14.12.2012 Друк E-mail

УВАГА ЦЕ ВАЖЛИВО!

 ПОВІДОМЛЕННЯ

 Виконавчий комітет Куйбишевської селищної ради Куйбишевського району Запорізької області повідомляє, що 18 грудня 2012 року о 14.00 в залі засідань Куйбишевської селищної ради за адресою: смт. Куйбишеве              вул. Леніна, 56 відбудуться громадські слухання по обговоренню проектів рішень Куйбишевської селищної ради: «Про внесення змін та доповнень до рішення селищної ради від 10.07.2012 № 2 «Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1 (одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна на території Куйбишевської селищної ради на 2013 рік» та «Про затвердження нормативної грошової оцінки земель  населених пунктів територіальної громади смт. Куйбишеве».

Запрошуються всі зацікавлені особи.

 
06.12.2012 Друк E-mail

День місцевого самоврядування

5 грудня 2012 року в залі засідань Куйбишевської селищної ради відбулася святкова зустріч працівників апаратів районної ради, селищної ради, селищних та сільських голів району з нагоди державного свята - Дня місцевого самоврядування. З приводу свята слова вдячності працівникам місцевого самоврядування за самовіддану працю на благо розвитку територіальних громад Куйбишевського району в своїх виступах говорили голова районної ради Ю.В. Савчук та голова районної державної адміністрації В.О. Зайковський. Майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском працівників у розбудову нашого регіону місцевого самоврядування.

За високий професіоналізм та з нагоди державного свята - Дня місцевого самоврядування Запорізька обласна рада нагородила секретаря Куйбишевської селищної ради Наталію Петрівну Суржик Почесною Грамотою. Роботу виконкому селищної ради відзначено грамотою районної ради.

Настрій всім присутнім піднесли учасники художньої самодіяльності районного Будинку культури. Вони подарували учасникам святкових зборів прекрасні пісні.

IMG_5873

 
04.12.2012 Друк E-mail

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад усіх рівнів, колеги, жителі громади!

samov7 грудня Україна відзначає професійне свято всіх, хто трудиться в органах місцевого самоврядування, депутатів, які взяли на себе відповідальність представляти інтереси громадян у відповідних місцевих радах, врешті це свято всенародне, адже саме такий спосіб управління державою ще з часів Київської Русі, козацького Запоріжжя, гетьманщини та й подальшого земства аж до наших днів притаманний духу і менталітету нашого народу, саме такий спосіб керівництва громадами набув широкого розвитку в країнах, які ми називаємо цивілізованими.
Американський політолог Клінтон Россистор наголошує: «Немає щастя без свободи, свободи без самоврядування, самоврядування без конституційності, конституційності без моралі і жодного з цих великих благ - без сталості й ладу».
Сьогодні на всіх рівнях визнали те, що місцеве самоврядування в Україні, як і у всьому світі являється єдино можлива і найбільш раціональна форма влади на місцях, як базис, що визначає всю суспільну надбудову.
Визнали всі, але за двадцять років незалежності самоврядування не тільки не зміцнилось, а на багатьох напрямках втратило свої повноваження та ресурси.
Слід зазначити, що до сьогодні не виконується майже половина вимог і принципів Європейської хартії про місцеве самоврядування, а в Конституції і Законах України безліч протиріч та неточностей що стосується системи організації та роботи місцевого самоврядування.
Незважаючи на фундаментальні недоліки, вся місцева влада, зокрема і наша Куйбишевська селищна рада у тісній взаємодії з районною радою та районною державною адміністрацією намагається виконувати своє призначення, і на багатьох напрямках нам це вдається. Життя громад стає впорядкованішим, покращується благоустрій населених пунктів, за рахунок коштів різних джерел та бюджетів різних рівнів реалізується ряд проектів, які дадуть змогу поліпшити показники соціально-економічного розвитку громади.
За цим стоїть повсякденна праця депутатів нашої селищної ради, працівників її виконавчого комітету, активістів громади та просто небайдужих людей.
Зичу всім хто працює на благо громади, відстоює їх потреби та інтереси міцного здоров'я, щастя, наполегливості та віри в те, що саме місцеве самоврядування зробить нащі громади щасливими і багатими, а цей святковий день об'єднає нас і додасть сили і наснаги на добрі справи, порозуміння і єдності у прагненні до викорінення недоліків та покращення життя нашої громади.

