До уваги!!! Друк E-mail

До уваги небайдужих до історії свого роду та селища!

 

З ініціативи Куйбишевської селищної ради два роки тому була розпочата робота по написанню історії селища Куйбишеве. На даний час вже готовий рукопис історичного нарису з умовною назвою "Царекостянтинівка - Куйбишеве", створена редакційна група з поважних та авторитетних жителів селища, яка зробить його аналіз та надасть свої рекомендації щодо тексту рукопису. 

Виконком селищної ради звертається до всіх жителів селища та його уродженців із проханням взяти участь у цій роботі. Кожен небайдужий може ознайомитися з текстом історичного нарису в селищній раді або за бажанням зняти електронну копію.

Після знайомства з текстом можна можна письмово викласти свої пропозиції та зауваження. Раді будемо отримати свідчення про історію ваших родину ХІХ-ХХІ сторіччях, про ті події, у яких брали участь ваші предки та родичі, про долі ваших рідних. Найбільш цінні свідчення ввійдуть до книги "Царекостянтинівка - Куйбишеве".

Виконавчий комітет Куйбишевської селищної ради 

 
27.02.2015 Друк E-mail

Висловлюємо глибоке співчуття з приводу загибелі нашого земляка – Миколи  Шумейка

SWScan00296 

Війна на сході України забрала життя ще одного нашого земляка. 29 серпня 2014 року Микола Миколайович Шумейко загинув  під час виходу військ з міста Іловайськ. Був  похований на цвинтарі  в Кушугумі. За результатами ДНК  був упізнаний.

Ми глибоко сумуємо з приводу загибелі Шумейка М.М. та висловлюємо щире співчуття рідним, близьким та друзям загиблого. В цю скорботну годину ми розділяємо біль утрати з усіма, хто знав та поважав Миколу Миколайовича !

Прощання з нашим земляком  розпочнеться 01 березня 2015 року о 10.00  в районному Будинку культури.

Виконавчий комітет Куйбишевської селищної ради 

 
День жалоби Друк E-mail

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 17/2015

Про оголошення в Україні дня жалоби

 

У зв'язку із трагічною загибеллю мирних жителів біля міста Волноваха 13 січня 2015 року внаслідок обстрілу пасажирського автобуса терористами, з метою вшанування пам'яті загиблих постановляю:

1. Оголосити в Україні 15 січня 2015 року днем жалоби.

2. У день жалоби на всій території України:
вшанувати пам'ять загиблих о 12 годині хвилиною мовчання;
приспустити Державний Прапор України на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій;
відмінити розважально-концертні заходи, спортивні змагання, внести відповідні зміни до програм теле- та радіопередач.

 

Президент України Петро Порошенко

14 січня 2015 року

 
Оголошення Друк E-mail

Шановний земляче!

З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, Президент України видав Указ «Про день Гідності та Свободи».

Запрошуємо Вас разом відзначити цю подію 21.11.2014 об 11 год.50 хв. на майданчику біля будівлі «Укрпошти» та «Укртелекому» в селищі Куйбишеве.

Запрошуємо вас на жалобну ходу та мітинг-реквієм «Запали свічку!» із вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні. Збір 22.11.2014 о 15 год. 30 хв. біля будівлі Куйбишевської райдержадміністрації (вул.Леніна, 54, селище Куйбишеве) зі свічками.

Голова районної державної адміністрації,

голова Ради оборони Куйбишевського району П.І.Будник

 

 
Про тимчасову заборону використання феєрверків та піротехнічних засобів на території селищної ради Друк E-mail

 

КУЙБИШЕВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Куйбишевського району Запорізької областi
ВИКОНАВЧИЙ КОМIТЕТ
РIШЕННЯ
17.09.2014 смт. Куйбишеве № 202

Про тимчасову заборону використання феєрверків та піротехнічних засобів на території селищної ради

Керуючись статтею 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Правилами благоустрою населених пунктів територіальної громади смт. Куйбишеве та розглянувши лист Куйбишевської районної райдержадміністрації від 08.08.2014 №01-16/0751 «Про обмеження проведення феєрверків та використання піротехнічних засобів у громадських місцях», враховуючи складну ситуацію, що склалася в державі та терористичну діяльність незаконних військових формувань, з метою забезпечення стабільної ситуації на території Куйбишевської селищної ради, виконавчий комітет селищної ради вирішив:

1. Заборонити використання феєверків та піротехнічних виробів на території Куйбишевської селищної ради до моменту завершення антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях.
2. Посадовим особам виконавчого комітету провести роз'яснювальну роботу серед закладів громадського харчування і ресторанного господарства щодо виконання даного рішення.
3. Дане рішення оприлюднити у засобах масової інформації і на офіційному сайті селищної ради.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на спеціаліста з організаційних питань Коваленко Л.І.

Секретар селищної ради Н.П. Суржик

 
Пам'ятка Друк E-mail

ПАМ’ЯТКА ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ

 

Головний спосіб оповіщення населення про дії при виникненні надзвичайних ситуацій – це передача повідомлення по мережі проводового  мовлення (через квартирні і зовнішні гучномовці), а також через мережі радіомовних станцій і телебачення, пересувні автомобілі, оснащені гучномовцями.

Для залучення уваги населення в екстремальних випадках перед передачею інформації  включаються сирени та інші сигнальні засоби. Сирена і переривчасті гудки інших сигнальних засобів означають сигнал цивільного захисту – «Увага всім». Почувши такий сигнал, негайно увімкніть радіоприймач або телевізор ( канали  «Перший», «1+1») і слухайте повідомлення центральних і місцевих органів виконавчої влади та їх структурних підрозділів з питань надзвичайних ситуацій. Після подачі звукових сигналів (сирени, гудки, і т.д.) передається мовна інформація про надзвичайну ситуацію.

