камеры

Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.
Діяльність селищної ради
Регламент
Положення про постійні комісії
План роботи
Проекти рішень селищної ради
Порядки денні засідань
Результати поіменного голосування
Рішення селищної ради
Протоколи сесій
Інформація про роботу постійних комісій
Діяльність виконавчого комітету селищної ради
Регламент
План роботи
Рішення виконавчого комітету
Структура та чисельність апарату
Нормативні документи
Розпорядження голови
Звіти селищного голови
Звернення громадян
Графік прийому громадян
Інформація про розгляд звернень громадян
Державні закупівлі
Нормативно-правова база
Річні плани закупівель
Інформація щодо закупівель
Бюджет
2019 рік
2018 рік
2017 рік
2016 рік
Місцеві програми
Селищні програми соціально-економічного розвитку
Звіти про виконання селищних програм
Паспорти бюджетних програм
Звіти про виконання бюджетних програм
Доступ до публічної інформації
Нормативно-правова база
Порядок запиту інформації
Порядок оскарження
Звіти щодо задоволення запитів на інформацію
Адміністративні послуги
Реєстр адміністративних послуг
Стандарти адміністративних послуг
Комунальні підприємства та установи
Комунальне підприємство «Благоустрій»
Контакти комунального підприємства «Благоустрій»
Цілі діяльності комунального підприємства
Квартальна фінансова звітність
Річна фінансова звітність
Аудиторські висновки
Статут
Біографічна довідка керівника
Річні звіти керівника
Структура і розмір винагороди керівника
Рішення селищної ради та виконавчого комітету
Фактори ризику
Відомості про договори
Операції та зобов'язання підприємства
Підприємництво та регуляторна політика
Плани діяльності
Проекти
Аналізи
Звіти
Перелік діючих регуляторних актів
Громадські слухання
Інформація від територіального органу Державної фіскальної служби
Вакансії
Оголошення
Запобігання проявам корупції
Нормативно-правові акти з питань запобігання протидії корупції
Методичні рекомендації з питань запобігання і протидії корупції
Номери телефонів довіри правоохоронних органів
Очищення влади
Нормативна база
Відомості про стан проходження перевірки
Місцеві вибори 2018 року
Матеріали селищної виборчої комісії
Постанови селищної виборчої комісії
Декларації кандидатів на посаду селищного голови
Декларації кандидатів в депутати селищної ради
Перейменування селища та вулиць
Декларації посадових осіб
Я МАЮ ПРАВО!
Місцеві вибори 2019 року
Матеріали селищної виборчої комісії
Постанови селищної виборчої комісії
Декларації кандидатів на посаду селищного голови
Декларації кандидатів в депутати селищної ради

Корисні посилання

01

02

03

08

09

05

06

logo

cropped-logo YMP ministry-1

48e356cffadcfae02e8c0dc7e82338a0 XL

Найвища цінність суспільства - людина. Проте з кожним роком збільшується кількість факторів, які негативно впливають на її життя і здоров'я. В більшості випадків ці фактори породжуються самою людиною: науково-технічним прогресом, діяльністю людини, її необачним поводженням з природою. Пожежа - це одне з найбільш розповсюджених небезпечних явищ, які виникають внаслідок легковажного відношення людей, зокрема дітей, до вогню.

Щороку з настанням осінньо-зимового періоду через елементарне недотримання та нехтування правилами пожежної безпеки при користуванні нагрівальними електро- та газовими приладами, а також при експлуатації пічного опалення збільшується кількість пожеж, травмування та загибель людей на них.

Так, 26 серпня у м. Бориспіль Київської області на другому поверсі двоповерхового житлового будинку на 8 квартир стався вибух побутового газу, без послідуючого горіння, внаслідок чого госпіталізована одна особа пошкодженно вікно квартири.

03 жовтня о 10:38 до Служби порятунку “101” надійшла інформація про вибух побутового газу у двоповерхому гуртожитку в м. Дергачі Харківської області.

По прибуттю на місце події рятувальники встановили, що вибух стався в приміщенні кухні на першому поверсі гуртожитку, але ознак горіння не спостерігалось. Там знаходився потерпілий мешканець кімнати, 1947 року народження, котрий отримав термічні опіки половини тіла. Чоловіка негайно передали працівникам швидкої допомоги. Крім цього, в момент вибуху на кухні знаходилась 47 річна жінка, котра також отримала опіки. Жінка самостійно покинула гуртожиток до прибуття рятувальників.

Проблема неправильного використання електронагрівальних приладів існує завжди. Люди дуже часто забувають вимикати нагрівачі, виходячи з помешкання, або лягають спати. Саме в цей час, коли нагрівальні прилади знаходяться без нагляду, постає реальна загроза виникнення пожеж. Адже неможливо передбачити перепади напруги, перевантаження у електромережі або коротке замикання.

Співробітники ГУ ДСНС України у Запорізькій області звертаються до громадян з проханням в осінньо-зимовий період дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки та нехай тепло у Вашому домі буде безпечним!  

