12.12.2013 Друк E-mail

Єдине, що потрібно для тріумфу зла – це байдужість добрих людей
                                                                             Едмунд Берк

 

Байдужому

 Найкращий друг злочинця – це байдужий,
Хоч він і не вбива, і не краде…
Коли чиясь душа вола – «ґвалтують!»,
Сором’язливо очі одведе.

      - А що я їм зроблю, мені сказали –
- Не лізь, ґвалтують душу не твою,
- Та що ви взагалі, чого пристали?

 І врешті, моя хата на краю.

         Залізні двері є, міцні запори,
         Які не візьме ні одне свердло…
         А зло, що знахабніло без відпору,
         Уже крокує підтюпцем в село.

Прийшло, воровкувато озирнулось,
Горить в руці малесенький сірник…
Ще мить, ще дві і полум’я метнулось –

Згоріла хата, кухня і сінник.

         - Ой боже правий, ой коли-б-то зналось,
Що крайня хата першою горить,
То звісно, все би по другому сталось
І зараз не було-б про що жаліть.

Так знав-же, змалку знав про крайні хати,
Як всі ми знаємо  і без цього вірша –
Тоді, коли палають крайні хати,
Згорить в байдужого і совість, і душа.

         А без душі, так і на тому світі,
         Байдужому не світить благодать.
Його примусить нечистива свита

Розпечену сковороду лизать!

12.12.2013                       П.І. Будник

Шановні жителі громади!

            Події, що відбуваються в нашій державі останні три тижні, не дозволяють мені бути байдужим. Брутально порушуються фундаментальні демократичні принципи: Свобода мирних зібрань та висловлення громадянської позиції людей. Це не політична боротьба влади і опозиції, не дискусія про зміну вектору розвитку держави .
Люди, без політичних лозунгів, вийшли висловити свою думку, а їм закрили рота «беркутівським» кийком, полилася кров, кров наших дітей, майбутнього нації… Ніхто не поніс покарання, більше того, відповідальність несуть ті, кого били!
Вся світова громадськість висловила своє обурення діями влади, висловили свою солідарність та захоплення громадянською позицією Майдану. Громадянське суспільство у своєму розвитку залишило далеко позаду владні структури, а повинно бути навпаки - потрібні Зміни.
Влада перейшла ту межу,  яку ніколи неможна переходити і продовжує нагнітати напруження, замість того, щоб аргументовано пояснити свої дії,виправити зроблені нею помилки. Найвагоміший аргумент-кийок!  У виборі між минулим і майбутнім влада вибрала шлях в нікуди.
Такого приниження місцеве самоврядування не мало ніколи. На протязі 2013 року нам заборонили користуватися коштами місцевої громади, внаслідок цього ми фактично перетворились в касу по виплаті зарплати, ніякого розвитку. Селищна рада не змогла закупити, через блокування роботи казначейства, новий сміттєвоз, укомплектований сніговим відвалом, і маємо тепер колосальні проблеми з розчищанням снігу та  вивезенням сміття. Вершиною цинізму стало рішення суду про повернення боргу за ремонт покрівель житлових будинків, на суму майже півмільйона гривень, які повинні були оплатитись за рахунок державного бюджету.
Я з жахом дивлюсь у майбутнє!
Була надія на демократизацію суспільства, на ковток повітря, вона ще не вмерла, адже надія вмирає останньою.
Гірко, сумно, душно! В якій країні будуть жити наші діти і онуки?
В країні, де на кожному кроці порушуються закони, де всі винні, а карають того, хто подав голос, хто підняв голову?
Тут правлять бал цинізм, нахабство і гроші.
Тут соромно бути чесним і справедливим; тут страшно мати думку, відмінну від владної, мати свою громадянську позицію.
Так жити не можна!
Система Влади потребує кардинальних змін. Справа зовсім не в особистостях, ми вже бачили їх різних, немає діла! Цивілізований світ давно живе за нормальними правилами, не треба винаходити колесо. Влада для народу, а не навпаки! Це повинен розуміти кожен, влада у кожного з нас, а не у чиновників, навіть найвищого рангу! Треба вичавити із себе раба, подати голос, щоб нас побачили.
Ми не раби – раби німі!
Ще не вмерла Україна!
Як громадянин України підтримую
вимоги Майдану, керівництво держави
повинно добровільно подати у відставку.
Засуджую будь які прояви порушення Конституції, та будь яку форму насильства, від кого-б вона не виходила!

