Запрошення на свято Друк E-mail

«Дорогі друзі!

 

 Щиро запрошуємо всіх вас 09 червня (понеділок) на святкування

Дня Куйбишевого «Пісенний мій краю, любов моя вічна».

Початок о 10 год. в парку біля районного будинку  культури.

 

 В цей день в селищі відбудуться такі святкові заходи:

- Урочисте відкриття свята, вручення почесних нагород, відзнак, вшанування місцевих жителів,

нагородження переможців конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримання громадського порядку»;

-         Виступи колективів художньої самодіяльності;

-         Парад вишиванок;

-         Парад вишитих рушників;

-         Парад дитячіх візочків;

-         Народні гуляння, музично-розважальна програма;

-         Святкова торгівля, національна кухня.

 

Приходьте, шановні земляки! Не пошкодуєте!

Оргкомітет.

 
Оголошення Друк E-mail

Повідомлення 05.06.2014


про оприлюднення проектів рішень Куйбишевської селищної ради та аналізів регуляторного впливу

З метою отримання зауважень та пропозицій до проектів рішень Куйбишевської селищної ради:
- «Про ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»;
- «Про ставки єдиного податку для суб'єктів підприємницької діяльності, які працюють по спрощеній системі оподаткування на 2015 рік»
виконавчий комітет Куйбишевської селищної ради оголошує про їх публікацію.

Проекти підготовлені на виконання вимог Податкового кодексу України.

Зауваження та пропозиції стосовно проектів та аналізів регуляторного впливу у письмовій формі просимо надавати протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту за адресою: виконавчий комітет Куйбишевської селищної ради, вул. Леніна, 56, смт. Куйбишеве, Куйбишевського району, Запорізької області, 71001, тел. 2- 17-97, каб. № 2.

 

word.jpgПро ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

 

 

word.jpgАналіз регуляторного впливу до проекту рішення Куйбишевської селищної ради

 

 

word.jpgПро ставки єдиного податку для суб'єктів підприємницької діяльності, які працюють по спрощеній системі оподаткування на 2015 рік

 

 

word.jpgАналіз регуляторного впливу проекту рішення Куйбишевської селищної ради " Про ставки єдиного податку для суб'єктів підприємницької діяльності, які працюють по спрощеній системі оподаткування на 2015 рік»

 

 
Оголошення Друк E-mail

З метою увічнення доленосних подій новітньої історії України, пов’язаних з героїчною боротьбою українських громадян за права людини та встановлення народовладдя в державі, вшанування загиблих учасників акції протесту в Україні, які відбулися протягом грудня 2013 – лютого 2014 років, Міністерством культури України спільно з Київською міською державною адміністрацією оголошено проведення Всеукраїнського відкритого конкурсу на визначення кращої ідеї Меморіального комплексу Героям Небесної Сотні у м.Києві. Ознайомитися з Програмою та умовами конкурсу можна на веб-сайті:http://nebesna.kga.gov/images/docs/programa_ta_umovy.pdf

Також, отримати відповідну інформацію можна у відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації
(каб.№10, тел. 2-11-78).

Прийом заяв на участь в конкурсі триватиме з 15 травня до 23 липня 2014 року. Заявки прийматимуться на електронну пошту: mgns.kyiv@gmail.com або за адресою: 01001, Україна, м.Київ, вул.Хрещатик,32. Контактний телефон: +38(068)687-11-96.

 
Оголошення Друк E-mail

word.jpgПро внесення змін та доповнень до розпорядження селищного голови від 26.05.2014 № 40 «Про скликання п'ятдесят третьої сесії Куйбишевської селищної ради шостого скликання»

 

 

word.jpg

Про скликання п'ятдесят третьої сесії Куйбишевської селищної ради шостого скликання

 
30.05.2014 Друк E-mail

До уваги постраждалих учасників масових акцій громадського протесту та членів їх сімей, що відбулися у період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року!


        Міністерство юстиції України, його територіальні органи та установи розпочинають надавати консультації і роз'яснення з правових питань, допомогу у складені заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру), надавати допомогу в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації, а також нотаріальних послуг, пов'язаних з оформленням спадщини, постраждалим учасникам масових акцій громадянського протесту та членам їх сімей, що відбулися у період з 21листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року в особливому режимі.
        Так, починаючи з 23 травня 2014 року особи зазначених категорій можуть претендувати на:
- першочергове надання безоплатної первинної правової допомоги під час роботи громадських приймалень з надання безоплатної первинної правової допомоги у взаємодії з нотаріальними конторами в порядку, встановленому законодавством;
- надання зазначеної допомоги начальниками територіальних управлінь юстиції Запорізької області у неприйомні дні та години.

 

 


Сторінка 23 з 35
free pokerfree poker
© Більмацька селищна рада, Запорізька область, Україна