Оголошення Друк E-mail

Оголошення про громадське обговорення з питання перейменування селища міського типу Куйбишеве та вулиць і провулків смт. Куйбишеве, с. Трудове, с. Червоне Озеро  

Куйбишевська селищна рада пропонує мешканцям смт. Куйбишеве,          с. Трудове, с. Дубове, с. Грузьке, с. Червоне Озеро долучитися до громадського обговореня з приводу перейменування селища міського типу Куйбишеве та вулиць і провулків смт. Куйбишеве, с. Трудове, с. Червоне Озеро.

Громадське обговорення проводиться відповідно до Постанови КМУ від 24.10.2012р. № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій».

9 квітня 2015 року Верховною Радою України було прийнято Закон    № 317-VII «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», відповідно до якого у шестимісячний термін підлягають перейменуванню назви всіх вулиць та населених пунктів, які пов'язані із комуністичним та нацистським тоталітарними режимами.

Громадське обговорення відбувається  враховуючи пропозиції робочої групи щодо організації виконання на території Куйбишевської селищної ради вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Згідно протоколу № 3 від 17.08.2015 року робочою групою пропонується назва селища –  Новокам’янське .

Варіанти перейменування вулиць:

у смт. Куйбишеве:

вул. Дзержинського на вул. імені Богдана Хмельницького

Дзержинський Фелікс Едмундович – голова Всеросійської надзвичайної комісії (рос. абревіатура «ВЧК») та Державного політичного управління (рос. абревіатура «ГПУ») протягом 1917-1926рр. Народився 1877р. у Віленській губернії Російської імперії. Брав активну участь у діяльності Російської соціал-демократичної робітничої партії (більшовиків), зокрема в організації диверсій. У дореволюційний період провів близько 11 років на каторзі та засланні. З грудня 1917 р. очолив створену Надзвичайну комісію по боротьбі з контрреволюцією та саботажем, на яку було покладено функцію переслідування політичних противників більшовиків.

Як керівник органів державної безпеки радянської Росії, Ф. Дзержинський відповідав за організацію кампанії «червоного терору», одним з епіцентрів якої стали українські землі. Її метою була фізична ліквідація ворожих до радянських влади соціальних груп. Точна кількість жертв серед населення України до цих пір не встановлена. Лише за травень-грудень 1921 р. в одній тільки Запорізькій губернії було розстріляно                 1076 осіб. Загалом по Україні мова йде про десятки тисяч розстріляних. Запорізький регіон Ф. Дзержинський не відвідував та безпосереднього відношення до нього не має.

Богда́н (Зино́вій-Богда́н) Миха́йлович Хмельни́цький - український військовий, політичний та державний діяч. Гетьман Війська Запорозького, очільник Гетьманату (1648–1657). Керівник Хмельниччини — повстання проти зловживань коронної шляхти в Україні, котре переросло у загальну, очолену козацтвом, визвольну війну проти Речі Посполитої. Перший з козацьких ватажків, котрому офіційно було надано титул гетьмана. Намагався розбудувати незалежну українську державу, укладаючи протягом свого правління союзи з Кримським ханатом та Московським царством.

вул. Жовтневу на вул. імені Лесі Українки,

Ле́ся Украї́нка (справжнє ім'я: Лари́са Петрі́вна Ко́сач-Кві́тка) — українська письменниця, перекладач, культурний діяч. Писала у жанрах поезії, лірики, епосу, драми, прози, публіцистики. Також працювала в ділянці фольклористики (220 народних мелодій записано з її голосу) і брала активну участь в українському національному русі.

Винятково велике значення творчості Лесі Українки в історії української літератури полягає в тому, що вона збагатила українську поезію новими темами й мотивами. На переломі 19 — 20 століть, використовуючи мандрівні сюжети світової літератури, Леся Українка стала в авангарді творчих сил, що виводили українську літературу на широку арену світової літератури.

