камеры

Уход за лицом 30 лет. Лучший уход за кожей лица летом. Уход за лицом летом. Йога занятия для начинающих. Быстрые занятия йогой для начинающих видео. Занятия йогой дома. Как сделать макияж. Скажите как сделать макияж глаз дома. Как правильно сделать макияж. Диеты для похудения отзывы. Полезная гречневая диета для похудения. Лучшие диеты для похудения. Эффективные диеты для быстрого похудения. самая быстрая диета для похудения дома. Хорошая диета для быстрого похудения. Хронический гастрит лечение. Быстрое лечение гастрита желудка. Схема лечения гастрита. Имбирный чай для похудения. Полезное имбирное похудение отзывы. Имбирный напиток для похудения рецепт. Домашние упражнения для похудения живота. Большой комплекс упражнений для живота похудения. Упражнения для похудения живота быстро.
Діяльність селищної ради
Регламент
Положення про постійні комісії
План роботи
Проекти рішень селищної ради
Порядки денні засідань
Результати поіменного голосування
Рішення селищної ради
Протоколи сесій
Інформація про роботу постійних комісій
Діяльність виконавчого комітету селищної ради
Регламент
План роботи
Рішення виконавчого комітету
Структура та чисельність апарату
Нормативні документи
Розпорядження голови
Звіти селищного голови
Звернення громадян
Графік прийому громадян
Інформація про розгляд звернень громадян
Державні закупівлі
Нормативно-правова база
Річні плани закупівель
Інформація щодо закупівель
Бюджет
2019 рік
2018 рік
2017 рік
2016 рік
Місцеві програми
Селищні програми соціально-економічного розвитку
Звіти про виконання селищних програм
Паспорти бюджетних програм
Звіти про виконання бюджетних програм
Доступ до публічної інформації
Нормативно-правова база
Порядок запиту інформації
Порядок оскарження
Звіти щодо задоволення запитів на інформацію
Адміністративні послуги
Реєстр адміністративних послуг
Стандарти адміністративних послуг
Комунальні підприємства та установи
Комунальне підприємство «Благоустрій»
Контакти комунального підприємства «Благоустрій»
Цілі діяльності комунального підприємства
Квартальна фінансова звітність
Річна фінансова звітність
Аудиторські висновки
Статут
Біографічна довідка керівника
Річні звіти керівника
Структура і розмір винагороди керівника
Рішення селищної ради та виконавчого комітету
Фактори ризику
Відомості про договори
Операції та зобов'язання підприємства
Підприємництво та регуляторна політика
Плани діяльності
Проекти
Аналізи
Звіти
Перелік діючих регуляторних актів
Громадські слухання
Інформація від територіального органу Державної фіскальної служби
Вакансії
Оголошення
Запобігання проявам корупції
Нормативно-правові акти з питань запобігання протидії корупції
Методичні рекомендації з питань запобігання і протидії корупції
Номери телефонів довіри правоохоронних органів
Очищення влади
Нормативна база
Відомості про стан проходження перевірки
Місцеві вибори 2018 року
Матеріали селищної виборчої комісії
Постанови селищної виборчої комісії
Декларації кандидатів на посаду селищного голови
Декларації кандидатів в депутати селищної ради
Перейменування селища та вулиць
Декларації посадових осіб
Я МАЮ ПРАВО!
Місцеві вибори 2019 року
Матеріали селищної виборчої комісії
Постанови селищної виборчої комісії
Декларації кандидатів на посаду селищного голови
Декларації кандидатів в депутати селищної ради

Корисні посилання

01

02

03

08

09

05

06

logo

cropped-logo YMP ministry-1

22 сесія  cьомого скликання

word.jpgВід 14.12.2017 № 1
Про звіт про виконання селищного бюджету та місцевих бюджетних програм за 9 місяців 2017 року.

 

word.jpgВід 14.12.2017 № 2
Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку охорони здоров’я на території Більмацької селищної ради на 2017 рік.

 

word.jpgВід 14.12.2017 № 3
Про внесення змін та доповнень до Програми соціального захисту окремих категорій населення територіальної громади смт. Більмак на 2016-2017 роки.

word.jpgВід 14.12.2017 № 4
Про внесення змін та доповнень до Програми поводження з твердими побутовими відходами на території Більмацької селищної ради на 2016-2017 роки.

word.jpgВід 14.12.2017 № 5
Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства територіальної громади смт. Більмак на 2015-2017 роки.

 

word.jpgВід 14.12.2017 № 6
Про внесення змін та доповнень до Програми благоустрою населених пунктів територіальної громади смт. Більмак на 2016-2017 роки.

 

word.jpgВід 14.12.2017 № 7
Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 20.12.2016 № 31 «Про селищний бюджет на 2017 рік».

word.jpgВід 14.12.2017 № 8
Про звіт директора комунального підприємства «Куйбишевський водоканал» про виконання показників використання та збереження комунального майна за 9 місяців 2017 року.

word.jpgВід 14.12.2017 № 9
Про передачу спортивного обладнання та інших матеріальних цінностей до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Більмацького району.