Згідно правил пожежної безпеки в Україні:

-       перед початком опалювального сезону теплові мережі, які розташовані у приміщеннях, котельні, теплогенераторній калориферні установки, печі та інші опалювальні прилади мають бути перевірені й відремонтовані. Несправні опалювальні пристрої не повинні допускатися до експлуатації;

-       очищення димоходів та печей від сажі потрібно проводити перед початком, а також протягом усього опалювального сезону, а саме:

опалювальних печей періодичної дії на твердому та рідкому паливі - не рідше одного разу на три місяці;

печей безперервної дії - не рідше одного разу на два місяці;

-   попіл і шлак, які вигрібають з топки, необхідно заливати водою та виносити в місця, спеціально для цього відведені;

-       улаштування тимчасових печей у приміщеннях забороняється;

-       електророзетки, вимикачі, перемикачі та інші подібні апарати повинні встановлюватися на не горючі основи (конструкції) або з підкладанням під них суцільного негорючого матеріалу, що виступає за габарити апарата не менше ніж на 0,01 метра

-       у всіх незалежно від призначення приміщеннях, які після закінчення роботи замикаються і не контролюються черговим персоналом, з усіх електроустановок та електроприладів, а також з мереж їх живлення повинна бути відключена напруга (за винятком чергового освітлення, протипожежних та охоронних установок, а також електроустановок, що за вимогами технології працюють цілодобово)

Детальніше...

Ветеран Другої світової війни Цибов Степан Олексійович – житель села Більманка відзначив свій 95-й день народження.

Foto 80647

Селищний голова Борис Ковальчук привітав Степана Олексійовича з поважною датою, вручив від себе особисто подарунок та побажав шановному громадянину міцного здоров`я та душевного тепла, а також, щоб його життя наповнювалося радістю від усвідомлення того, скільки важливих справ було зроблено за всі ці роки. До привітань ветерана долучилися заступник селищного голови  Юрій Залата, в.о.старости Анатолій Сімченко, директор ПП  «Редакція газети «Рідний край 1» Костянтин Причиненко.img801 main l

Цибов Степан Олексійович народився в селі Пуригіно на Смоленщині. Батьки працювали в колгоспі. Навчався в школі на «відмінно». Хотів вступати до технікуму, та не судилося – почалася війна. Спочатку мобілізували його батька, а 2 жовтня 1943 року – і Степана. Служба була пов`язана з тяжкою фізичною роботою: брав участь у будівництві військових об’єктів,  переносив важкий будівельний матеріал, вантажив снаряди, рив котловани, працював охоронником на пропускних пунктах. Воював у Прибалтиці та Германії. Переніс тяжкі хвороби. Повернувшись додому, працював в колгоспі на різних роботах. 15 січня 1946 року переїхав в село Більманку, одружився. У молодят народилося два сина. Степан Олексійович працював теслею, на різних посадах в колгоспі «Зірка», його дружина – дояркою. Пізніше через хворобу дружини втратив її. Померли й сини його. Але один не залишився. У хорошої людини завжди є друзі. Сьогодні Степан Олексійович проживає разом зі своїми друзями - такими ж добрими уважними людьми, як і він, - Лопото Анатолієм Валерійовичем та його дружиною Любов Корніївною. Не залишається шановний житель Більманки і поза увагою в.о. старости Анатолія Сімченка. Разом веселіше!

Цибов Степан Олексійович – людина, якою ми пишаємося!

d119d9405a373aa94e5f59224855e650 XLШановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята!

Ви ті, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу. Ваша майстерність та професіоналізм зберігає і постійно збагачує українську культуру, а творчість аматорів засвідчує вірність рідному краю, краса якого втілюється в збереженні народних традицій, любові до животворних джерел народного мистецтва.

Щиро вдячні працівникам будинків культури, бібліотек, музеїв, музичної школи, учасникам аматорських колективів за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки.

Бажаємо вам теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

З повагою

Більмацький селищний голова                                                             Борис КОВАЛЬЧУК

Без названия 1

День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Встановлене воно було 9 листопада 1997 рокуУказом Президента № 1241/97«Про День української писемності та мови» на підтримку «ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства».

За православним календарем — це день вшанування пам’яті преподобного Нестора-літописця — письменника-агіографа, основоположника давньоруської історіографії, першого історика Київської Русі, мислителя, вченого, ченця Києво-Печерського монастиря. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.

Щороку саме в День української писемності та мови стартує Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика, а також проводиться Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, до якого приєднуються і українці за кордоном. Найголовніше в ньому – це і перевірка знань, а також солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово. 

З повагою

Більмацький селищний голова                                                             Борис КОВАЛЬЧУК

    Більмацьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області повідомляє, що з 08.11.2019 р. по 15.11.2019 року спецалістами державної ветеринарної медицини разом з працівниками мисливських господарств буде проводитись пероральна імунізації диких м’ясоїдних тварин  проти сказу на території Більмацького району. Імунізація проводиться  з метою зменшення кількості випадків захворювання серед диких тварин та забезпечення стабільного та контрольованого епізоотичного стану в районі щодо сказу.

    Вакцина являє собою поліпропіленові блістери в поживній принаді.

 

 

Заступник начальника-начальник відділу

з безпечності харчових продуктів та

ветеринарної медицини Більмацького

районного управління Головного Управління

Держпродспоживслужби в Запорізькій області                                               С.А. Тесленко

      У четвер, 14 листопада 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме керівник апарату Запорізької обласної державної адміністрації, Бойко Зінаїда Михайлівна.

 

Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508.

 

Всі дзвінки безкоштовні.