камеры

Продажа новостроек от застройщика. Готовые новостройки продажа квартир от застройщика. Продажа новостроек в подмосковье. Продажа загородной недвижимости. Большой рынок загородной недвижимости. Обзор загородной недвижимости. Укладка линолеума на пол. Быстрая укладка линолеума своими руками. Цена укладка линолеума. Ремонт клавиатуры ноутбука. Быстрый ремонт клавиатуры своими руками. Сколько стоит ремонт клавиатуры. Потребительский кредит проценты. Кредит потребительский где взять. Потребительский кредит низкая процентная ставка. World of warcraft скачать торрент. Популярная игра world of warcraft. World of warcraft бесплатно. Журнал моделист конструктор. Журнал моделист конструктор онлайн. Моделист конструктор читать онлайн. Купить квартиру на первом этаже. Хороша ли квартира на первом этаже. Минусы квартиры на первом этаже.
Діяльність селищної ради
Регламент
Положення про постійні комісії
План роботи
Проекти рішень селищної ради
Порядки денні засідань
Результати поіменного голосування
Рішення селищної ради
Протоколи сесій
Інформація про роботу постійних комісій
Діяльність виконавчого комітету селищної ради
Регламент
План роботи
Рішення виконавчого комітету
Структура та чисельність апарату
Нормативні документи
Розпорядження голови
Звіти селищного голови
Звернення громадян
Графік прийому громадян
Інформація про розгляд звернень громадян
Державні закупівлі
Нормативно-правова база
Річні плани закупівель
Інформація щодо закупівель
Бюджет
2019 рік
2018 рік
2017 рік
2016 рік
Місцеві програми
Селищні програми соціально-економічного розвитку
Звіти про виконання селищних програм
Паспорти бюджетних програм
Звіти про виконання бюджетних програм
Доступ до публічної інформації
Нормативно-правова база
Порядок запиту інформації
Порядок оскарження
Звіти щодо задоволення запитів на інформацію
Адміністративні послуги
Реєстр адміністративних послуг
Стандарти адміністративних послуг
Комунальні підприємства та установи
Комунальне підприємство «Благоустрій»
Контакти комунального підприємства «Благоустрій»
Цілі діяльності комунального підприємства
Квартальна фінансова звітність
Річна фінансова звітність
Аудиторські висновки
Статут
Біографічна довідка керівника
Річні звіти керівника
Структура і розмір винагороди керівника
Рішення селищної ради та виконавчого комітету
Фактори ризику
Відомості про договори
Операції та зобов'язання підприємства
Підприємництво та регуляторна політика
Плани діяльності
Проекти
Аналізи
Звіти
Перелік діючих регуляторних актів
Громадські слухання
Інформація від територіального органу Державної фіскальної служби
Вакансії
Оголошення
Запобігання проявам корупції
Нормативно-правові акти з питань запобігання протидії корупції
Методичні рекомендації з питань запобігання і протидії корупції
Номери телефонів довіри правоохоронних органів
Очищення влади
Нормативна база
Відомості про стан проходження перевірки
Місцеві вибори 2018 року
Матеріали селищної виборчої комісії
Постанови селищної виборчої комісії
Декларації кандидатів на посаду селищного голови
Декларації кандидатів в депутати селищної ради
Перейменування селища та вулиць
Декларації посадових осіб
Я МАЮ ПРАВО!
Місцеві вибори 2019 року
Матеріали селищної виборчої комісії
Постанови селищної виборчої комісії
Декларації кандидатів на посаду селищного голови
Декларації кандидатів в депутати селищної ради

Корисні посилання

01

02

03

08

09

05

06

logo

cropped-logo YMP ministry-1

Щодо зарахування акцизу на пальне до місцевих бюджетів у 2020 році

 

13 листопада 2019 року о 15 годині відбудеться засідання у Комітеті Верховної Ради України з питань бюджету (адреса: вул. Банкова 6-8, к.510, м. Київ), на якому розглядатимуться поправки до проекту Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» № 2144 від 16.06.2019.

Серед цих поправок є пропозиції Асоціації міст України, зокрема щодо проводження у 2020 році зарахування до місцевих бюджетів частини (13,44%) акцизного податку з виробленого в Україні пального та акцизного податку з ввезеного на митну територію України пального.

Просимо Вас терміново звернутися до народних депутатів вашого виборчого округу з проханням аби вони взяли участь у цьому засіданні і відстояли зарахування акцизу на пальне до місцевих бюджетів у 2020 році.

48e356cffadcfae02e8c0dc7e82338a0 XLБільмацька об’єднана територіальна громада організовує «круглий стіл» з питань впровадження реформи галузі охорони здоров’я        на території нашого району.

Більмацький селищний голова Борис Ковальчук, головний лікар КНП «Більмацька центральна районна лікарня» Володимир Мацюця, головний лікар КНП «Більмацький центр первинної медико-санітарної допомоги» Наталя Деркач, голова районної ради Юлія Симоненко та заступник голови райдержадміністрації Людмила Рябовол відповідатимуть на запитання, які вас хвилюють.

Пропонуємо всім зацікавленим взяти участь у цьому заході.

«Круглий стіл» відбудеться 14 листопада 2019 року о 16.00 в залі засідань Більмацької селищної ради за адресою: вул.Центральна, 56 в смт Більмак.

