юстиції України від  12.03.2012 року № 2207-0-4-12/11, повідомляємо, що відповідно до частини 1 ст. 12 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції»  особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а також посадові особи юридичних осіб публічного права, які одержують заробітну плату за рахунок державного чи місцевого бюджету, зобов'язані щорічно до 1 квітня подавати за місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, що додається до цього Закону.

Згідно з законодавством декларації зберігаються у кадрових підрозділах відповідних органів державної влади або органів місцевого самоврядування, юридичних осіб публічного права в особових справах осіб.

Декларації, подані особами у разі призначення або обрання їх на посади, зазначені в пункті 1 частини першої статті 4 Закону, зберігаються у кадрових підрозділах відповідних органів державної влади або органів місцевого самоврядування разом з іншими документами.

Депутати місцевих рад, які не працюють на постійній основі у відповідній раді, повинні подавати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік до кадрових підрозділів державних органів, підприємств, установ, організацій за місцем основної роботи.

Депутати місцевих рад, які працюють в раді на постійній основі, подають декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік до апаратів відповідних рад або їх виконавчих комітетів.

Якщо депутатами є самозайняті особи, то вони також повинні подавати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік до апаратів відповідних рад або їх виконавчих комітетів.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 8 лютого 2012 року № 64 «Про виготовлення бланків декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру» бланки декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру виготовляються особами, які відповідно до Закону заповнюють і подають декларації, шляхом роздрукування або копіювання їх на папері формату А4 за формою, наведеною в додатку до Закону (включаючи Примітку). Бланк складається з 10 сторінок.

За допомогою та роз'ясненнями можна звертатися за телефоном 2-17-97.

 
Друк E-mail

Оголошення про об'єкти нерухомого майна комунальної власностi територiальної громади смт.Куйбишеве, щодо оренди яких надiйшли заяви до Куйбишевської селищної ради.

Відповідно до ст.9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» орендодавець, Куйбишевська селищна рада, оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно, щодо якого надійшли заяви:

 

№ з/п

Назва балансоутримувача, код ЄДРПОУ, юридична адреса,телефон

Назва об'єкта оренди та його характеристика

Площа об'єкта оренди, кв. м.

Адреса об'єкта оренди

Вартiсть майна за незалежною оцiнкою, грн

Початковий розмiр мiсячної орендної плати, грн.

Цільове призначення

Термiн оренди, рокiв

1

Куйбишевська селищна рада , код ЄДРПОУ 25216735, 71001, смт. Куйбишеве, Куйбишевський район, Запорізька область, вул. Леніна, 56, тел. 21810, 20901

Частина нежитлового приміщення будинку побуту (кімнати 30, 30 б),ІІ поверх(приміщення знаходиться в задовільному стані, інженерне обладнання відсутнє)

202,5

71001, смт. Куйбишеве, Куйбишевський район, Запорізька область, вул. Леніна, 25,а, тел. 21810, 20901

136519,00

2035,42

Розміщення торговельних об'єктів з продажу непродовольчих товарів

2 роки 364 дні

2

Куйбишевська селищна рада , код ЄДРПОУ 25216735, 71001, смт. Куйбишеве, Куйбишевський район, Запорізька область, вул. Леніна, 56, тел. 21810, 20901

Частина нежитлового приміщення будинку побуту (кімната № 42),ІІІ поверх(потребує поточного ремонту, заміни вікон та дверей, інженерне обладнання відсутнє)

89,6

71001, смт. Куйбишеве, Куйбишевський район, Запорізька область, вул. Леніна , 25,а, тел. 21810, 20901

63684,00

949,49

Розміщення торговельних об'єктів з продажу непродовольчих товарів

2 роки 364 дні

Заяви про оренду приймаються протягом десяти робочих днiв пiсля опублiкування оголошення в газетi «Рідний край». Заяви подаються iз зазначенням найменування, мiсцезнаходження та площi об'єкта оренди за адресою: 71001, смт.Куйбишеве, вул.Леніна, 56, Куйбишевська селищна рада.

У разi надходження двох i бiльше заяв на один об'єкт оренди буде оголошено конкурс на право його оренди. Iнформацiя про оголошення конкурсу на право укладання договору оренди нерухомого майна буде опублiкована в газетi «Рідний край».

Телефон для довiдок: 2-14-10

 


Сторінка 25 з 35
free pokerfree poker
© Більмацька селищна рада, Запорізька область, Україна