Повідомлення Друк E-mail

Шановні платники податків!

            Більмацьке  відділення Пологівської ОДПІ ГУ ДФС  у Запорізькій області повідомляє, що  в зв’язку з запровадженням з 02.07.2018 року  централізованої моделі виконання дохідної частини державного та місцевих бюджетів,  вступають в дію нові реквізити рахунків, відкриті на балансі Державної казначейської служби України.

                За реквізитами звертатись  до Центру обслуговування платників Більмацького відділення та  кабінет №3, Управління Державної казначейської служби України в Більмацькому районі по всіх платежах;

ОТГ,  селищну і сільські ради -  по платежах до місцевих бюджетів.

Реквізити рахунків розміщені на сайтах:

Більмацької РДА,

Більмацької районної ради, 

Більмацького відділення Пенсійного фонду України,

Більмацької селищної ради,

ОТГ смт. Комиш- Зоря.

Реквізити рахунків для обліку доходів державного та місцевих бюджетів Запорiзької області

 
Повідомлення Друк E-mail

word.jpgПро скликання двадцять сьомої сесії Більмацької селищної ради сьомого скликання

 
Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Більмацької селищної ради Більмацького району Запорізької області «Про місцеві податки» Друк E-mail
Розміщено 23.05.2018 
 
Відповідно до Податкового кодексу України, рішення про встановлення місцевих податків та зборів, у межах своїх повноважень, приймають сільські, селищні, міські ради та ради об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад.
Рішення про встановлення місцевих податків та зборів офіційно оприлюднюється органом місцевого самоврядування до 15 липня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосовування встановлюваних місцевих податків та зборів або змін (плановий період). В іншому разі норми відповідних рішень застосовуються не раніше початку бюджетного періоду, що настає за плановим періодом.
Більмацькою селищною радою розроблений проект рішення  «Про місцеві податки» на 2019 рік та проведено аналіз  його впливу .
Проект рішення Більмацької селищної ради Більмацького району Запорізької області «Про місцеві податки» та аналіз регуляторного впливу до нього розміщено на офіційному сайті Більмацької селищної  ради у мережі Інтернет у розділі «Підприємництво та регуляторна політика».
 
Проектом    рішення  передбачено встановлення:
- ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та пільг із сплати  податку на нерухоме майно;
-  ставок земельного податку та пільг із сплати земельного податку;  
-єдиного податку для суб’єктів господарювання, які застосовують спрощену систему  оподаткування обліку та звітності для платників першої та другої групи.
- ставок транспортного податку.
Виконавчий комітет  селищної ради прохає  всіх бажаючих взяти участь в обговоренні проекту рішення та аналізу регуляторного впливу.
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються в письмовому вигляді протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу за адресою: 71001, вул. Центральна, 56 , смт Більмак, т. 2-17-97, 2-09-01, 2-20-92, e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript
 
Щодо здійснення прокурором області особистого прийому громадян у режимі відеоконференції Друк E-mail

Графік прийому громадян в режимі відеоконференції буде здійснюватись у приміщеннях Приморського, Більмацького, Чернігівського відділів Бердянської місцевої прокуратури кожний другий понеділок місяця о десятій годині. Найближчий прийом відбудеться 14.05.2018.

У разі необхідності звернутися до прокурора області особисто, громадяни можуть заздалегідь записатись на прийом, повідомивши свої дані та суть питання за телефонами Приморського, Більмацького, Чернігівського відділів Бердянської місцевої прокуратури (06131) 6-11-74; (06133)2-25-95; (06136) 2-14-86 відповідно.

В день прийому необхідно зі зверненням з’явитись до відповідного відділу місцевої прокуратури для спілкування з прокурором області в режимі відеоконференції, при собі мати паспорт або інший документ, який засвідчує особу.

 
Повідомлення про часткову відсутність води! Друк E-mail

Шановні жителі смт. Більмак!

   Куйбишевський експлуатаційний цех водопостачання та водовіведення КП «Облводоканал» Запорізької обласної ради повідомляє, що в зв'язку з аварійно-регламентними роботами на станції другого підйому с. Широке з 10.05.2018 р. по 25.05.2018 р. буде частково припинена подача води.

 

В.о. начальника Куйбишевський ЕЦВВ                                                 В.В. Кайдаш

 


Сторінка 3 з 38
free pokerfree poker
© Більмацька селищна рада, Запорізька область, Україна