                         Шановні жителі Більмацької громади!uvaha

 

21.11.2019 о 13.00 в залі засідань Більмацької селищної ради за адресою: смт. Більмак, вул. Центральна,56 відбудеться громадське обговорення щодо організації співробітництва Більмацької ОТГ та Смирновської ОТГ у формі спільного фінансування (утримання) суб`єктами співробітництва підприємств, установ та організацій комунальної форми власності – інфраструктурних об`єктів (з 01.01.2020), а саме:

 

- компенсацію Більмацькою селищною радою оплати послуг із забезпечення підвезення та харчування учнів Олексіївського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ», які проживають у селі Більманка Більмацького району Запорізької області

 

та обговорення організації співробітництва Більмацької ОТГ та Комиш-Зорянської ОТГ у формі спільного фінансування (утримання) суб`єктами співробітництва підприємств, установ та організацій комунальної форми власності – інфраструктурних об`єктів (з 01.01.2020), а саме:

компенсацію Більмацькою селищною радою оплати послуг із забезпечення безкоштовного підвезення до місця навчання і додому учнів Комиш-Зорянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів із с. Червоне Озеро та с. Грузьке, замовником яких є Відділ освіти виконавчого комітету Комиш-Зорянської селищної ради.

 

До участі в обговоренні запрошуються усі мешканці громади.

«Більмацька селищна рада повідомляє про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності на право проведення незалежної оцінки майна комунальної власності Більмацької селищної ради Більмацького району Запорізької області

1. Назва об’єкта оцінки: нежиле приміщення підвалу будинку побуту (кімнати 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14).

Місцезнаходження об’єкта оцінки: 71001, смт. Більмак, Більмацький район, Запорізька область, вул. Центральна, 25 а.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта та ринкової вартості невід’ємних поліпшень орендованого майна з метою надання в оренду або його продажу.

Площа об’єкта оцінки: 170 кв.м.

Цільове призначення приміщення: використання для розміщення магазинів-складів.

2. Назва об’єкта оцінки: вбудована частина нежитлового приміщення будинку побуту(кімнати 34,45).

         Місцезнаходження об'єкта оцінки: 71001, смт. Більмак, Більмацький район, Запорізька область, вул. Центральна , 25а ІІ та ІІІ поверх.

Мета проведення незалежної оцінки:продовження договору оренди нерухомого майна.

Площа об’єкта оцінки: 29,2 кв.м.

Цільове призначення приміщення: використання для розміщення торгівельного об’єкту з продажу непродовольчих товарів.

До участі в конкурсі можуть бути допущені:

- суб'єкти оціночної діяльності, які діють на підставі сертифікатів суб'єктів оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», яким передбачено здійснення діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах цих напрямів, що відповідають об'єкту оцінки;

- суб'єкти оціночної діяльності, які мають ліцензію на виконання отриману відповідно до Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності»;

- наявність відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно оцінки подібних об'єктів оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів.

Конкурсна документація подається у письмовій формі державною мовою, в запечатаному конверті, прошита, пронумерована, із нотаріально посвідченими копіями долучених документів з описом підтвердних документів, що містяться в конверті. На конверті необхідно зробити відмітку: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності».

Для участі в конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності необхідно подати такі документи:

- заява про участь у конкурсі;

- витяг з державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

- копія установчого документа учасника;

- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі і яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;

- письмова згода оцінювачів, яких буде додатково залучено учасником до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірена їх особистими підписами);

- копія сертифіката суб'єкта оціночної діяльності, виданого Фондом державного майна України;

- інформація про учасника щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна.

Конкурсна пропозиція учасника має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов'язаних з виконанням робіт.

Конкурсна документація подається до конкурсної комісії за адресою: 71001, Запорізька область, Більмацький район смт. Більмак вул. Центральна, 56, 2-й поверх, кабінет № 7 (у всі дні, крім вихідних та свят) у строк з дня опублікування цього повідомлення до 14.11.2019 року включно.

Конкурс відбудеться о 10.00 год. 15.11.2019 року у приміщенні залу засідань Більмацької селищної ради за адресою: 71001, Запорізька область, Більмацький район смт. Більмак вул. Центральна, 56, 2-й поверх.

Телефон для отримання інформації: 2-18-11.

Про збір проєктних ідей Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації повідомляє про таке.

У рамках роботи з розробки проєкту Стратегії регіонального розвитку Запорізької області на період до 2027 року (далі – Стратегія-2027) розпочато збір ідей щодо проєктів регіонального розвитку до проєкту Плану заходів на 2021-2023 роки з реалізації Стратегії -2027.

Повну інформацію про основні вимоги щодо підготовки проєктних ідей розміщено на офіційному вебсайті облдержадміністрації у розділі «Інформація для ЗМІ» у рубриці «Оголошення» за посиланням: https://www.zoda.gov.ua/news/47135/ogoloshennya-pro-zbir-idey-shodo-projektiv-regionalnogo-rozvitku-do-planu-z-realizatsiji-strategiji-regionalnogo-rozvitku-zaporizkoji-oblasti.html.

Проєктну ідею за встановленою формою можна надіслати на електронну адресу: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript з поміткою «До Плану заходів з реалізації Стратегії-2027» до 03.10.2019.

Відповідно до п. 6 Порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 № 196), основною умовою спрямування коштів фонду є відповідність пріоритетам, визначеним у регіональних стратегіях розвитку.

Телефони для довідок: (061) 239-04-57, 225-60-61.