Селищний голова                                                                       П.І. Будник 12.12.2013року

 
20.11.2013 Друк E-mail

ПОВІДОМЛЕННЯ
про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план окремої території смт. Куйбишеве»


1. Розроблення містобудівної документації «Детальний план окремої території смт. Куйбишеве» здійснено на виконання заходів Програми розроблення планувальної документації територіальної громади смт. Куйбишеве на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням Куйбишевської селищної ради від 26.10.2011 № 25, з метою забезпечення реалізації державної містобудівної політики на місцевому рівні та сталого розвитку території селищної ради з урахуванням державних, приватних та громадських інтересів, передачі (надання) земельних ділянок із земель комунальної власності у власність чи користування фізичним та юридичним особам для містобудівних потреб.
Чинниками, що обумовили розробку «Детальний план окремої території смт. Куйбишеве»:
- забезпечення ефективного використання вільної території колишнього ВАТ «Куйбишевське автотранспортне підприємство 12341»;
- забезпечення потреб мешканців багатоквартирних житлових будинків смт. Куйбишеве в отриманні земельних ділянок для індивідуального гаражного будівництва.
Містобудівна документація «Детальний план окремої території смт. Куйбишеве» складається з пояснювальної записки та містить такі графічні матеріали: схему розташування території у планувальній структурі населеного пункту б/м, схему розташування території у планувальній структурі населеного пункту М 1:2000, план існуючого використання території, опорний план М 1:500, проектний план, схеми планувальних обмежень, план червоних ліній М 1:500, креслення поперечних профілів вулиць М 1:200, схему організацій руху транспорту М 1:1000, схему інженерної підготовки території та вертикального планування М 1:500, інженерно топографічний план, схему інженерних мереж, споруд (існуючі) М 1:500, план розташування та розподілу земельних ділянок М 1:500.
При розробці містобудівної документації було враховано Генеральний план смт. Куйбишеве Запорізької області, розроблений Українським державним проектним інститутом «Укрмістбудпроект» м. Харьків у 1992 році.
2. Основні техніко-економічні показники детального плану території з врахуванням перспективи (орієнтовно) наведені в таблиці:

№ п/п

Найменування показників

Одиниця виміру

Значення показників

 

 

1.

Територія

в тому числі:

га.

2,3

1.1

територія транспортного призначення (гаражне будівництво)

га.

0,8

1.2.

територія загального призначення

м2

1222

1.3.

територія транспортного та комунально-складського призначення

м2

7059,74

1.4.

територія загального користування

м2

4963,26

1.5.

зелена зона загального користування

м2

1755

1.6.

територія забудови, що потребує заходів по інженерній підготовці

га.

0,8

2.

Площа забудови,

в тому числі під гаражами

м2

5024

3276

3.

Площа покриття по ділянці гаражного будівництва

м2

4160

4.

Площа озеленення по ділянці гаражного будівництва

м2

564

5.

Гаражі для постійного зберігання легкових автомобілів

шт.

109

6.

Накопичувальна автостоянка

авто

9

7.

Санітарно захисна зона

га.