 

Куйбишевський                                                                                                                                                           П.І. Будник
селищний голова

 
27.11.2012 Друк E-mail
Цап-відбувайло

kozelНещодавно в сквері біля фонтану з'явився  пам'ятний знак «Цап - відбувайло»...

Це було біля 30 років тому. Тодішній перший секретар райкому, щоб стимулювати керівників колгоспів підвищувати надої молока придумав перехідний приз для аутсайдерів соціалістичного змагання. Він вручався, щоквартально на районній нараді, в присутності всіх керівників причетних до тваринництва, голові колгоспу, парторгу та головному зоотехніку господарства, надої в якому були найнижчі. Стимул був дійсно вагомий. Силует козла був виготовлений із сталі товщиною 2 см.   такою ж масивною була й підставка і загалом важив біля 100 кілограмів. Щоб отримати заохочення, треба було добре попотіти, стягуючи цю споруду під добродушний регіт всього залу, з височенької сцени  та ще й опустити по сходах  на перший поверх і дотягти до автомобіля... Охочих було не дуже багато. Автор цих рядків на той час був секретарем парторганізації одного з господарств, які були реальними претендентами на цей приз. Маючи на той час менше 60 кілограмів власної ваги, я з тревогою прислухався до кожного слова «першого»...  Та доля була прихильною, мені не довелося тягти ту відзнаку за роги.

Ці події зринули в моїй пам'яті, коли хтось  сказав, що на одному з пунктів металобрухту, є унікальний екземпляр. Так, це був саме той «приз»!  Приймальник довго не хотів з ним розлучатись, і здався тільки тоді коли я пообіцяв, що цап стане одним з пам'ятних знаків, а з часом можливо родзинкою нашого селища.

Так прийшло рішення про пам'ятний  знак цапу-відбувайлу.

 

Детальніше...
 
23.11.2012 Друк E-mail

IMG_022964023 листопада, мешканці селища Куйбишеве, як і вся Україна, відзначила 80-ті роковини Голодомору 1932 - 1933 років в Україні.

В селищі відбулися скорботна хода та мітинг-реквієм біля пам'ятного знаку за жертвами  Голодомору 1932 - 1933 років, в яких взяли участь та виступили з промовами селищний голова П.І.Будник, голова районної ради Ю.В. Савчук, голова районної державної адміністрації В.Е. Зайковський, настоятель храму Святого Духа М.Я. Підгірний.IMG_0232640

Згадувати - це переосмислювати. Ще недалеко відійшли в минуле трагічні 1932-1933 роки найжорстокішого злочину супроти України, здійсненого тоталітарним комуністичним режимом. Тоді український народ прийняв на себе удар абсолютного зла. І переміг, вижив, зберігся дорогою ціною.

Народна пам'ять з болем повертає кожного українця, кожну небайдужу людину в ті жорстокі часи. Сьогодні вже багато відомо про причини і наслідки Голодомору-геноциду 1932-1933 років. Відновлення історичної пам'яті про мільйони відомих та безіменних жертв злочину - це незаперечний доказ незнищенності українського національного духу. Ми не допустили забуття, ми зберегли себе і свою країну, і ми впевнено творитимемо Майбутнє.

Учасники заходу вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання та участю у акції "Засвіти свічку!".
 
26.10.2012 Друк E-mail
IMG_0086

26 жовтня 2012 року на Алеї Слави в смт. Куйбишеве відбувся мітинг та урочисте покладання квітів з нагоди 68-ї річниці визволення України від фашистських загарбників. З промовами виступили селищний голова П.І.Будник, голова райдержадміністрації В.О.Зайковський, заступник голови районної ради І.В.Терновий та військовий комісар Козлов.

«Будь-яка пам'ятна дата, пов'язана з героїчним подвигом радянського народу під час Великої Вітчизняної війни, є святою. Будь то звільнення смт. Куйбишева, День Перемоги чи визволення України. Святий обов'язок будь-якої влади незалежно від політичних переконань робити все для покращення життя ветеранів, яких, на жаль, не так багато залишилося», - сказав селищний голова Павло Іванович Будник.

Учасники церемонії вшанували пам'ять воїнів-визволителів і всіх полеглих у Великій Вітчизняній війні хвилиною мовчання.
 


Сторінка 22 з 30
free pokerfree poker
© Куйбишевська селищна рада, Запорізька область, Україна