вул. Ілліча на вул. Таврійську (за побажаннями більшості мешканців цієї вулиці),

вул. Кірова на вул. Суху

Кіров Сергій Миронович (справжнє прізвище – Костриков) – радянський політичний діяч, член РСДРП з 1904р. У 1919р. очолює тимчасовий революційний комітет Астрахані, організовує придушення виступів робітників та розстріли церковних діячів. З 1920 р. стає членом Кавказького бюро ЦК РКП(б), з наступного року очолює Компартію Азербайджану (до 1926 р.). Сприяє становленню та закріпленню влади більшовиків на Закавказзі. Протягом 1927-1934 рр. працює в Ленінградській партійній організації. Входив до складу позасудової «трійки», що виносила розстрільні вироки. Його вбивство в 1934 р. стало приводом для розгортання в СРСР масових репресій.

За побажаннями більшості мешканців цієї вулиці повернули колишню назву, яка використовується у спілкуванні між людьми до сих пір.

    

вул. Крупської на вул. імені  Володимира Гнатуші,

Надія Костянтинівна Крупська — видатний діяч більшовицької партії — народилася 26 лютого 1869 року в Петербурзі. Дружина лідера більшовиків Леніна В. І. Є автором численних робіт про великого вождя пролетаріату, також праць по повстанню комунізму, педагогіці, історії партії.

Володимир Юрійович Гнатуша – наш земляк, військовослужбовець, який був мобілізований на військову службу з у березні 2014 року і загинув у липні 2014 року в зоні АТО (Луганська область). Народився 22 вересня 1990 року у нашому селищі, навчався у школі «Інтелект» та Куйбишевському професійному аграрному ліцеї. За особистий героїзм та мужність, проявлені при захисті незалежності та територіальної цілісності України, посмертно нагороджений орденом «За мужність» третього ступеня.

вул. Куйбишева на вул. Вишневу,

Валеріан Володимирович Куйбишев (народився у 1888 році у м. Омську Акмолинської області Російської імперії) — російський революціонер, а потім радянський партійний і політичний діяч. Був одним з найближчих сподвижників і радників з питань економіки Йосипа Сталіна.

У листопаді 1934 домігся від Політбюро ЦК ВКП (б) створення Політкомісії ЦК для «боротьби з байський — куркульським опором» в Узбекистані і сам увійшов до її складу.

Був керівником здійснення плану ГОЕЛРО.

Під його керівництвом був розроблений перший п’ятирічний план, який на думку спеціалістів був утопічним, тому і не був виконаний.

вул. Леніна на вул. Центральну (центральна частина селища),

Ленін Володимир Ілліч (справжнє прізвище – Ульянов) – засновник Російської соціал-демократичної робітничої партії (більшовиків), один з організаторів Жовтневої революції 1917р., голова Ради народних комісарів Російської Соціалістичної Федеративної Радянської Республіки протягом 1917-1924рр. Є вкрай неоднозначною історичною постаттю. Прихильники його діяльності відзначають виняткову роль В.Леніна у формуванні політичного ладу СРСР та велику спадщину суспільно-політичних творів. Образ Леніна відігравав центральну роль у радянській ідеології й культурі як «вождь світового пролетаріату».

Після захоплення влади  7 листопада 1917 р. під керівництвом В. Леніна розпочалася підготовка до війни з Українською Народною Республікою. Її метою була ліквідація УНР та встановлення контролю над її територіями. 17 грудня 1917 р. В. Ленін особисто підписав «Маніфест до українського народу з ультимативними вимогами до Української Ради» з погрозою початку бойових дій протягом 48 годин. Це стало відправною точкою для першої війни радянської Росії з УНР, у ході якої війська більшовиків захопили більшу частину української території. Для легалізації агресії було проголошено Українську Народну Республіку Рад (з 1919 р. Українська Соціалістична Радянська Республіка), повністю підконтрольну Раді народних комісарів РСФРР. Обставини встановлення влади більшовиків на території України у 1917-1921 рр. (військове вторгнення, опора на насильство і терор як головні методи встановлення влади, фактична відсутність підтримки серед місцевого населення, експорт моделі державного устрою та керівних кадрів з радянської Росії, експлуатація матеріальних та людських ресурсів країни на користь іншої держави) дають підстави стверджувати про воєнну окупацію Української Народної Республіки.