0,57

3. Замовник проекту - Куйбишевська селищна рада Куйбишевського району Запорізької області, 71001, Запорізька область, Куйбишевський район, смт. Куйбишеве, вул. Леніна, 56, тел. 2-18-10.
Розробник проекту – ТОВ Науково-виробниче підприємство «Землягеоінформ», 69095, м. Запоріжжя, пр. Леніна, 152-в, офіс 408, директор Миросенко Д.О., тел. (067) 2716654.
Підставою для розроблення містобудівної документації є рішення Куйбишевської селищної ради від 27.03.2013 року № 4 «Про розроблення детального плану окремої території смт. Куйбишеве»
4. З проектом містобудівної документації можна ознайомитися за адресою: 71001, Запорізька область, Куйбишевський район смт. Куйбишеве вул. Леніна, 56, 2-й поверх, кабінет № 7 (у всі дні, крім вихідних та свят) протягом 15 календарних днів з дня опублікування цього повідомлення до 30.11.2013 року включно.
5. Відповідальною особою за організацію розгляду пропозицій визначено керуючу справами (секретаря) виконавчого комітету Мусенко Т.В. тел.2-09-01.
6. Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються протягом терміну подання пропозицій та розглядаються в місячний строк.
Дане повідомлення є підставою для подання пропозицій до проекту містобудівної документації. Пропозиції подаються громадянами відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
7. З метою ознайомлення громадян зі змістом містобудівної документації «Детальний план окремої території смт. Куйбишеве» заплановані наступні інформаційні заходи:
- оприлюднення містобудівної документації, та пояснювальної записки на офіційному сайті селищної ради: htpp: www.kbv.zp.ua

word.jpg«Детальний план окремої території смт. Куйбишеве»

 

 

word.jpgСОДЕРЖАНИЕ

 

 

word.jpgПЕРЕЧЕНЬ ИСХОДНЫХ ДАННЫХ

 

 

word.jpgСОСТАВ ПРОЕКТА

 

 

word.jpgОБЩИЕ ПОЛОЖЕНИЯ

 

 

word.jpgТЕХНИКО-ЭКОНОМИЧЕСКИЕ ПОКАЗАТЕЛИ ДПТ с учетом перспективы (ориентировочно)

 

 
Оголошення Друк E-mail

Розпорядження селищного голови

word.jpgВід 08.11.2013
Про скликання сорок шостої сесії Куйбишевської селищної ради шостого скликання

 

word.jpgВід 14.11.2013
Про внесення змін та доповнень до розпорядження селищного голови від 08.11.2013 № 90 «Про скликання сорок шостої сесії Куйбишевської селищної ради шостого скликання»

 
04.09.2013 Друк E-mail

Оголошення про об'єкти нерухомого майна комунальної власності
територіальної громади смт. Куйбишеве, щодо оренди яких надійшли заяви до КП «Куйбишевський водоканал» Куйбишевської селищної ради Куйбишевського району Запорізької області.

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про оренду державного комунального майна» орендодавець, КП «Куйбишевський водоканал», оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно, щодо якого надійшли заяви:

з/п

Назва балансоутримувача, код ЄДРПУ, юридична адреса, телефон

Назва об'єкта оренди та його характеристика

Площа об'єкта
оренди, кв.м.

Адреса об'єкта оренди

Вартість майна за незалежною оцінкою,грн.

Початковий
розмір місячної орендної
плати, грн.

Цільове
призначення

Термін
оренди, років

1

КП «Куйбишевський водоканал», код ЄДРПОУ
33579794, 71001, смт.Куйбишеве, Куйбишевський район, Запорізька область,
вул. Запорізька, 16
тел. 2-23-78

Вбудована частина першого поверху нежитлового приміщення літ «А»
(кімнати 1,2,3,4,6).
Потребує  капітального ремонту,  інженерне обладнання відсутнє.

68,5

вул. Молодіжна,19, с. Трудове,
Куйбишевського
району, Запорізької області

45293,00

301,95

Розміщення торгівельних об'єктів з продажу продовольчих товарів

49 років

2

КП «Куйбишевський
водоканал», код ЄДРПОУ
33579794, 71001,
смт. Куйбишеве, Куйбишевський район, Запорізька область,
вул. Запорізька, 16
тел. 2-23-78

Вбудована частина першого поверху нежитлового
приміщення літ «А» (кімната 5).
Потребує  капітального ремонту,  інженерне обладнання відсутнє.

