камеры

Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.
Діяльність селищної ради
Регламент
Положення про постійні комісії
План роботи
Проекти рішень селищної ради
Порядки денні засідань
Результати поіменного голосування
Рішення селищної ради
Протоколи сесій
Інформація про роботу постійних комісій
Діяльність виконавчого комітету селищної ради
Регламент
План роботи
Рішення виконавчого комітету
Структура та чисельність апарату
Нормативні документи
Розпорядження голови
Звіти селищного голови
Звернення громадян
Графік прийому громадян
Інформація про розгляд звернень громадян
Державні закупівлі
Нормативно-правова база
Річні плани закупівель
Інформація щодо закупівель
Бюджет
2019 рік
2018 рік
2017 рік
2016 рік
Місцеві програми
Селищні програми соціально-економічного розвитку
Звіти про виконання селищних програм
Паспорти бюджетних програм
Звіти про виконання бюджетних програм
Доступ до публічної інформації
Нормативно-правова база
Порядок запиту інформації
Порядок оскарження
Звіти щодо задоволення запитів на інформацію
Адміністративні послуги
Реєстр адміністративних послуг
Стандарти адміністративних послуг
Комунальні підприємства та установи
Комунальне підприємство «Благоустрій»
Контакти комунального підприємства «Благоустрій»
Цілі діяльності комунального підприємства
Квартальна фінансова звітність
Річна фінансова звітність
Аудиторські висновки
Статут
Біографічна довідка керівника
Річні звіти керівника
Структура і розмір винагороди керівника
Рішення селищної ради та виконавчого комітету
Фактори ризику
Відомості про договори
Операції та зобов'язання підприємства
Підприємництво та регуляторна політика
Плани діяльності
Проекти
Аналізи
Звіти
Перелік діючих регуляторних актів
Громадські слухання
Інформація від територіального органу Державної фіскальної служби
Вакансії
Оголошення
Запобігання проявам корупції
Нормативно-правові акти з питань запобігання протидії корупції
Методичні рекомендації з питань запобігання і протидії корупції
Номери телефонів довіри правоохоронних органів
Очищення влади
Нормативна база
Відомості про стан проходження перевірки
Місцеві вибори 2018 року
Матеріали селищної виборчої комісії
Постанови селищної виборчої комісії
Декларації кандидатів на посаду селищного голови
Декларації кандидатів в депутати селищної ради
Перейменування селища та вулиць
Декларації посадових осіб
Я МАЮ ПРАВО!
Місцеві вибори 2019 року
Матеріали селищної виборчої комісії
Постанови селищної виборчої комісії
Декларації кандидатів на посаду селищного голови
Декларації кандидатів в депутати селищної ради

Корисні посилання

01

02

03

08

09

05

06

logo

cropped-logo YMP ministry-1

В історії людства є події, велич і значення яких не затьмарюється з плином часу. До таких подій безперечно належить перемога у Другій світовій війні. ЇЇ полум’я палахкотіло цілих шість років. На неймовірні людські страждання було приречено майже півсвіту. У її нищівний смерч було втягнуто більше 60 держав, а її битви вирували на території 40 країн Європи, Азії та Африки. Жертвами тієї війни стали близько 60 мільйонів людей.

Понад три роки жорстоким буревієм вирувала війна на українській землі, залишивши після себе кривавий слід фашистських злодіянь. Жертвами війни стали не тільки бійці і командири, партизани і підпільники, хто зі зброєю в руках боронив і визволяв рідну землю, але й мирні громадяни, найчастіше це літні люди, жінки і діти. Єдиною провиною, як правило, була їхня національна та соціальна приналежність, їхній розбіжний світогляд із завойовниками «життєвого простору». Жертвами війни, врешті-решт, стали і ті, хто, виконуючи злочинні накази своїх генералів, прийшли на нашу землю як окупанти і, склавши голови, навіки залишилися в ній лежати.

Детальніше...

Без названия 4Сердечно вітаємо з Днем фізичної культури і спорту всіх ветеранів спорту і тренерів ДЮСШ, вчителів фізкультури шкіл та району, спортсменів, усіх активістів спорту.

Зичимо усім міцного здоров’я, особистого щастя, успіхів у справі розвитку фізичної культури і спорту.

 

 

З повагою, селищний голова                               Борис Ковальчук

imagesШановні вчителі, дорогі діти, батьки!

Щиро вітаємо вас із Днем знань! Бажаю, щоб школа для кожної дитини була другою домівкою і другою сім'єю. Бажаю дивовижних відкриттів і звершень! Вірте у себе, у свої сили! Кожна дитина індивідуальна і талановита по-своєму. І наше спільне завдання - побачити в кожному талант і допомогти розкрити його. Яскравих всім емоцій, легкого і насиченого цікавими подіями навчального року!

З повагою,

Більмацький cелищний голова             Борис Ковальчук

 

З 01 жовтня 2019 року розпочнуть діяти нові бюджетні рахунки для сплати податків і зборів.

У звязку з переходом на міжнародні номери банківського рахунку (IBAN) з 01 жовтня 2019 року здійснюється заміна рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевого бюджетів (29 літерно – цифрових символів) із збереженням довжини номера рахункуаналітичного обліку – не більше 14 цифрових символів.

Отже, починаючи з 01 жовтня 2019 року діятимуть нові реквізити бюджетних рахунків для сплати податків, зборів і платежів, відкритих відповіднодо вимог стандарту IBAN.

images-27961Президент Володимир Зеленський підписав Указ про відзначення 29 серпня Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.

