Прийом громадян прокуром області Друк E-mail

Шановні громадяни!

     Кожний другий понеділок місяця о 10 годині 00 хвилин в приміщенні Куйбишевського відділу Бердянскої місцевої прокуратури в режимі відеоконференції відбуватиметься прийом громадян прокурором Запорізької області Романовим В.П.
   У разі необхідності звернутися до прокурора області особисто за місцем мешкання, громадяни щоп'ятниці, яка передує даті проведення прийому громадян можуть записатись на прийом у Куйбишевському відділі Бердянської місцевої прокуратури особисто або за телефоном (06147) 2-20- 77 або в прокуратурі області за телефоном (061) 233-34-86, повідомивши свої дані та суть питання.
    У подальшому у визначений день та час необхідно з'явитись зі зверненням до місцевої прокуратури або її відділу для спілкування з прокурором області в режимі відеоконференції.

 
Повідомлення Друк E-mail

Про результати розгляду
пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації «Генеральний план смт. Більмак Більмацького району Запорізької області, оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування смт. Більмак Більмацького району Запорізької області (у складі Генерального плану)».

Більмацькою селищною радою з 26 грудня 2017 року по 25 січня 2018 року проводилася процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної документації «Генеральний план смт. Більмак Більмацького району Запорізької області, оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування смт. Більмак Більмацького району Запорізької області (у складі Генерального плану)». Детальніше...

 
До 100-річчя державних символів України Друк E-mail

Сучасна Україна увібрала в себе державницькі традиції Української Народної Республіки, зокрема її державні символи (герб-тризуб, гімн “Ще не вмерла Україна”, синьо-жовтий прапор) та атрибути (грошова одиниця – гривня). Детальніше...

 
Корюківська трагедія 75 років потому: національний символ скорботи чи забута сторінка української історії? Друк E-mail

Друга світова війна мала нищівні наслідки, як для самої території України, так і для її населення. Лише за 1941 – 1944 рр. нацистськими карателями і військами Вермахту свідомо було знищено понад 670 населених пунктів із понад 50 828 особами цивільногонаселення в
16-ти областях України та Автономній республіці Крим. Детальніше ...

 
Оголошення Друк E-mail

Більмацька селищна рада повідомляє про проведення громадських слухань щодо обговорення проекту «Генеральний план смт. Більмак Більмацького району Запорізької області, оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування смт. Більмак Більмацького району Запорізької області (у складі Генерального плану)», яке відбудеться в залі засідань селищної ради 02 березня 2018 року о 15:00 годині.

 
Оголошення Друк E-mail

word.jpgПро внесення змін до розпорядження селищного голови від 15.02.2018 № 6 «Про скликання двадцять четвертої сесії Більмацької селищної ради сьомого скликання»

 


Сторінка 3 з 36
free pokerfree poker
© Більмацька селищна рада, Запорізька область, Україна