Оголошення Друк E-mail

Повідомлення 05.06.2014


про оприлюднення проектів рішень Куйбишевської селищної ради та аналізів регуляторного впливу

З метою отримання зауважень та пропозицій до проектів рішень Куйбишевської селищної ради:
- «Про ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»;
- «Про ставки єдиного податку для суб'єктів підприємницької діяльності, які працюють по спрощеній системі оподаткування на 2015 рік»
виконавчий комітет Куйбишевської селищної ради оголошує про їх публікацію.

Проекти підготовлені на виконання вимог Податкового кодексу України.

Зауваження та пропозиції стосовно проектів та аналізів регуляторного впливу у письмовій формі просимо надавати протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту за адресою: виконавчий комітет Куйбишевської селищної ради, вул. Леніна, 56, смт. Куйбишеве, Куйбишевського району, Запорізької області, 71001, тел. 2- 17-97, каб. № 2.

 

word.jpgПро ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

 

 

word.jpgАналіз регуляторного впливу до проекту рішення Куйбишевської селищної ради

 

 

word.jpgПро ставки єдиного податку для суб'єктів підприємницької діяльності, які працюють по спрощеній системі оподаткування на 2015 рік

 

 

word.jpgАналіз регуляторного впливу проекту рішення Куйбишевської селищної ради " Про ставки єдиного податку для суб'єктів підприємницької діяльності, які працюють по спрощеній системі оподаткування на 2015 рік»

 

 
Оголошення Друк E-mail

З метою увічнення доленосних подій новітньої історії України, пов’язаних з героїчною боротьбою українських громадян за права людини та встановлення народовладдя в державі, вшанування загиблих учасників акції протесту в Україні, які відбулися протягом грудня 2013 – лютого 2014 років, Міністерством культури України спільно з Київською міською державною адміністрацією оголошено проведення Всеукраїнського відкритого конкурсу на визначення кращої ідеї Меморіального комплексу Героям Небесної Сотні у м.Києві. Ознайомитися з Програмою та умовами конкурсу можна на веб-сайті:http://nebesna.kga.gov/images/docs/programa_ta_umovy.pdf

Також, отримати відповідну інформацію можна у відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації
(каб.№10, тел. 2-11-78).

Прийом заяв на участь в конкурсі триватиме з 15 травня до 23 липня 2014 року. Заявки прийматимуться на електронну пошту: mgns.kyiv@gmail.com або за адресою: 01001, Україна, м.Київ, вул.Хрещатик,32. Контактний телефон: +38(068)687-11-96.

 
Оголошення Друк E-mail

word.jpgПро внесення змін та доповнень до розпорядження селищного голови від 26.05.2014 № 40 «Про скликання п'ятдесят третьої сесії Куйбишевської селищної ради шостого скликання»

 

 

word.jpg

Про скликання п'ятдесят третьої сесії Куйбишевської селищної ради шостого скликання

 
30.05.2014 Друк E-mail

До уваги постраждалих учасників масових акцій громадського протесту та членів їх сімей, що відбулися у період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року!


        Міністерство юстиції України, його територіальні органи та установи розпочинають надавати консультації і роз'яснення з правових питань, допомогу у складені заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру), надавати допомогу в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації, а також нотаріальних послуг, пов'язаних з оформленням спадщини, постраждалим учасникам масових акцій громадянського протесту та членам їх сімей, що відбулися у період з 21листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року в особливому режимі.
        Так, починаючи з 23 травня 2014 року особи зазначених категорій можуть претендувати на:
- першочергове надання безоплатної первинної правової допомоги під час роботи громадських приймалень з надання безоплатної первинної правової допомоги у взаємодії з нотаріальними конторами в порядку, встановленому законодавством;
- надання зазначеної допомоги начальниками територіальних управлінь юстиції Запорізької області у неприйомні дні та години.

 

 
22.04.2014 Друк E-mail

КУЙБИШЕВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА 
Куйбишевського району Запорізької області

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

селищного голови

 


22.04.2014 смт. Куйбишеве № 30

Про скликання п'ятдесят другої сесії Куйбишевської селищної ради шостого скликання

Відповідно до ст.ст.42,46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні "
1.Скликати п'ятдесят другу сесію Куйбишевської селищної ради шостого скликання 25 квітня 2014 року о 14.00 годині дня в залі засідань Куйбишевської селищної ради.
2.На розгляд сесії винести такі питання :
1. Про звіт про виконання селищного бюджету за І-й квартал 2014 року.
2. Про хід виконання Програми соціального захисту окремих категорій населення територіальної громади смт. Куйбишеве на 2011 -2013 роки за І-й квартал 2014 року.
3. Про хід виконання Програми реформування та розвитку житлово – комунального господарства територіальної громади смт. Куйбишеве на 2010-2014 роки за І-й квартал 2014 року.
4.Про хід виконання Програми благоустрою населених пунктів територіальної громади смт. Куйбишеве на 2011-2013 роки за І-й квартал 2014 року.
5.Про хід виконання Програми підтримки та розвитку фізичної культури і спорту на території Куйбишевської селищної ради на 2011- 2015 роки за І-й квартал 2014 року.
6. Про хід виконання Програми «Підвіз дітей» на 2013-2015 роки за І-й квартал 2014 року.
7. Про внесення змін до рішення селищної ради від 06.02.2014 № 1 «Про селищний бюджет на 2014 рік».
8.Про внесення змін до обсягів фінансування заходів, передбачених Програмою ремонту та утримання автомобільних доріг територіальної громади смт. Куйбишеве на 2014-2015 роки в 2014 році.
9. Про внесення змін до рішення селищної ради від 06.02.2014 № 19 «Про перелік доріг, які підлягатимуть ремонту в 2014 році».
10.Про подання Куйбишевського відділення Пологівської міжрайонної державної податкової інспекції Запорізької області ДПС.
11.Про затвердження переліку майна комунальної власності на яке поширюється право податкової застави.
12. Про надання дозволів на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки).
13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі земельної ділянки у власність гр. Хвостик К.Г.
14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі земельної ділянки у власність гр. Табакову С.О.
15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі земельної ділянки у власність гр. Василенко Т.Я.
16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі земельної ділянки у власність гр. Красік Л.Г.
17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства та передачі земельної ділянки у власність гр. Батечку В.Г.
18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Тихомировій О.В.
19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Тихомировій О.В.
20. Про дострокове припинення повноважень Куйбишевського селищного голови Будника П.І.
21.Про здійснення повноважень Куйбишевського селищного голови.

Селищний голова                                                                                                                                                                                              П.І.Будник

 
Новорічне привітання Друк E-mail

ДОРОГІ КУЙБИШАНИ!

Підсумовуючи 2013 рік можна сказати, що для України це був найскладніший рік 21-го століття, а можливо всього періоду, з часу проголошення незалежності нашої держави. Для нашої селищної громади він був навіть не роком втрачених можливостей, яким був попередній 2012 рік, а й роком реальних втрат, про які я говорив у своєму попередньому зверненні.

Незважаючи на негативні тенденції не варто втрачати надію, адже як відомо вона помирає останньою. Не все так погано у нашому домі. Вселяє надію піднесення громадської активності, готовності населення, в тому числі і в нашій громаді, взяти відповідальність на себе не покладаючи надію на державу, на «доброго пана». Це без сумніву приведе до позитивних змін, як у громаді, так і в державі в цілому.

Детальніше...
 


Сторінка 21 з 33
free pokerfree poker
© Більмацька селищна рада, Запорізька область, Україна