Про це глава держави оголосив під час урочистостей із нагоди святкування Дня Незалежності України.

Як відомо, 29 серпня 2014 року розпочався вихід українських військових з оточення під Іловайськом на Донбасі. Регулярні частини збройних сил Росії, що вторглися до України, обстріляли коридор, яким, за домовленістю, мали виходити українські бійці. За офіційними даними, тоді загинули 366 українських військових і правоохоронців, 429 були поранені, 128 потрапили в полон, 158 вважаються зниклими безвісти.

З нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави, селищний голова Борис Ковальчук разом з рідними загиблих учасників АТО у складі районної делегації побував на кладовищах, де поховані Герої.

Вічна пам`ять і вічна вам слава, дорогі Володимире Гнатуша, Миколо Шумейко, Олексію Люлюк!

В.Ю. Гнатуша народився в селищі Куйбишеве. В 2006 році закінчив 9 класів Куйбишевської загальноосвітньої школи «Інтелект», а в 2009 році - Куйбишевський професійний аграрний ліцей, де отримав спеціальність тракториста.

Протягом 2010-2011 років проходив строкову службу в лавах Збройних Сил України в місті Феодосії та здобув військову спеціальність - механік зенітних установок. Після демобілізації розпочав трудову діяльність на заводі «Мотор-Січ» в місті Запоріжжі.

25 березня 2014 року Володимир був мобілізованний Шевченківським РВК міста Запоріжжя до військової частини в м. Миколаєві та направлений до 79-ї аеромобільної бригади Сухопутних військ Збройних Сил України. Після підготовки у військовій частині продовжив службу в зоні проведення антитерористичної операції.

11 липня 2014 року під селом Зеленопілля Свердловського району Луганської області терористи обстріляли українських силовиків із установок залпового вогню «Град». Бійці 24-ї мотобригади і 79-ї аеромобільної бригади потрапили під вогонь бойовиків. Загинуло 19 військовослужбовців, 93 бійця отримали поранення. Серед загиблих воїнів був наш земляк Володимир Гнатуша.

Володимир Гнатуша був добрим, скромним, товариським, готовий завжди допомогти, віддати, як кажуть, останнє.

Указом Президента України від 8 вересня 2014 року за особливу мужність і героїзм виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України Володимира Юрійовича Гнатушу нагороджено (посмертно) орденом «За мужність» III ступеня.

М.М. Шумейко народився в селищі Куйбишеве. Отримав неповну середню освіту. В цьому ж році продовжив своє навчання в Куйбишевському професійному аграрному ліцеї.

Протягом 2002-2004 років служив в лавах Збройних Сил України, був прикордонником у Криму. Після демобілізації Микола Миколайович працював будівельником.

Навесні 2014 року Микола Шумейко був мобілізований до лав Збройних Сил України. Служив водієм у Куйбишевському РВК, потім у 93-ій окремій механізованій бригаді, яка дислокується у селищі Черкаському Дніпропетровської області. Рядовий М.М. Шумейко був заряджаючим протитанкового гранатомета СПГ-9. В середині літа військова частина Української армії, в якій служив Микола Миколайович вела запеклі бої в передмісті Донецька. У кінці серпня 2014 року, під Іловайськом наші війська потрапили в подвійне кільце оточення та зазнали значних втрат. Незважаючи на героїзм бійців і командирів, багато воїнів загинули в нерівному бою з переважаючими силами. При виході з Іловайського котла наш земляк М. Шумейко загинув.

Тіло солдата не змогли впізнати, тому він був похований на Кушугумському кладовищі міста Запоріжжя, як невідомий солдат. Ідентифікувати М.М. Шумейка вдалося лише за допомогою ДНК - експертизи.

Бойові товариші цінували Миколу Миколайовича за сміливість та рішучість, він був справжнім товаришем і воїном.

1 березня 2015 року відбулося перепоховання рядового Збройних Сил України Миколи Миколайовича Шумейка з усіма воїнськими почестями на кладовищі смт. Куйбишеве.

О. О. Люлюк, старший солдат, народився 19 липня 1983 року у смт Куйбишевому (нині Більмак). Закінчив школу та профтеху­чилище в рідному селищі. Здобув освіту в кооперативному техніку­мі м. Запоріжжя. У 1992 році був призваний на строкову службу, яку проходив у Чернігівській області. Шість років працював у Куйби­шевському РВ УМВС. Із березня 2014 року О. О. Люлюк як воїн-контрактник служив у 92-й механізованій бригаді в с. Башкирівка Харківської області. Весною 2016 року солдата переведено до 93-ї механізованої бри­гади, далі навчання на полігоні в Широкому Лані, а потім зона АТО в Луганській області. О. О. Люлюк трагічно загинув 23 липня 2016 року в районі с. Кримське Новоайдарського району Луганської області. Похований боєць у смт Більмак (Куйбишеве).

69285157 117396622960090 3992350566113083392 n 1Цього року наша молода громада вперше взяла участь у спортивно-розважальному заході «Козацькі розваги-2019», який щороку проходить в селі Благовіщенка під егідою Комиш-Зорянської ОТГ. Варто зазначити, що цьогоріч змагання вийшли на новий, більш високий рівень. Якщо в попередні роки участь у змаганнях брали лише села Комиш-Зорянської громади, то у цьому році організатори запросили збірні сусідніх громад: Берестівської, Смирновської, Новоукраїнської ну і, звичайно, нашої – Більмацької.

Детальніше...