Був одним з ініціаторів прийняття постанови «Про червоний терор», згідно з якою було визначено необхідність «забезпечити Радянську Республіку від класових ворогів» через їх ізоляцію у концентраційних таборах та розстріли. Також він особисто наполягав на розширенні використання практики розстрілів уже після закінчення громадянської війни, у мирний час.

В. Ленін також є причетним до виникнення в Україні голоду 1921-1923 рр.

Запорізький регіон зокрема та Україну загалом В. Ленін не відвідував та безпосереднього відношення до них не має.

вул. Першотравневу на вул. імені Миколи Шумейка,

Шумейко Микола Миколайович – уродженець райцентру (народився 15 червня 1984 року), навчався у школі «Інтелект», закінчив Куйбишевський  професійний аграрний ліцей. У березні 2014 року був мобілізований в Українську Армію. Загинув наприкінці серпня 2014 року в Іловайському котлі, захищаючи  незалежність та територіальну цілісність нашої держави.

вул. Радянську на вул. Сонячну,

вул. Свердлова на вул. Дружби,

Свердлов Яків Михайлович – член РСДРП з 1901 р. Професійний революціонер, вів агітаційну роботу протягом 1903-1906 рр. на Уралі. Неодноразово заарештовувався та відправлявся на заслання. Після Жовтневої революції очолив Всеросійський центральний виконавчий комітет – формально вищий орган влади радянської Росії. Брав активну участь у проголошенні «червоного терору», зокрема розстрілі царської родини, розкозаченні, розстрілі демонстрації на підтримку Установчих зборів 5 січня 1918 р.

вул. Фрунзе на вул. Лівобережну,

Фрунзе Михайло Васильович – радянський військовий діяч. Член РСДРП з 1904 р. Проводив активну підпільну діяльність, зокрема організації збройних повстань проти царської влади. Протягом 1919-1920 рр. командував Східним, Туркестанським та Кримським фронтами. Приймав активну участь у захопленні території України більшовиками. Зокрема, з 1920 р. працював на посаді уповноваженого революційної військової ради України, командував збройними силами України та Криму, входив до складу політбюро ЦК КП(б)У. Керував розгромом повстанських загонів Н. Махна та Ю. Тютюнника. З 1924 р. – начальник штабу Червоної армії.

вул. Червоноармійську на вул. Джерельну ,

вул. Щорса на вул. Ставкову,

Щорс Микола Олександрович – український військовий діяч, уродженець Чернігівської губернії. З серпня 1918 р. – уповноважений Всеукраїнського центрального військово-революційного комітету, організатор пробільшовицьких партизанських загонів та регулярних частин. Командир Богунського полку, що на початку лютого 1919 р. витіснив війська УНР з Києва. Активно боровся проти українського визвольного руху.

пров. Пролетарський на пров. Соборний (об’єднаний, єдиний, неподільний),

пров. Радянський на пров. Український .

у с. Трудовому:

вул. Жовтневу на вул. Польову,

вул. Леніна на вул. Каменярів.

у с. Червоне Озеро:

вул. Ілліча на вул. імені Марії Володової,

Марія Захарівна Володова (15.12.1928 – 19.07.2010) – Герой Соціалістичної праці, кавалер ордена Леніна, депутат Верховної Ради 6 і 7 скликань, делегат ХХІІ з’їзду КПРС, трудову діяльність розпочала свинаркою у 1945 році в сільськогосподарській артілі імені Ілліча (село Червоне Озеро). З 1954 року – ланкова колгоспу  імені Ілліча по вирощуванню кукурудзи. Комсомольсько – молодіжна ланка, яку вона очолювала, з року в рік добивалась високих врожаїв (з 53 ц/га до 100 ц/га). Через тринадцять років важкої праці на полях за новаторство у вирощуванні викоких врожаїв кукурудзи отримала звання Герой Соціалістичної праці. Три з половиною десятка років віддала самовідданій праці у колгоспі «Україна» (після укрупнення колгоспів,   колгосп  імені Ілліча – третя бригада колгоспу «Україна»).