18,0

вул. Молодіжна,
19, с. Трудове,
Куйбишевського
району, Запорізь-
кої області

11902,00

148,77

Розміщення телефонної станції

2 роки

364 дні

Заяви про оренду приймаються протягом десяти робочих днів після опублікування оголошення в газеті «Рідний край». Заяви подаються із зазначенням найменування, місцезнаходження та площі об’єкта оренди за адресою: 71001, смт. Куйбишеве, вул. Запорізька, 16, КП «Куйбишевський водоканал».

У разі надходження двох і більше заяв на один об’єкт оренди буде оголошено конкурс на право його оренди. Інформація про оголошення конкурсу на право укладання договору оренди нерухомого майна буде опублікована в газеті «Рідний край».

Телефон для довідок: 2-23-78.

 
оголошення Друк E-mail

Дорогі друзі!

Щиро запрошуємо всіх вас 24 червня (понеділок) на святкування

Дня Куйбишевого «Хай слава лунає про тебе, мій краю!» та ІІІ міжрегіонального фестивалю народного мистецтва «З прабатьківських криниць»

Початок об 11 год. в парку біля районного будинку культури

У програмі: парад у вишиванках, урочистості, виступи колективів художньої самодіяльності, виставка із фондів районного краєзнавчого музею, виставки: квітів, ляльок, зброї народних умільців, конкурсів, народні гуляння, святково-розважальна програма, святкова торгівля, дитячі атракціони, польова кухня.

Приходьте шановні земляки!Не пошкодуєте!

Оргкомітет.

 
20.06.13 Друк E-mail
golova

 

Шановні односельчани та гості нашого села!

Напередодні великого християнського свята Трійці та дня селища шлю найкращі побажання жителям  та гостям нашої Куйбишевської селищної ради.

Наше селище не має тисячолітньої історії: нам трохи більше двохсот років, але ми вправі гордитись як своєю історією так і сьогоденням .

Незважаючи на відомі події, які супроводжують наше суспільство останні десятиліття, ми не занепадаємо, утримаємо рівень тих досягнень, які були напрацьовані у попередні періоди. Селище стало дійсно перлиною, вершиною степу  нашого Запорізького краю. Тут тісно переплелися подих сивої давнини від Дикого поля і сучасні будні та свята сьогодення. Благодатна земля, благодатний край.

День селища це перш за все свято його жителів, всіх разом і кожного зокрема. Так і просяться поетичні рядки:

i Живи і здрастуй вершино степу
Джерело наших надій і мрій
Під рідним небом  медовим смаком
Напоєний травою подих твій

Ми хлібороби - хліб у нас мов сонце,images
Сумління наше і в ночі не спить
Ми ковалі, ми зодчі, ми поети
Тут живемо і завжди будем жить

Нема  на світі такого сонця
Нема такої роси-трави
В балках - дібровах  чебрець та м'ята
В зелених скверах хрести - церкви

А люди, люди куди там хлібу
Красиві щирі немов брати
Родина дружна у нашім домі
Тут легко жити рости і цвісти.

Нам випало велике щастя і велика відповідальність жити в цьому чудовому краї. Ми маємо велику честь продовжувати його мудрі традиції, зберігати і примножувати здобутки наших прадідів які своїм трудом звеличували наше селище.

Бажаю здоров'я і процвітання, щастя й добробуту, подальших звершень задля блага Куйбишевого, задля блага кожної родини.

Хай свята трійця оберігає нашу громаду та кожного з нас від всіляких негараздів!

Зі святом вас, дорогі односельчани!

Куйбишевський   селищний голова                                                                                                                                     П.І. Будник

 


Сторінка 22 з 33
free pokerfree poker
© Більмацька селищна рада, Запорізька область, Україна