Вислухавши повідомлення, кожен громадянин повинен діяти без паніки і метушні у відповідності з отриманими вказівками. Повідомлення включає в себе: інформацію про надзвичайну ситуацію, місце і час її виникнення, територію (масиви, вулиці, будинки і т.д.), яка потрапляє в зони ураження, порядок дій при надзвичайних ситуаціях , іншу інформацію. Кожен громадянин, який знаходиться на роботі, повинен виконувати всі розпорядження керівника цивільного захисту суб’єкта господарської діяльності відповідно до плану цивільного захисту, а також бере участь у проведенні аварійно – рятувальних робіт у складі формувань або за вказівками органів управління цивільного захисту.

Якщо громадянин знаходиться вдома при виникненні надзвичайних ситуацій, він повинен:

-       тримати вдома постійно включеними радіоприймач і телевізор для того, щоб слухати розпорядження і вказівки центральних і місцевих органів виконавчої влади та їх структурних підрозділів з питань надзвичайних ситуацій;

-        повідомити про отриману інформацію сусідам;

-        постійно тримати при  собі засоби індивідуального захисту, а також медичну аптечку, документи (паспорт, військовий квиток, документи про освіту, свідоцтво про народження дітей, пенсійне посвідчення, трудову книжку і т.д.), гроші,  засоби зв’язку, предмети особистої гігієни, запас їжі і води;

-        провести в квартирі (будинку)протипожежні профілактичні заходи (вимкнути газ, водопостачання, електропостачання тощо), закрити вікна, ущільнити їх;

-        знати місце найближчого притулку (підвальне приміщення і т.п.), де  можна сховатися.

Якщо сигнал тривоги застав в транспорті або громадському місці (магазині, на ринку тощо), потрібно уважно і спокійно вислухати повідомлення ,визначитися, де поблизу знаходяться укриття, і якнайшвидше добратися і укритися в ньому, а якщо є час, якомога швидше дістатися будинку і діяти відповідно до отриманих  вказівок.

 

До відома громадян!

У зв'язку з близькістю Запорізької області до зони проведення АТО кожному громадянину необхідно знати про правила поведінки на випадок виникнення надзвичайної ситуації, а також про порядок пристосування під тимчасові укриття будівель і споруд.

Під тимчасові укриття для населення можуть бути пристосовані:

підвали та підпілля в житлових будинках, промислових, допоміжних і адміністративно-побутових будинках;

заглиблені споруди, що стоять окремо, призначені для виробничих, складських і побутових потреб: поглиблені гаражі, овочесховища, погреби, склади та інше;

окремі приміщення на перших і других поверхах в кам'яних (бетонних) будівлях, що мають мінімальну кількість зовнішніх відкритих стін, особливо без віконних та інших прорізів.

Найпростіші укриття приводяться в готовність у терміни, що не перевищують 12 годин.

Пристосування підвалу під укриття:

У підвалах вікна повинні бути закладені кам'яною кладкою або грунтом, обладнані вентиляція, місця для розміщення людей, протипиловий фільтр з тканини. Також обов'язково має бути ємність з водою.

Заглиблені та наземні приміщення, які можуть бути пристосовані під укриття, повинні відповідати наступним основним вимогам:

- мати товсті стіни і перекриття;

- допускати можливість потовщення або посилення захисних конструкцій;

- мати площу для розміщення людей, вільну від устаткування.

В якості укриттів можуть використовуватися льохи з вертикальним або похилим входом, але слід враховувати фактори безпеки.

Непридатні для пристосування під укриття підвальні приміщення, які періодично затоплюються ґрунтовими водами, можуть бути затоплені при руйнуванні близько розташованих резервуарів з водою, шкідливими рідинами або заповнені газами.

Для пристосування заглиблених і наземних приміщень необхідно виконати наступні роботи:

-          закрити непотрібні отвори і відводи у зовнішніх огороджувальних конструкціях;

-          підготувати наявне вентиляційне, санітарно-технічне та побутове обладнання, яке забезпечить нормальні умови перебування людей;

-          посилити огороджувальні конструкції і герметизацію дверей, засипати перекриття ґрунтом, піском або каменем.

Укриття повинні бути обладнані санвузлами за тонкою перегородкою або ширмою. У разі відсутності санвузли встановлюють виносні ємності з герметичними кришками.

Для закладки непотрібних отворів застосовується цегла, її можна укладати насухо або на глиняному розчині. Цементний розчин застосовувати не обов'язково. Ще надійніше встановити з зовнішньої і внутрішньої сторін щити з товстих дощок (брусів або колод) і засипати пазухи між ними ґрунтом. Така конструкція краще захистить від ударної хвилі. Отвори пристосованих під укриття приміщень можна закладати мішками з землею (піском).

В наземних приміщеннях для забезпечення провітрювання віконні отвори закладають не на всю висоту, а залишають зверху щілину розміром до 0,3 м.

У підвальних приміщеннях, віконні та технологічні отвори потрібно закладати повністю, а приямки і відкриті зовнішні стіни, що виступають над поверхнею землі, засипати ґрунтом. Це набагато підвищує захисні властивості укриттів.

Стіни можна посилити мішками з ґрунтом.

Перекриття підвальних приміщень можна посилити установкою підпірних рам у вигляді прогонів і стійок в середині перекриття.

Вентиляція укриттів повинна бути обов'язково припливно-витяжною. 

 


Сторінка 22 з 35
free pokerfree poker
© Більмацька селищна рада, Запорізька область, Україна