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, при наданні варіантів назви вулиці – із зазначенням теперішньої назви та нового варіанту, у строк до 22 вересня 2015 року включно. Анонімні пропозиції (зауваження) не розглядаються.

Пропозиції (зауваження) слід надсилати на адресу Куйбишевської селищної ради:

вул. Леніна, 56, смт. Куйбишеве, Куйбишевського району, Запорізької області, 71001. електронна адреса: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

номери телефонів, за якими можна отримати консультації з питання, що винесене на громадське обговорення: (06147) 2-09-01, 2-18-04.

Особа, визначена відповідальною за проведення громадського обговорення:

Саїнський Микола Андрійович - голова робочої групи, заступник селищного голови з  питань діяльності виконавчих органів ради .

Оприлюднення результатів громадського обговорення буде проведено після 22 жовтня 2015 року на сайті Куйбишевської селищної ради та у газеті «Рідний край».

 
Оголошення Друк E-mail

Шановний депутате Куйбишевської селищної ради!

Куйбишевська селищна рада прохає Вас здійснити опитування виборців Вашого виборчого округу з приводу перейменування селища міського типу Куйбишеве та вулиць і провулків                   смт. Куйбишеве, с. Трудове, с. Червоне Озеро.

Перейменування селища міського типу Куйбишеве та вулиць і провулків смт. Куйбишеве, с. Трудове, с. Червоне Озеро відбувається згідно вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Пропонуються варіанти щодо назви селища – Агрокам’янка, Азов, Базальтове, Вузлове, Геройське (Героїчне), Гранітне, Долинне, Журавка, Залужне, Кам’янка, Квітуче, Кемерівський, Коровайне, Костянтинівка, Крилате, Лугове, Максимівка, Миргородське, Мирне, Миролюбиве, Мирське, Новоукраїнське, Орел, Підгірське, Полтавка, Пшеничне, Сармат, Світле, Світлогірське, Своєрідне, Святодухівське, Славетне, Слобода, Старокам’янка (Старокам’янське), Степове, Таврія (Таврійське), Троїцьке, Улоговина, Урожайне, Хлібодарне, Хороше, Царекостянтинівка.

Варіанти перейменування вулиць:

у смт. Куйбишеве:

вул. Дзержинського на вул. Б.Хмельницького чи ім. О. Рудого,

вул. Жовтневу на вул. Лесі Українки, Щасливу чи Хортицьку,

вул. Ілліча на вул. Таврійську,

вул. Кірова на вул. Південну, Козацьку чи Суху

вул. Крупської на вул. ім. В. Гнатуші,

вул. Куйбишева на вул. Вишневу чи Українську,

вул. Леніна на вул. Європейську, Центральну чи Свободи,

вул. Першотравневу на вул. ім. М. Шумейка,

вул. Радянську на вул. Чарівну, Сонячну, Корольова чи Ставкову,

вул. Свердлова на вул. Дружби,

вул. Фрунзе на вул. Лівобережну, Балкову, ім. В. Налізька чи І.Франка,

вул. Червоноармійську на вул. Кобзаря, Джерельну чи Хліборобів,

вул. Щорса на вул. Незалежності, Івана Богуна чи Довгу,

пров. Пролетарський на пров. Привітний чи Соборний,

пров. Радянський на пров. Український чи Легендарний.

у с. Трудовому:

вул. Жовтневу на вул. Благовісну, Квітучу, Польову чи Лозову,

вул. Леніна на вул. Каменярів чи Затишну.

