камеры

Новая немецкая медицина. Советы от немецкая медицина. Клиника немецкой семейной медицины. Почему в израиле хорошая медицина. Главные новости медицины израиля. Медицина в израиле отзывы. Аденома простаты лечение. Быстрое народное лечение аденомы простаты. Аденома простаты и простатит. Легкий способ перестать курить. Как перестать курить уже сегодня. Как перестать хотеть курить. Уход за кожей лица. Качественный уход за кожей летом. Домашний уход за кожей. Боли на ранних сроках беременности. Быстрое лечение на ранних сроках беременности. Ощущения на ранних сроках беременности. Воспаленные гланды лечение. Чем лечить воспаленные гланды дома. Воспаленные гланды симптомы. Прыщи на лице как избавиться. Как навсегда избавиться от прыщей с лица. Прыщи на подбородке как избавиться.
Діяльність селищної ради
Регламент
Положення про постійні комісії
План роботи
Проекти рішень селищної ради
Порядки денні засідань
Результати поіменного голосування
Рішення селищної ради
Протоколи сесій
Інформація про роботу постійних комісій
Діяльність виконавчого комітету селищної ради
Регламент
План роботи
Проекти рішень виконавчого комітету
Рішення виконавчого комітету
Структура та чисельність апарату
Нормативні документи
Розпорядження голови
Звіти селищного голови
Звернення громадян
Графік прийому громадян
Інформація про розгляд звернень громадян
Державні закупівлі
Нормативно-правова база
Річні плани закупівель
Інформація щодо закупівель
Бюджет
2019 рік
2018 рік
2017 рік
2016 рік
Місцеві програми
Селищні програми соціально-економічного розвитку
Звіти про виконання селищних програм
Паспорти бюджетних програм
Звіти про виконання бюджетних програм
Доступ до публічної інформації
Нормативно-правова база
Порядок запиту інформації
Порядок оскарження
Звіти щодо задоволення запитів на інформацію
Адміністративні послуги
Реєстр адміністративних послуг
Стандарти адміністративних послуг
Комунальні підприємства та установи
Комунальне підприємство «Благоустрій»
Цілі діяльності комунального підприємства
Квартальна фінансова звітність
Річна фінансова звітність
Аудиторські висновки
Статут
Біографічна довідка керівника
Річні звіти керівника
Структура і розмір винагороди керівника
Рішення селищної ради та виконавчого комітету
Фактори ризику
Відомості про договори
Операції та зобов'язання підприємства
Підприємництво та регуляторна політика
Плани діяльності
Проекти
Аналізи
Звіти
Перелік діючих регуляторних актів
Громадські слухання
Інформація від територіального органу Державної фіскальної служби
Вакансії
Оголошення
Запобігання проявам корупції
Нормативно-правові акти з питань запобігання протидії корупції
Методичні рекомендації з питань запобігання і протидії корупції
Номери телефонів довіри правоохоронних органів
Очищення влади
Нормативна база
Відомості про стан проходження перевірки
Місцеві вибори 2018 року
Матеріали селищної виборчої комісії
Постанови селищної виборчої комісії
Декларації кандидатів на посаду селищного голови
Декларації кандидатів в депутати селищної ради
Перейменування селища та вулиць
Декларації посадових осіб
Я МАЮ ПРАВО!

Корисні посилання

01

02

03

08

09

05

06

logo

cropped-logo YMP ministry-1

Правлінням Фонду соціального страхування України (далі – Фонд) прийнята постанова від 12.12.2018 № 28 «Про деякі питання обліку заборгованості страхувальників зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування України» (далі – постанова № 28), якою встановлено форму Звіту по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування України (далі – Звіт). Постанова № 28 набула чинності з 01 січня 2019 року.

У 2019 році, починаючи зі звіту за І квартал 2019 року, страхувальники, які мають заборгованість зі сплати страхових коштів на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та/або на загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, щокварталу до 10 квітня, 10 липня, 10 жовтня, 15 січня подають до відділень робочих органів виконавчої дирекції Фонду Звіт до повного погашення заборгованості.

У разі погашення страхувальником заборгованості зі сплати страхових коштів до Фонду до кінця звітного періоду Звіт не подається.

Постановою № 28 скасовано подання Звіту по коштах загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням (форма Ф4-ФСС з ТВП) та Звіту щодо сплати заборгованості зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.

