камеры

Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.
Діяльність селищної ради
Регламент
Положення про постійні комісії
План роботи
Проекти рішень селищної ради
Порядки денні засідань
Результати поіменного голосування
Рішення селищної ради
Протоколи сесій
Інформація про роботу постійних комісій
Діяльність виконавчого комітету селищної ради
Регламент
План роботи
Рішення виконавчого комітету
Структура та чисельність апарату
Нормативні документи
Розпорядження голови
Звіти селищного голови
Звернення громадян
Графік прийому громадян
Інформація про розгляд звернень громадян
Державні закупівлі
Нормативно-правова база
Річні плани закупівель
Інформація щодо закупівель
Бюджет
2019 рік
2018 рік
2017 рік
2016 рік
Місцеві програми
Селищні програми соціально-економічного розвитку
Звіти про виконання селищних програм
Паспорти бюджетних програм
Звіти про виконання бюджетних програм
Доступ до публічної інформації
Нормативно-правова база
Порядок запиту інформації
Порядок оскарження
Звіти щодо задоволення запитів на інформацію
Адміністративні послуги
Реєстр адміністративних послуг
Стандарти адміністративних послуг
Комунальні підприємства та установи
Комунальне підприємство «Благоустрій»
Контакти комунального підприємства «Благоустрій»
Цілі діяльності комунального підприємства
Квартальна фінансова звітність
Річна фінансова звітність
Аудиторські висновки
Статут
Біографічна довідка керівника
Річні звіти керівника
Структура і розмір винагороди керівника
Рішення селищної ради та виконавчого комітету
Фактори ризику
Відомості про договори
Операції та зобов'язання підприємства
Підприємництво та регуляторна політика
Плани діяльності
Проекти
Аналізи
Звіти
Перелік діючих регуляторних актів
Громадські слухання
Інформація від територіального органу Державної фіскальної служби
Вакансії
Оголошення
Запобігання проявам корупції
Нормативно-правові акти з питань запобігання протидії корупції
Методичні рекомендації з питань запобігання і протидії корупції
Номери телефонів довіри правоохоронних органів
Очищення влади
Нормативна база
Відомості про стан проходження перевірки
Місцеві вибори 2018 року
Матеріали селищної виборчої комісії
Постанови селищної виборчої комісії
Декларації кандидатів на посаду селищного голови
Декларації кандидатів в депутати селищної ради
Перейменування селища та вулиць
Декларації посадових осіб
Я МАЮ ПРАВО!
Місцеві вибори 2019 року
Матеріали селищної виборчої комісії
Постанови селищної виборчої комісії
Декларації кандидатів на посаду селищного голови
Декларації кандидатів в депутати селищної ради

Корисні посилання

01

02

03

08

09

05

06

logo

cropped-logo YMP ministry-1

Відповідно до Закону України «Про дитяче харчування» з метою визначення спеціальних сировинних зон для виробництва високоякісного та безпечного дитячого харчування в облдержадміністрації створена та працює комісія з питань надання виробникові сировини статусу спеціальної сировинної зони, що використовується для виготовлення продуктів дитячого та дієтичного харчування.

Оновлений склад комісії затверджено розпорядженням голови облдержадміністрації від 28.11.2019 № 583 «Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 20.08.2013 № 403 «Про створення комісії з питань надання виробникові сировини статусу спеціальної сировинної зони, що використовується для виготовлення продуктів дитячого та дієтичного харчування».

Процедуру надання виробникам сировини статусу спеціальної сировинної зони, що використовується для виготовлення продуктів дитячого та дієтичного харчування визначено п. 6, 7, 8 порядку надання статусу спеціальної сировинної зони з виробництва сировини, що використовується для виготовлення продуктів дитячого та дієтичного харчування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.10.2007 № 1 195 (додасться).

Детальніше

Шановні платники податків!

        28 січня 2020 року о 11 год. 00 хв. Пологівське управлінняГУ ДПС у Запорізькій області запрошує платників податків – юридичних та фізичних осіб Більмацького району на семінар, який проводитиметься у залі засідань Більмацької райдержадміністрації (смт.Більмак, вул.Центральна,52, 2-й поверх).

Тема семінару:

- Новації податкового законодавства-2020: аналіз основних законодавчих змін.

- Подання річної податкової звітності.

- Деклараційна кампанія .

- Новації у сфері застосування РРО.

   

     Детальна інформація за телефоном

(06165)2-30-44, 2-20-67

DSC 7436Запорізька торгово-промислова палата повідомляє, що з 11 по 13 лютого у виставковому центрі «Козак-Палац» (м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 70-Б) відбудеться 19-а спеціалізована агропромислова виставка «АгроТехСервіс - 2020»,

Враховуючи пріоритетне значення аграрної галузі для південно-східного регіону України, за роки існування спеціалізована виставка стала ефективним майданчиком для зустрічі учасників ринку не тільки Запорізької області, але і представників всієї України. У рамках «АгроТехСервіс» презентуються товари та послуги, відбуваються конференції за участю представників бізнесу, освіти, науки, громадськості, проводяться майстер-класи та В2В-зустрічі.