у с. Червоне Озеро:

вул. Ілліча на вул. ім. М. Володової чи Зелену.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, при наданні варіантів назви вулиці – із зазначенням теперішньої назви та нового варіанту, у строк до 10 серпня 2015 року включно. Анонімні пропозиції (зауваження) не розглядаються.

Пропозиції (зауваження) слід надсилати на адресу Куйбишевської селищної ради:

вул. Леніна, 56, смт. Куйбишеве, Куйбишевського району, Запорізької області, 71001. електронна адреса: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

номери телефонів, за якими можна отримати консультації з питання, що винесене на громадське обговорення: (06147) 2-09-01, 2-18-04.

Робоча група щодо організації виконання на території Куйбишевської селищної ради вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки»

 
Повідомлення Друк E-mail

ПОВІДОМЛЕННЯ
про початок розробки містобудівної документації

            Куйбишевська селищна рада повідомляєпро початок розробкимістобудівної документації «Генеральний план с. Трудове Куйбишевського району Запорізької області та План зонування с. Трудове Куйбишевського району Запорізької області (у складі Генерального плану)»

           Генеральний план с. Трудове розробляється з метою необхідностіраціонального використання земель, створення належних умов для життєзабезпечення села Трудовена виконання заходів Програми розроблення планувальної документації територіальної громади смт. Куйбишеве на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням Куйбишевської селищної ради від 26.10.2011 № 25.
Генеральний план с. Трудове розробляється на безстроковий термін та передбачає:
           Роботи №1,1 етап: виконання комплексу топографо-геодезичних робіт (тахеометрична зйомка М 1:2000) – існуюча територія;
2 етап: виконання комплексу топографо-геодезичних робіт (тахеометрична зйомка М 1:2000) – територія впливу генерального плану.
           Роботи № 2, 1 етап: схема розташування населеного пункту в системі розселення. План існуючого використання території. Схема існуючих планувальних обмежень. Модель перспективного розвитку населеного пункту;
2 етап: Генеральний план (основне креслення). Схема проектних планувальних обмежень;
3 етап: Схема вулично-дорожньої мережі, сільського та зовнішнього транспорту. Схема інженерного обладнання території. Схема інженерної підготовки території.
           Роботи № 3, розробка розділу Генерального плану «Цивільна оборона».
           Термін виконання робіт 5-7 місяців з моменту підписання договору підряду.
           Також обов'язковим є: Генеральний план населеного пункту «виноситься» на розгляд містобудівної ради Управління містобудування та архітектури Запорізької облдержадміністрації.
           Державна експертиза Генерального плану.
           Проведення громадських обговорень та затвердження проекту Генерального плану на сесії селищної ради.
           Термін узгодження 5-7 місяців з моменту виконання робіт.
           Роботи № 4,1 етап: аналіз затвердженого Генерального плану населеного пункту, обробка та систематизація матеріалів, наданих замовником, по розробці плану зонування;
           2 етап: розробка містобудівної документації «План зонування с. Трудове Куйбишевського району Запорізької області»
           Термін виконання робіт 2-3 місяці.
           Також обов'язковим є: План зонування населеного пункту «виноситься» на розгляд містобудівної ради Управління містобудування та архітектури Запорізької облдержадміністрації.
           Проведення громадських обговорень та затвердження проекту Генерального плану на сесії селищної ради.
           Термін узгодження 2-4 місяці з моменту виконання робіт.
           Підставою для розроблення містобудівної документації є рішення Куйбишевської селищної ради від 14.07.2015 року № 2 «Про розробку містобудівної документації «Генеральний план с. Трудове Куйбишевського району Запорізької області» та «План зонування с. Трудове Куйбишевського району Запорізької області».
           З проектами «Генеральний план с. Трудове Куйбишевського району Запорізької області та План зонування с. Трудове Куйбишевського району Запорізької області» можна ознайомитися після виконання генпідрядником відповідних робіт, про що селищна рада повідомить додатково.
          Пропозиції до проектів «Генеральний план с. Трудове Куйбишевського району Запорізької області» та «План зонування с. Трудове Куйбишевського району Запорізької області» подаються громадянами відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
          Оприлюднення містобудівної документації буде здійснюватися на офіційному сайті Куйбишевської селищної ради: htpp: www.kbv.zp.ua

 
Вітання Друк E-mail

 

З Днем Конституції!