 

word.jpgВід 14.12.2017 № 10
Про передачу дитячого ігрового комплексу та дитячого майданчика до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Більмацького району

 

word.jpgВід 14.12.2017 № 11
Про затвердження актів приймання-передачі в господарське відання з балансу Більмацької селищної ради на баланс комунального підприємства «Куйбишевський водоканал» майна та обладнання.

 

word.jpgВід 14.12.2017 № 12
Про безоплатну передачу в господарське відання з балансу Більмацької селищної ради на баланс комунального підприємства «Куйбишевський водоканал» об’єкту «Реконструкція мереж зовнішнього (вуличного) освітлення в смт. Більмак-ІІІ етап».

word.jpgВід 14.12.2017 № 13
Про порушення клопотання щодо передачі нерухомого майна державної власності до комунальної власності територіальної громади смт. Більмак Більмацького району Запорізької області.

word.jpgВід 14.12.2017 № 14
Про визнання рішення виконавчого комітету селищної ради № 74 від 16 травня 1996 року “Про надання земельних ділянок” в частині надання земельної ділянки гр. Снітку В.Г. для ведення городництва таким, що втратило чинність.

word.jpgВід 14.12.2017 № 15
Про визнання рішення виконавчого комітету селищної ради № 193 від 16 грудня 1999 року “Про надання земельних ділянок” в частині надання земельної ділянки гр. Зимогляду С.І. для ведення городництва таким, що втратило чинність.

word.jpgВід 14.12.2017 № 16
Про визнання рішення виконавчого комітету селищної ради № 64 від 13 травня 1993 року “Про надання земельних ділянок” в частині надання земельної ділянки гр. Стецюну М.Г. для ведення городництва таким, що втратило чинність.

word.jpgВід 14.12.2017 № 17
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Підсадньому Ю.В.

word.jpgВід 14.12.2017 № 18
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. гр. Пятинцеву М.В., Білозір Н.В.

word.jpgВід 14.12.2017 № 19
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Кривошею С.В.

word.jpgВід 14.12.2017 № 20
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Задорожній С.П.

word.jpgВід 14.12.2017 № 21
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Халявкі І.І.

word.jpgВід 14.12.2017 № 22
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Мотренку В.Є.

 

word.jpgВід 14.12.2017 № 23
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Філімоновій М.В.

word.jpgВід 14.12.2017 № 24
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) для передачі у власність гр. Суряднову О.В.

word.jpgВід 14.12.2017 № 25
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) для передачі у власність гр. Червяку А.І.

word.jpgВід 14.12.2017 № 26
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) для передачі у власність гр. Міщенку В.В.

word.jpgВід 14.12.2017 № 27
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) для передачі у власність гр. Дідевич Є.О.

word.jpgВід 14.12.2017 № 28
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Даниленку М.Л.

word.jpgВід 14.12.2017 № 29
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Зимогляд Н.М.

word.jpgВід 14.12.2017 № 30
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Фоменку О.В

word.jpgВід 14.12.2017 № 31
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Васильєву С.В.

 

word.jpgВід 14.12.2017 № 32
Про надання дозволу на поділ земельної ділянки з метою упорядкування та виправлення раніше допущеної помилки при видачі державного акту на право приватної власності на землю гр. Іванченку Г.І.

 

word.jpgВід 14.12.2017 № 33
Про надання дозволу на поділ земельної ділянки з метою упорядкування та виправлення раніше допущеної помилки при видачі державного акту на право приватної власності на землю гр. Солонській Г.Ф.

word.jpgВід 14.12.2017 № 34
Про надання дозволу на поділ земельної ділянки з метою упорядкування та виправлення раніше допущеної помилки при видачі державного акту на право приватної власності на землю гр. Сахно Т.М.

word.jpgВід 14.12.2017 № 35
Про надання дозволу на поділ земельної ділянки з метою упорядкування та виправлення раніше допущеної помилки при видачі державного акту на право приватної власності на землю гр. Фінько З.М.

word.jpgВід 14.12.2017 № 36
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Солонському М.П.

word.jpgВід 14.12.2017 № 37
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Биковському Г.В.

word.jpgВід 14.12.2017 № 38
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу земельної ділянки у власність гр. Підгірній О.М.

word.jpgВід 14.12.2017 № 39
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу земельної ділянки у власність гр. Супруну В.В.

 

word.jpgВід 14.12.2017 № 40
Про внесення змін до рішення селищної ради від 25 листопада 2003 року № 9 «Про надання земельної ділянки в постійне користування Куйбишевському районному центру зайнятості населення».

 

word.jpgВід 14.12.2017 № 41
Про передачу земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Лагоді Ю.П.

 

word.jpgВід 14.12.2017 № 42
Про передачу земельної ділянки в оренду для обслуговування нежитлового приміщення гр. Книшу О.Г.

 

word.jpgВід 14.12.2017 № 43
Про погодження дозволу на спеціальне використання природних ресурсів ДП «Пологівське лісомисливське господарство».

 

word.jpgВід 14.12.2017 № 44
Про погодження ведення буровибухових робіт.

 

word.jpgВід 14.12.2017 № 45
Про план діяльності Більмацької селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік

 

word.jpgВід 14.12.2017 № 46
Про преміювання селищного голови