У виставці «АгроТехСервіс - 2020» візьмуть участь більше 120 підприємств з різних регіонів країни: Запорізької, Дніпропетровської, Київської, Харківської, Кіровоградської, Миколаївської, Херсонської, Одеської, Черкаської, Вінницької областей.

Експозиції учасників традиційно демонструватимуть сільськогосподарську техніку та запасні частини; матеріали у сфері насінництва, рослинництва та селекції; добрива та засоби захисту рослин; послуги з транспортування, технології зберігання та упаковки продукції.

В рамках виставки «АгроТехСервіс - 2020» працюватиме спеціалізована експозиція «Будівництво в цивільному та аграрному секторі», яка об’єднає сучасні будівельні технології та обладнання, енергозберігаючі матеріали, котельне обладнання, швидкомонтовані конструкції та будівлі, системи охорони.

Ділова частина виставки:

        IV спеціалізований аграрний форум «AgroPro», присвячений формуванню сприятливого середовища для експорту сільгосппродукції та продукції сільгоспмашинобудування. Організатор: Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Запоріжжя, оснований на базі ЗТ1111 за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи «EU4Business» Європейського Союзу. 11 лютого, великий конференц-зал

        Семінари на теми: «Часник, реалії сезону 2019 року та секрети отримання стабільного прибутку у часниковому бізнесі», «Як заробити на гарбузах». Організатор: ТОВ «Чистий продукт». 12 лютого, великий конференц-зал

        І Міжнародна науково-практична конференція «Підприємництво в аграрній сфері: глобальні виклики та ефективний менеджмент». Організатор: ЗНУ. 12 лютого, малий конференц-зал

Реєстрація відвідувачів на сайті www.expo.zp.ua

48e356cffadcfae02e8c0dc7e82338a0 XLУ четвер, 30 січня 2020 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, голова постійної комісії з питань економічного розвитку, інвестицій, регуляторної політики та підприємництва Любім Людмила Сергіївна.

            Звертатись з 11.00 до 12.00 за телефоном 0-800-503-508.

Всі дзвінки безкоштовні.

 

48e356cffadcfae02e8c0dc7e82338a0 XLУ вівторок 28 січня 2020 року відбудеться пряма телефонна лінія на тему «Система веб-порталу Пенсійного фонду України для пенсіонерів, застрахованих осіб, роботодавців та призначення пенсій без відвідування органів Пенсійного фонду», під час якої мешканці Запорізької області зможуть отримати відповіді від фахівців Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області.

Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508.

Всі дзвінки безкоштовні.

48e356cffadcfae02e8c0dc7e82338a0 XLУ вівторок, 21 січня 2020 року, відбудеться пряма телефонна лінія на тему: «Спадкове право», під час якої мешканці Запорізької області зможуть отримати відповіді від директора Регіонального центру та адвоката системи БВПД на різноманітні питання правового характеру, роз'яснення питань черговості спадкування за законом, визнання права власності в порядку спадкування, спадкування нерухомого майна, його оподаткування.

Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508.

Всі дзвінки безкоштовні.

0001AgroПовідомляємо, що Українська Зернова Асоціація (лист від 26.12.2019 № 193) спільно з Інформаційною компанією «ПроАгро Груп» організовує широкомасштабний Форум елеваторного сектору' в Україні «Елеватор-2020», що присвячений питанню ефективності зберігальних та переробних потужностей зернового ринку, програма якого додається.

Під час роботи Форуму будуть обговорюватися питання розвитку зернової галузі, більш ефективного використання зернозберігальних та переробних потужностей.

Захід відбудеться 24 січня 2020 року у Міжнародному виставковому конгрес-центрі Український дім (вул. Хрещатик, 2 м. Київ).

Просимо Вас довести вищезазначену інформацію до зацікавлених суб’єктів підприємництва Вашої громади.

Більш детальну інформацію Ви можете дізнатись за посиланням: htlp://www. proagro.com. ua/events/silo2020/

У разі виникнення додаткових питань просимо звертатись до в.о. виконавчого директора Української Зернової Асоціації Іващенка Сергія Руслановича +380931992500,  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

       Законом України від 30.10.2019 № 249-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо заборони суцільних рубок на гірських схилах в ялицево- букових лісах Карпатського регіону» внесено зміну до статті 26 Закону України «Про природно-заповідний фонд України», якою заборонено рубки головного користування у заказниках.

Доводимо до відома, що за інформацією Структурного підрозділу «Великотокмацька дистанція колії» Регіональної філії «Придніпровська залізниця» AT «Українська залізниця» у зв’язку з проведенням суцільної заміни залізничного переїзду на станційних коліях станції Щебенева стрілочний перевід № 4+11м на період 23.12.2019 та 24.12.2019 переїзд буде закрито на запланований ремонт із зняттям плит.