 

Дорогі куйбишани!

Виконавчий комітет Куйбишевської селищної ради щиро вітає Вас з державним святом - Днем Конституції України.

Прийміть найкращі побажання того, щоб принципи демократії, рівності, верховенства права, задекларовані ним, повністю втілювались в наше повсякденне життя, щоб всі люди в Україні відчували себе надійно захищеними Конституцією нашої держави.

Нехай це свято додасть Вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Успіхів Вам у відстоюванні своїх законних трудових і соціальних прав, наснаги в роботі і житті на благо України та її народу!

Бажаємо вам, здоров’я, щастя і віри у високе призначення та світле майбутнє України.

 

 
Оголошення Друк E-mail

Виконком Куйбишевської селищної ради повідомляє, що 25.06.2015р. о 15:30 год. в залі засідань за адресою: вул.Леніна, 56 відбудуться громадські слухання по обговоренню проектів регуляторних актів:
— проекту рішення селищної ради «Про місцеві податки»;
— проекту рішення виконавчого комітету селищної ради «Про затвердження тарифів на послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів»
Проекти зазначених вище регуляторних актів, аналізи регуляторного впливу з додатками розміщено на офіційному веб-сайті Куйбишевської селищної ради www.kbv.zp.ua в мережі Інтернет, розділ «Підприємництво та регуляторна діяльність», в підрозділах «Проекти» та «Аналізи».
В громадських слуханнях можуть прийняти участь повнолітні громадяни, суб'єкти господарювання (юридичні особи та фізичні особи-підприємці), представники їх об'єднань, громадських організацій, органів самоврядування, а також консультативно-дорадчих органів, створених при органах державної влади і органах місцевого самоврядування, які представляють інтереси громадян і суб'єктів господарювання.
Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в громадських слуханнях.

 
Повідомлення Друк E-mail

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ ТА СУБ’ЄКТИ ГОСПОДАРЮВАННЯ !

Амброзія полинолиста засмічує подвір’я та вулиці, присадибні ділянки, сади, парки, городи, пустирі, узбіччя доріг, залізничні
насипи і прилеглі землі, береги річок та ставків. На полях амброзія засмічує посіви особливо просапних культур, озимих і ярих
культур, багаторічних і однорічних кормових трав, технічні культури та полезахисні смуги. Враховуючи високу ступінь пластичності
щодо температури повітря та вологості грунту, високу насіннєву продуктивність (30-100тис.штук насіння з однієї рослини), а також те,
що пилок амброзії під час цвітіння шкодить здоров’ю людей і тварин, все це свідчить про неабияку небезпечність амброзії
полинолистої і потребує особливої уваги та спеціальних заходів щодо боротьби з нею.

 З метою посилення контролю за локалізацією та ліквідацією вогнищ регульованого карантинного організму
амброзії полинолистої, виконком селищної ради прохає всіх мешканців та суб’єктів господарювання територіальної
громади смт. Куйбишеве знищити на присадибних земельних ділянках, земельних ділянках наданих для ведення особистого
селянського господарства, городництва та на закріплених територіях карантинні бур’яни.

Також Куйбишевська селищна рада прохає мешканців територіальної громади повідомляти селищну раду про
порушення правил щодо боротьби з карантинними бур’янами за телефон 2-09-01, 2-18-04 або у письмовій формі до
селищної ради.


Спеціаліст-землевпорядник                                                       Ю.В. Бугайов

 


Сторінка 21 з 36
free pokerfree poker
© Більмацька селищна рада, Запорізька область, Україна