За результатами проведеного аналізу за 2018 рік та січень-лютий 2019 року по Запорізькій області встановлено зростання кількості виданих закладами охорони здоров’я листків непрацездатності та оплачених за рахунок коштів Фонду лікарняних листків та днів тимчасової непрацездатності порівняно з аналогічними періодами попередніх років. Тому звертаємо увагу на необхідність поліпшення контролю з боку керівників, бухгалтерів та страхового активу за проходженням, призначенням та оплатою лікарняних листків на підприємствах, в установах та організаціях. Необхідно вести облік осіб, які часто та довго хворіють, та вживати заходи щодо їх оздоровлення з метою скорочення днів тимчасової непрацездатності.

Постановою правління Фонду соціального страхування України від 19.07.2018 № 13 затверджено нову редакцію Положення про комісію (уповноваженого) із страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності. Комісія утворюється, якщо на підприємстві працевлаштовані понад 15 осіб. Якщо працюючих за наймом 15 і менше, на загальних зборах працівників обирається уповноважений. Але орган, який відповідає за страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, має бути на кожному підприємстві, в установі чи організації та навіть у ФОП, де цю функцію може виконувати сама фізична особа-підприємець. При надходженні листків непрацездатності на оплату необхідно звертати увагу на правильність їх заповнення та не допускати оплату неправомірно виданих лікарняних. Комісії (уповноважені) мають достатньо широкий перелік повноважень: це не лише призначення допомоги працівникам, але й контроль за правильним нарахуванням матеріального забезпечення, перевірка дотримання застрахованими особами режиму, визначеного лікарем на період хвороби, тощо.                                   

                                                                                                                                                                            Більмацьке відділення

управління виконавчої дирекції

Фонду соціального страхування

України у Запорізькій області

    gerb  

 

УКРАЇНА 

БІЛЬМАЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Більмацького району Запорізької областi

ВИКОНАВЧИЙ КОМIТЕТ

РIШЕННЯ

21.01.2019

смт. Більмак

№ 7

             

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 13.04.2018 року № 125 «Про встановлення тарифів на послугу з вивезення твердих побутових відходів з урахуванням операцій поводження з побутовими відходами (збирання, перевезення, захоронення)»

Керуючись підпунктом 2 пункту «а» статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 2 частини першої ст. 7 Закону України «Про житлово – комунальні послуги», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.07.2006 року № 1010 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів»,розглянувши клопотання комунального підприємства «Благоустрій» Більмацької селищної ради Більмацького району Запорізької області та розрахунки економічно обґрунтованого коригування тарифів на послугу з вивезення (збирання, перевезення, захоронення) твердих побутових відходів, виконавчий комітет Більмацької селищної ради вирішив:

Детальніше...

З обласного бюджету у 2019 році через комунальну установу «Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Запорізької обласної ради» орієнтовно планується спрямувати 1,0 млн. грн. у вигляді надання позики (під 3% річних на 10-20 років) на створення, реконструкцію та будівництво «Сімейних ферм».

Сім’ї, які бажають отримати відповідну позику та створити на власному подвір’ї «Сімейну ферму» можуть звернутися до відділу агропромислового розвитку Більмацької районної державної адміністрації Запорізької області.

                                                                                                           

DSC00918КП «Благоустрій» все міцніше стає на ноги. За період 2016-2018 років парк техніки зріс на 10 одиниць: причіп вантажний для легкового автомобіля, спеціально вантажний сміттєвоз (2016 рік); трактор МТЗ-82.1, навантажувач універсальний ПКУ-0,8 до трактора МТЗ, відвал від снігу до трактора МТЗ, косарка роторна із захистом (2017 рік); автовишка АГП-9 на базі ПЕЖО, легковий автомобіль універсал ВАЗ-212140, гусеничний бульдозер Б-10М, снігозбирач (2018 рік).

Детальніше...

Без названия  копия

10 грудня 2018 року о 14.00 годині дня в залі засідань Більмацької селищної ради відбулась тридцять четверта сесія Більмацької селищної ради сьомого скликання.

У ході чергового засідання було розглянуто 29 питань, які стосуються різних сторін життєдіяльності Більмацької  селищної ради.  

Відкрив сесію голова селищної ради Павло Будник.

Детальніше...

25896325689Так сталося, що Більмацький район є одним з декількох районів України, де відсутнє централізоване забезпечення природним газом. Особливо це позначається на житті громади в період опалювального сезону. Більше за всіх потерпають пенсіонери, діти, одинокі люди похилого віку.

Детальніше...